Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žádost o práva - aim

  1. #1

    Žádost o práva - aim

    Ahoj, po dlouhém přemýšlení a rozjímání bych chtěl zkusit podat žádost o práva na serverech Aim, kde většinu času trávím na Deathmatch serverech.

    O mně

    Jmenuji se Miloslav, narodil jsem se v Praze, kde jsem do svých pěti let bydlel, poté jsme se s rodinou přestěhovali do Kouřimi (kousek od Kolína). Nedávno jsem oslavil své šestnácté narozeniny. V Kouřimi jsem vychodil základní školu a přešel na Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře, kde nyní, horko-těžko, studuji první ročník. Mezi mé koníčky, vyjma hraní, patří hlavně rozšiřování svých ohledů v cizích jazycích - němčině, angličtině. Ke Counter-Striku mě přivedl můj starší bratranec, když mi bylo asi 6 let. V tu dobu jsem z toho neměl moc rozum a hrával jsem jen proti botům. Postupem času jsem zjistil, že se dokonce dá hrát i online, přešel jsem tedy na Váš portál, kde vlastně hraji dodnes. Hrozně často jsem střídal nicky, ale nyní tu hraji pod nickem JahodaK. S adminováním nemám žádné zkušenosti, ale rád se přiučím novým věcem.

    Hlášení

    Snažím se hlásit vždy, když na nějakého cheatera/hackera narazím. Prvně hlásím přes /cheater, když ale žádný z adminů nedorazí, natočím demo a postnu ho na fórum. Zatím jsem to, myslím vždy, vždy měl bez failu.

    Steam a SID

    Steamovou verzi hry jsem si pořídil asi 3-4 roky zpět, kdy jsem chtěl být v kontaktu s lidmi, se kterými jsem hrál. V té době jsem převážně hrával Jailbreak pod nickem [J]ahodovej [K]ondom.^, myslím si, že hráči, co tam v té době hráli, by si mě určitě mohli pamatovat. K dnešnímu dni mám na Steamu nahráno 1260 hodin.

    SID: STEAM_0:0:63930495
    Link na profil: http://steamcommunity.com/id/jahodak

    Závěr

    Snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, prosím o připomenutí, ihned to doplním.
    A jak jsem psal, chtěl bych se o to pokusit, vím, že tu určitě jsou lepší kandidáti na admina. Budu rád za každé pro i proti.

    Děkuji, JahodaK
    Naposledy upraveno JahodovejKondom; 16-04-17 v 23:31.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Z JB pamatuju, tak dva tři roky zpět. Už tehdy (což mu bylo 13-14 let) byl bezproblemovej a chování měl dost na úrovni. Ale tak cca ty dva roky jsem snad o něj nezavadil, tak doufám že s ním nemlátí puberta :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Děkuji ti mockrát za projevení názoru, Okurko! Nemyslím si, že by se mnou puberta nějak šíleně mlátila, snažím se být stále stejně bezproblémový, jako jsem býval, a to se mi (doufám) daří.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Na serveru jsem ho několikrát viděl, chování v pořádku , žádost na úrovni , na foru něco nahlášeno máš akorát ze hry jsem toho moc neviděl. Zkus více hlásit ve hře nebo mě na steamu a budu pro. http://steamcommunity.com/profiles/76561198237496630/

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Děkuju moc, Bee! Jak jsem psal, prvně vždy hlásím přes /cheater a když nikdo nedorazí, začínám točit demo. Ale když už mám kontakt na tebe, admina, tak budu rád hlásit tobě na Steam.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Máš ještě zájem?

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Na forum aktivita naposledy přes měsícem, ve hře taktéž , na steamu převážně stále online bez odpovědi. No mohl to být dobrý kandidát .
    Nyní jsem proti.

  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Ano, zájem mám, ale bohužel teď mám opravdu náročný život a jde mi o budoucnost v životě, takže absolutně postrádám čas na počítač, takže by asi bylo za vhodno to tu, alespoň dočasně, uzavřít, všem velice děkuji za názory! Až se mi vyřeší tyto životní trable, tak se určitě navrátím a tento "výpadek" se budu snažit napravit.
    Ještě jednou děkuji!

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva - aim

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •