Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Problém s uložením mapy

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Problém s uložením mapy

    Cs, pomůžete mi?
    Asi před týdnem jsem začal tvořit mapy. Řídil jsem se různými servery s tímto tématem (tvorbamap.cz....) a vytvořil jsem svou první zombie mapu (jestli se tomu tak dá říkat ). Byla hotová sic jen z poloviny, ale chtěl jsem ji otestovat, abych mohl vyladit drobné nepříjemnosti. Dal jsem F9 a chtěl jsem zkompilovat mapu -> a zde začal prví problém. Ten jsem vyřešil díky správce tamtoho serveru. Už se mi mapa objevila v céesku, tak jsem ji chtěl spustit. Hra se nějakou dobu vytvářela, ale za polovinou načítání se sekla. Mezitím jsem tu mapu dokončil, ale teď když ji chci zkompilovat, tak se mi soubor uloží cca takto: "zm_mapa2.err" a nevím jak ji převést do .bsp.
    Pokud máte nějaké návrhy, jakákoliv, prosím napištemi zde nebo na skype (ivoros11).
    Popřípadě Vám pošlu zdrojový soubor. Mapu si poté můžete nechat a upravit si ji dle libosti.
    Přijmu každou radu...
    Předem děkuji....

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Problém s uložením mapy

    .err znamena, že je to chybovy subor. Nieco v mape je spravene nespravne. Mne to robilo ak som brushoval, alebo ak bola prilis velka mapa.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Problém s uložením mapy

    Mas tam nieco chybne ako ti napisal I-Mouse. Pri kompilacii ti to nevyhodilo chybu?

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: Problém s uložením mapy

    Když se teď na to koukám, tak mi to párkrát "Error" hodilo. Také se mi objevilo, že jsem tam nedal žádné "Entity", ale jsem si jist, že tam mám startovní pozici hráčů i světlo, takže nevím, kde je problém. Ještě zkusím mapu zmenšit, ale ta samá chyba se mi vyskytla u menší mapy. Zkoušel jsem spustit jen tu základní mapu (pouze prázdný obdélník s nastavením Make Hollow) a vyskytla se mi ta stejná chyba. Zkusím ještě zkonrolovat nastavení hammeru (což se mě často stává x]). Jinak jsem rád, že alespoň někdo zareagoval na můj problém a že se mi snažil pomoct.
    Díky moc Vám dvěma.....

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: Problém s uložením mapy

    Díky moc!!!!
    Pomohlo to.......nevim, jak se mám odvděčit......ale jedno vím jistě.
    Rád bych pro Vás tvořil mapy (pokud je to možné).
    Fakt díky moc..... x)

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Problém s uložením mapy

    Pridaj si ma na skype: imouse.player
    ..poriesime ako a co robit.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    zlin
    Příspěvky
    8

    Re: Problém s uložením mapy

    proc to jako nedelas podle navodu ? http://tvorbamap.cz/

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: Problém s uložením mapy

    Kdo říká, že to nedělám podle návodu?? x) Právě naopak, ale odpověď na tuhle otázku mi tam nikdo nedokázal říct...krom toho já jsem typ, co si radši na všechno přijde sám (momentálně si s hammrem "hraju" že skouším vše možné [od žebříku po ruzné teleporty, výtahy atp])...
    ...ale pokud je to nezbytné, tak se raději s někým poradím.
    Také mám v záloze pár map, pro které bych rád našel místo na nějakém serveru ( dám Vám vědět, jelikož ještě "piluju" drobné nedostatky) jako je tenhle...
    ...Díky moc za všechny rady a komentáře...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •