Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žádost o práva na CTF - PRIJATÝ

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Žádost o práva na CTF - PRIJATÝ

    Takže opět Vás zde zdravím. Touto žádostí bych chtěl opět zažádat o práva na CTF ( Capture The Flag ).

    Něco málo o mně : Takže jak jsem psal už v minulé žádostí, Ahoj jsem Libor, jsem z Moravskoslezského kraje konkrétně z Havířova, je mi sedmnáct let a dostudovávám právě obor automechanik. Counter-Striku se věnuji už něco málo přes 2-3 ročky. Dřívé jsem to hrál samozřejmě jako každý na non steamu, tudíž to možná bude trošku déle jak 2-3 ročky.

    Body které musí žadatel o práva splňovat :

    Vlastnit originální hru.

    Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portále.

    Čistý trestní rejstřík. - U tohoto bych se zastavil, bany tam nějaké mám, ale podle mně už jsou dost staré, mám tam dost banů za vulgaritu, to vím, ale svůj chatlog jsem se snažil za poslední měsíc možná déle klidnit.

    Hlášení cheatrů.

    • Bohužel, s amx modem nemám žádné zkušenosti, jak jsem psal už v předchozí žádosti o práva, ale to by nebyl problém se doučit.

    Teď ty důležité věci :

    Steam profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198252667150/

    Steam ID : STEAM_0:0:146200711

    Nick ve hře : x.

    Můj HLSTATSX.



    Děkuji za vyjádření k mojí žádosti.

    E: Tak už tu budu aktivní až moc. :)

    E: To Plejer - Ahoj, takže čím tak začit, o práva jsem nepřemýšlel že si požádám zo opravdu né. No a jinak, nevím o tom že bych tebe někdy buzeroval nebo něco takového, nemám stebou žádný problém, ale očividně ty ano.. Jsem rád za tvůj názor. Díky. Někdy před dnem nebo 2 dny jsem se tě ptal jak tě otravuju, a ty jsi nebyl ani schopen mi odpovědet.. tak já nevím .. jestli je chyba v tobě nebo ve mně, já stebou žádný problém nemám, ale ty očividně ano. ;)

    E2: seaBi - Ahoj. Na tvé vyjádření jsem upřímně čekal, věděl jsem že si něco najdeš, ale to je v pořádku. Ano ano, stará žádost, ale víš.. Hlavní je si uvědomit chybu, a neskazil si mi ji Ty, to jsem si jenom myslel, skazil jsem si jí svým nevhodným chováním. A stím kempem.. Ano, mám řeči, já před svým prahem mám zameteno dokonce i vytřeno, to je jediná věc co se snažím nedělat. Jinak děkuju za názor.

    E3: Saintpepo: Nepřešel, jen je tam dobrá komunita, a ten bind, to je tak, mám ho na písmenu ''N'' a já si chci vždy zaponout noční viděni, jen zapomenu na ten bind, jako, podle mně to není nijak sprosté.. :-D Ale jak říkám, nikam jsem nepřešel. CTF hraju stále, jen občas si zahraju TTT. :-) Díky.

    E4: Samčo, chápu Tě, jak jsem psal, k tomuto bindu, měl jsem ho na písmenu ''N'' a když jsem chtěl dát noční vidění zapoměl jsem na něj, ano je to moje chyba, vím to, tento bind jsem už smazal protože mi zavazel, ale i tak děkuju za vyjádření. :))

    E: Nějaké další vyjádření bych uvítal.
    Naposledy upraveno svat; 11-08-17 v 20:45. Důvod: edit2

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Pro, mě hlásíš furt a žádné problémy jsem s tebou nikdy neměl.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Není moje sekce, ale nějaký hlášení mi dával, když nebyl žádný Aim Admin online, banned. Aktivní je. Máš moje malé pro.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Mě hlásí stále, bez failu. Dávám PRO.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Jsem jen trial admin ale myslím, že tady se vyjádřit musím. Plusy: hraje dobře a jak uvádíte hlásí...ovšem jsou zde i Mínusy: naprosto nevyzrálá osobnost, neustále ukřivděný, nadávající a povýšenecký, adminy vyloženě buzeruje jako své sloužící a doslova otravuje neustálými nadávkami a brečením jako malé dítě, dokonce mě svým chováním donutil, abych si dával preventivně kdykoli jej uvidím /mute. To, že se nyní dva až tři týdny zklidnil, přikládám vyloženě tomu, že plánoval požádat o práva. Takže ještě do plusů doplňuji, není hloupý. Nicméně pokud to v klidu sečtu, jsem proti. Patří mezi tři čtyři nejotravnější hráče na CTF. Po pár měsících slušného a vyzrálého chování, možná. Ale teď jsem PROTI. S pozdravem plejer aka nero LAMA CZ.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 16-04-17 v 01:28.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Naprosto souhlasím s plejerem... nic proti němu nemam ale co si pamatuju, tak potom co si nedostal práva, kde sis myslel, že jsem ti žádost zkazil já, si mi napsal na steamu, že seš nakonec rád, že se ti to locklo, protože se na toho admina nehodíš, proto jsem proti z důvodu, které vypsal plejer. + není to tak dlouho možná měsíc z5 a furt ses choval jak uvádí plejer... také se mi nelíbí, že máš řeči na nějaký kempery a fragery na spawnu, když chceš někde začít, tak si nejdřív zameť před vlastním prahem. Také mi trochu příjde, že některým adminům podlejzáš.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva na CTF

    05-06-2017 21:08:37 STEAM_0:0:146200711 90.181.81.221 asdasdasdasd. *MRTVY* [VIP] I.N.S.T.I.N.K.T : Jaka vyhoda mit mezi nohama kundu
    05-06-2017 21:08:37 STEAM_0:0:146200711 90.181.81.221 asdasdasdasd. *MRTVY* [VIP] I.N.S.T.I.N.K.T : Jaka vyhoda mit mezi nohama kundu
    05-06-2017 21:08:37 STEAM_0:0:146200711 90.181.81.221 asdasdasdasd. *MRTVY* [VIP] I.N.S.T.I.N.K.T : Jaka vyhoda mit mezi nohama kundu

    Vyzerá to že si prešiel skôr na TTT, žiadosť nechávam otvorenú.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Celková aktivita výborná, na príslušnom móde v poslednom čase zrejme poslabšia. Hlásenia sú bohaté, veľmi ma však prekvapil uvedený bind v negatívnom slova zmysle. Do tejto žiadosti som vkladal veľké nádeje, ale vyzerá to, že CTF admini ťa majú prekuknutého lepšie a preto by sa mal klásť dôraz v prvom rade na ich vyjadrenia. Čo sa týka celkového dojmu žiadosti, som sklamaný.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva na CTF

    Pro. Verím že toto bola výnimka ktorá sa už nebude opakovať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •