Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Horské kolo

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951


    Exclamation Horské kolo

    Zdravím všechny, kteří se aspoň trošku vyznají v tomto "oboru".
    Momentálně vyhledávám kolo, které bych si chtěl v nejbližší době pořídit.
    Cena? - Do 7500 kč + nějaké drobáky mě nezabijou.
    A co vlastně sháním ?
    Nejlépe kolo do všech terénu.
    Moje požadavky jsou z cela amatérské a to, aby to něco vydrželo, delší životnost, kola v palcích nejlíp 29. Moje výška je 185 +,-.
    Barvy ?
    Hodily by se spíš barvy pro mužské pohlaví, takže klasická stará škola.

    Nejvíc se mi zalíbilo při krátkém hledání právě tohle kolo, avšak můj kamarád mi řekl že je příliš těžké, mno ale v tom bych asi problém nehledal.
    ----> http://csko.cz/Xle4

    Prosím zdržte se zbytečných a negativních příspěvků, těm kteří tomuto nerozumí. Předem děkují za jakoukoliv pomoc a nějaké tipy.

    Vím že zde, podobné téma bylo, avšak odkazy už nyní nefungují jak mají, a stejně si jej majitel pořídil za vyšší cenu než byla uvedená v nadpise.
    Čerpal jsem ze zdroje.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Horské kolo

    Tak pokud nemáš nějak moc přehnaný požadavky tak by ti i nejspíše mohlo stačit obyč kolo jako je tohle..

    https://www.insportline.cz/10735/cro...od32gJbw#22136

    Kamarád vlastní podobné a má už ho delší dobu a vydrželo i nějaký ten držkopád Mrkni se a uvidíš ale toto by ti mohlo stačit když potřebuješ aby ti vydrželo a dokonce Tě vyjde i levněji než jaké si sem postnul orientačně ale i o něco lehčí bude hele.. :D

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951


    Odpověď: Horské kolo

    Primárně horské kolo by bylo pro využití lepší.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Horské kolo

    https://www.sbazar.cz/burrago/detail...-retro-rotoped

    Za mě rozhodně tohle a ještě ti zbyde aj do hospody na pivo večer.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951


    Odpověď: Horské kolo

    Děkují bratře
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Horské kolo

    https://bicykle.heureka.sk/ghost-kat...ikace/#section
    Tento mám len iný typ a v KČ neviem koľko to je.

    https://bicykle.heureka.sk/cube-stereo-2016/
    Tento som mal, ale cenovo ti to nevyhovuje.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951


    Odpověď: Horské kolo

    Nevyhovuje ani jedno, dle výběru prvního, při překliknutí na kola v palcích č. 29 se cena změní na 13 000. O druhém ani nemluvě.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Horské kolo

    Tak hold musíš viac tovaru v tescu vykladať.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  9. #9


    Odpověď: Horské kolo

    nazdar kukal som vas bazos a tam neni nic ale absotne nic a mam este otazku odpruzena vydlica v predj aj v zadu?naco ho chces ci len tak? ja som jazdil downhill ale po zraneniach uz nemozem a zostali mi doma dva spezzializedy big hit 2 a jeden big hit 3 keby som vedel z kafe si ktorej casti ciech mozno by som ti aj jeden priviezol lebo v cechach som casto ci uz ostrava olomouc brno

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951


    Odpověď: Horské kolo

    Nejspíš jenom tu přední. Chtěl bych to využít jak na silnici tak v terénu jak jsem již zmiňoval... krátké i dlouhé cesty do nejbližších vesnic, lesů, po poli atd.. prostě taková klasika.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11


    Odpověď: Horské kolo

    no ja ti poviem na rovinu ze to neni kolo take univerzalne ze aj do terenu aj do mesta ako laikovi ti to skusim vysvetlit ro terenu zobrat nieco z tesca ? to si kup rovno truhlu tal isto aj znacku ctm kelys pekne vyzeraju tie kola ale vyuzitie je tak akorat pred domom zliatinu duralu to vydelo z rychliku je tam nejaka zliatina ale moc rychlo praskne dovod nepoznam a zobrat zasa kolo(hory cesta)je tiez rozdiel do terenu mas siroke gumy (plaste) a na cestu uzke lebo stymi sirokymi na cestu sa naslapes jak blazon...od svojho detstva som presiel velmi vela kolami a vela som ich aj rozbil.. co sa tyka tej vidliceFOX 32 FLOAT EVOLUTION 140MM 26" VIDLICA ale neviem na co ti to je? ked ty si vies vobec predstait co je to za kolo? zz jedineho dovodu ti ho predam za simbolicku sumu samozrejme aj s papiermi lebo vidim a citam ze si normalny a mozno sa budes vediet o neho starat jediny servis co budes potrebovat je vymenit brzdovu kapalinu dot5 lebo ako laik to nezvladnes sam a samozrejme vsetko premazat

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143


    Odpověď: Horské kolo

    nelepši by bol pre teba kolo na jump= je ľahký a hrubé kola(večí zaber takže lepši na poly v lese....) ale zase po meste ty pôjde takšie (pozitívna sprava :D budeš mat vypracované nohy) ale zase keď ma 9 prevodoviek tak to vyrovnaš= presne pre teba :D
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388
    Naposledy upraveno Kotlys; 05-04-17 v 19:00.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154


    Re: Horské kolo

    S takym budgetom a tym co si popisal, ze kde ho chces vyuzivat by som sa asi pokukal po nejakych bazaroch ak ti nevadi, ze uz niekto iny prdel do sedadla.
    Ojazdene bicykle, ktore boli servisovane a dobre sa o ne majitel staral su daleko lepsie jak nejake nove z tesca alebo "sportovych obchodov", ktore za tu cenu dostanes.
    Odporucam pozriet toto, pripadne si tam aj prelistovat forum, vedia velmi dobre poradit:
    MTBiker

    Tuto stranku nepoznam ale tak rychlo som pozrel a veril by som tomu daleko viac jak bazosu alebo podobnym strankam:
    Bike-forum

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154


    Re: Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno pslolko Zobrazit příspěvky
    ...ja som jazdil downhill ale po zraneniach uz nemozem a zostali mi doma dva spezzializedy big hit 2 a jeden big hit 3...

    Mozes mi prosim ta do spravy napisat presnu specifikaciu tych bicyklov a za kolko ich predavas?
    Naposledy upraveno Kalerab; 10-04-17 v 20:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •