Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 50

Téma: Zelený Nick

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zelený Nick

    Myslím, že je na adminech co budou řešit a nebudou, ne na hráčích a jejích iluzích.

    + někdo tady napsal jasný důvody, proč ten nick není vhodnej, takže jestli se admin cítí na to, že mu ten nick zruší, tak ho zruší.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Nechodím k ct :) Jestli ti to vadí tak to zakaž u ct..
    U mě to poznat jde kde jsem protože mám 3 barevný nick.. (Jedna barva je podle teamu kde jsem Modrá/červená)
    + na tomto nicku mám staty (knife, Superhero).
    Pauzu od cska jsem měl dvou měsíční... nevím proč to tu vytahuješ. Nemůžu tu uvést spešla protože nevím jak se jmenoval.. ale měl žluto-zelený nick.
    Píšete tu jen pouze o zeleným nicku, mě jde o to že můj nick byl snadno rozlišitelný u jakého teamu jsem.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    A proc musí Kotel rešit věci jen proto, že jsou hráči dementní a bez mozku? Nechapu co se furt řeší s pravidlama, všechno musíte mít napsaný jak banda dětí ve zvláštní školce. Jednou narušuješ hru ostatním tak ti kašlu na to, že to není zakázaný, otravuješ server a kazíš hru? Tak máš prostě smůlu.
    urážet hráče jako by jsi ty nikdy nic takového neudělal.. no jo. Pravidla jak vím jsou základem všeho. Narušuju hru ostatní tím, že mám zeleno-červeno/modro-žlutý nick? Je to nick jako ostatní.. Ale to že vám tu lítá 50hráčů s nickem "Gameshites" a je pouze kicknete tak to vás nezajímá a řešíte takové pí*oviny. Kdyby jste aspoň hráčům dovolili maličko svobody a ne je uplně uvěznit na serveru tak by to bylo lepší nemyslíš?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #19

    Odpověď: Zelený Nick

    Ty dva mesice asi byly malo. Psal jsem o tech co tim rusi server a schvalne kazí hru. Jestli budes u Tecek tak si mej klidne ruzovou, jestli tim ale narušíš plynulost hry tak ti to klidne prdnu na tyden a nebudu se s tebou bavit, protoze nechapu kde se vzal ten trend posledni doby, že hráči budou rikat Adminum co banovat, jak banovat a jak maji adminovat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Právě jsem byl u téček. A hru jsem nějak nekazil, přišel admin troppe a změnil mi to bez důvodu a odešel. Psal že mi klidně rovnou dá ban i když jsem vůbec nic nedělal.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zelený Nick

    Tak se hold smiř s tim, že budeš mít normální nick. Myslím, že ti to neublíží, když budeš mít nick jako stovky dalších...

  7. #22

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Tak se hold smiř s tim, že budeš mít normální nick. Myslím, že ti to neublíží, když budeš mít nick jako stovky dalších...
    Vytesat do kamene, zapsat za uši a Locknout.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Ale ublíží protože jsem byl jeden z prvních který to na webu našel a dal na kotelnu. Jen proto, že to našli i další lidi tak se to musí trestat?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    + na tom nicku mám státy.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Ale ublíží protože jsem byl jeden z prvních který to na webu našel a dal na kotelnu. Jen proto, že to našli i další lidi tak se to musí trestat?
    heh :D ten barevnej nick měli i hráči dávno před tebou, než ty si vůbec hrál na JB, než si hrál vůbec na kotelně, to že se na to zapomnělo a hráči to přestali používat neznamená, že si s tím přišel ty... aspoň zkus vyjmenovat jeden nebo dva rozumný důvody proč ti ten nick nechat :-)

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Zelený Nick

    Jsou v cskách červené a modré nicky a tak to má i zůstat. To, že se potřebujete zviditelnit a dávat si desetibarevné nicky, jen aby vás další hráči obdivovali, není naše věc. Jednou to narušuje hru, tak to i zakážeme.
    Ty barevné nicky jsou tu několik let, potom se na to zapomnělo a teď se z toho zas každý může... Měnit, měnit a měnit!

  12. #27
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zelený Nick

    Pořád si mi neodpověděl, šerife. Co ti to přináší? Co z toho máš?
    Jinak kde něco takového Kotel dovolil? Snažil jsem se to najít, ale marně. Je možné, že jsem něco přehlédl. Hoď sem odkaz prosímtě.

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Že bych se ho zeptal jestli bych ho mohl používát v pm?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  14. #29
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zelený Nick

    Ovšem to nemůže nikdo z nás vědět. Já osobně jsem nikde nečetl, že by to povolil.
    A stále nemám odpověď na moji otázku. Co z toho máš? Co ti to přináší? Pouze se nás takto snažíš vyprovokovat.

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Nikoho se vyprovokovat nesnažím jen by mě zajímalo proč to bylo zakázano když jsem to vše vyvrátil.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •