Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 50

Téma: Zelený Nick

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zelený Nick

    Nic si nevyvrátil, co to blekotáš ? A napiš nám konečně důvod, proč to tak nutně potřebuješ.

  2. #32
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    1. (pouze k jb) Pokud je hráč simon a má barevnýnick, tak u nápisu XXX je Simon, atd. je napsané úplně něco jiného, než u voicechatu, tudíž si teoreticky můžu jít kam chci a kill bych za to neměl dostat.

    Ano, je tam napsano něco jiného protože mezi tím jsou ty tvary které to dělají. Takže je jasný kdo je simon.
    Nahoře píše jaká barva zabila jakou..


    2. Když má hráč dejme tomu zelený nick a něco napíše do chatu, jak poznám, jestli je ct nebo t?

    jak vím měl jsem to takto: https://ctrlv.cz/zZe0 T=červená Ct=modrá, přehodit to nejde.

    3. Pokud ten nick má jeden hráč, budou to chtít i další a další, jen aby mohli dělat "lepší". Jak by to potom vypadalo, kdyby měli všichni na serveru zelený, nebo ještě nějak upravenější nick?

    Jestli to chtějí, tak ať si to najdou, já to nikomu nedával.

    4. (pouze k jb) Pokud dostaneš fk a požaduješ vd, nic bys neměl dostat, protože při barevném nicku máš nick úplně jiný v chatu, ve voicechatu, v tabulce i v simon menu.

    Zase, v klidu týpek napíše že je ten "čtverečkovaný"

    5. Hráč si může dát do nicku [ADMIN] popřípadě [VIP] nebo něco tomu podobné a tím může zmást jiné hráče.

    Admin si tam dát nemůže, změní ho to na nick csko.cz. Hráč bez koupeného vip si nemůže dát zelený/žlutý nick, takže 2x vip je teprvé možné a nikdo není takový idiot že si bude myslet že má 2x vip.

    Edit: Přizpůsob se, bude vše v pohodě. Budeš stále takto "provokovat", budeš dostávat bany. Nepřispůsobím se když k tomu nemám důvod.
    Edit2: Pořád si mi neodpověděl. Co ti to přináší? K čemu ti to je? To by ti mohlo dojít, je to k ničemu jen je to dobrý.:)
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zelený Nick

    Nikde si nenapsal, proč to tak potřebuješ. Žádný rozumný argument nevidím.

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Žádný rozumný argument ani neexistuje. Je to na potěšení.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Nikoho se vyprovokovat nesnažím jen by mě zajímalo proč to bylo zakázano když jsem to vše vyvrátil.
    Začalo se to zneužívat,to je odpověď na všechny otázky.

    Když někdo před několika lety nalezl první bug mapy a texturu, tak to všem bylo jedno. Na co by někomu bylo, že třeba vlezl do nějaké krabice na spawnu. Časem si toho všimlo více hráčů a začlo hledat nové a nové pozice, které jim dávaly výhody oproti protihráčům.
    Tehdy se začalo řešit bugování map, textury, atp. banem.
    A je jedno kam lezes. Je to textura, tak budeš potrestán.


    Stejně chápu i tento "problém".
    Když to měl jeden člověk na serveru a navíc jen měl zeleného smajlíka za nickem, tak to nikomu nevadilo.

    Bohužel pro vás to hráči začali zneužívat a dělat s tím blbosti. Tudíž se to musí řešit...
    Stejně jako s texturou - nelze rozlišovat úmysly. Tudíž je potřeba trestat vše.
    (To by tu pak zase bylo rok zaspamovaný forum, že já dostal ban za barvičku a on ne!)

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    By mě zajímalo čím se to začalo zneužívat :-D
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Zelený Nick

    Chceš tu napsat návod? :D

    Čím se to zneužívalo máš popsané zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?...reen-quot-nick
    Pokud tam nevidíš, tak ti do toho nic není.



    Já v tomto threadu končím. Napsal jsem vše, navíc je to jak vysvětlovat něco dětem ve školce.

  8. #38
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Zelený Nick

    Zelený nick je taká istá nepotrebná pičovina ako keď si dá steamer ako nick nejaký znak čo csko nedokáže zobraziť. Keď je to zakázané tak je to úplne v poriadku. Prečo? Lebo ti ide snáď o hru a nie o to akej farby máš nick, a ten kto toto podporuje tak nech si zahrá farebnú hru modrá veleryba a nech preskočí v nej prvých 49 úloh.

  9. #39
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zelený Nick

    Jasně a zřetelně jsem ti před pár dny, napsal do chatu, že je to zakázané, pokud nebudeš respektovat změnu nicku i bez odůvodnění, hájí se to poté banem.
    Ty si za všech okolnosti jen přikyvoval, po pár dnech si začal cosi zase psát, že máš staty dané právě na zelený nick, na to jsem ti odpověděl že máš napsat Kotlovi o přesunu bodů na jiný nick, na čemž si zase jen přikyvoval a děkoval. Tak tedy nechápu smysl této tématiky zas a znovu. Sám osobně říkám, že tohle já řešit budu, i bez odůvodnění, jelikož těch důvodu zde padlo už spousty a je zbytečné se stále opakovat a vyjadřovat. Pokud to stále nechápeš je to tvůj problém ne náš. Pokud se ti toto nelibí, budíš světe... svět se z tebe nepo* že to není tvé sousto.
    Naposledy upraveno Kotel; 20-04-17 v 00:10.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #40
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nebudu ho jmenovat, tak proc to pises teda? Naprosto zbytecna informace, kdyz nevime, koho se zeptat.
    To asi proto, aby se to řeklo všem ne ? A osobně bych taky nepsal určité jmena abych si to u nich
    nepohoršil, takže tak.
    #Engageyourbrain


  11. #41
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Zelený Nick

    Prostě chce být jenom C O O L že má jinačí nick než jiní hráči na serveru a že si to prostě většina ani neumí nastavit, je to něco podobného jak před pár měsíci byly GOLD profily na steamu a taky se za to banovalo, pokud si to daný hráč nezměnil, takže asi tak
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #42
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Jasně a zřetelně jsem ti před pár dny, napsal do chatu, že je to zakázané, pokud nebudeš respektovat změnu nicku i bez odůvodnění, hájí se to poté banem.
    Ty si za všech okolnosti jen přikyvoval, po pár dnech si začal cosi zase psát, že máš staty dané právě na zelený nick, na to jsem ti odpověděl že máš napsat Kotlovi o přesunu bodů na jiný nick, na čemž si zase jen přikyvoval a děkoval. Tak tedy nechápu smysl této tématiky zas a znovu. Sám osobně říkám, že tohle já řešit budu, i bez odůvodnění, jelikož těch důvodu zde padlo už spousty a je zbytečné se stále opakovat a vyjadřovat. Pokud to stále nechápeš je to tvůj problém ne náš. Pokud se ti toto nelibí, budíš světe... svět se z tebe nepo* že to není tvé sousto.

    Hele, asi si mi nic neřekl, hraju to teďka druhý den po dvou měsících:)
    Naposledy upraveno Kotel; 20-04-17 v 00:11.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  13. #43
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zelený Nick

    Pokusim se to bloknout co nejdrive.

  14. #44

    Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno rejdžyoda Zobrazit příspěvky
    To asi proto, aby se to řeklo všem ne ? A osobně bych taky nepsal určité jmena abych si to u nich
    nepohoršil, takže tak.
    #Engageyourbrain
    Jestli ti záleží na tom, co si myslí o tobe nejakej random clocek 200 kilometru daleko, kterýho na 99% nikdy nepotkas, tak bys mel asi vypnout hry a vykouknout ven.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #45
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Zelený Nick

    Zelený nick potřebuje, protože chce frajeřit před kamarádama :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •