Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 50

Téma: Zelený Nick

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Smile ##

    ## smazáno ##
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 07-05-17 v 17:50. Důvod: Jsem kokot

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zelený Nick

    A o ktorého spešla ide? Pokiaľ sa to však celkovo zakázalo, tak mi voči ostatným naozaj nepríde fér aby tu bola výnimka.
    Naposledy upraveno Samco; 18-04-17 v 22:42.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Jde o to, že se to nezakázalo.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zelený Nick

    Hochu, hochu. Slušně jsem tě požádal, aby sis změnil nick. Měl jsem celkem naspěch, protože mě tlačilo další hlášení, tak jsem se to snažil urychlit. Psal si něco ve stylu "Kotel mi to dovolil". Já ti odpověděl, že ti to zakazuju. Nebylo to myšleno tak, že znevažuju Kotla.
    Už nějakou dobu slušně prosíme hráče, aby si takový nick nedávali. Důvody jsou někde rozepsané, snad je sem někdo postne. Měl by si nás respektovat, ne se nám v podstatě "vysmát do očí".

    Edit: K čemu vůbec potřebuješ takový nick? Jenom tím mateš ostatní hráče.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Zelený Nick

    Jak matu hráče? že mám Zeleno-Modro/červeno/žlutý nick? (modro/červeno = podle teamu kde jsem) je to snadno rospoznatelný, nikomu .cfg nedávám ani neukazuju jak na něj..
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zelený Nick

    Myslím, že je to rozebrané nejvíc tady.

    1. (pouze k jb) Pokud je hráč simon a má barevnýnick, tak u nápisu XXX je Simon, atd. je napsané úplně něco jiného, než u voicechatu, tudíž si teoreticky můžu jít kam chci a kill bych za to neměl dostat.
    2. Když má hráč dejme tomu zelený nick a něco napíše do chatu, jak poznám, jestli je ct nebo t?
    3. Pokud ten nick má jeden hráč, budou to chtít i další a další, jen aby mohli dělat "lepší". Jak by to potom vypadalo, kdyby měli všichni na serveru zelený, nebo ještě nějak upravenější nick?
    4. (pouze k jb) Pokud dostaneš fk a požaduješ vd, nic bys neměl dostat, protože při barevném nicku máš nick úplně jiný v chatu, ve voicechatu, v tabulce i v simon menu.
    5. Hráč si může dát do nicku [ADMIN] popřípadě [VIP] nebo něco tomu podobné a tím může zmást jiné hráče.

    Edit: Přizpůsob se, bude vše v pohodě. Budeš stále takto "provokovat", budeš dostávat bany.
    Edit2: Pořád si mi neodpověděl. Co ti to přináší? K čemu ti to je?
    Naposledy upraveno Troppe; 18-04-17 v 22:46.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zelený Nick

    Spešlové nevidí do AT forka, kde se to řešilo, takže jim to asi nikdo neřekl. Hráči toho začali zneužívat, nebylo poznat kdo je T a kdo je CT - takže se to začalo banovat, pokud hráč neposlechne admina, aby si nick změnil, kotel to asi řešit nechce. Už se o tom i psalo, aby to dal ze serverů pryč, pokud se to povolí jednomu, tak začnou to dělat i druzí.

    Až si toho všimne kotel tak viz zde -> http://csko.cz/forum/showthread.php?...reen-quot-nick
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: Zelený Nick

    Ani nejsi schopnej napsat o jakýho spešla jde, jen kopeš kolem sebe. Zkus vyjít na chvilku ven, projít se, pořiď si domácího mazlíčka nebo začni pít kakao ale prosím, prosím dej si pauzu od CSka.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Zelený Nick

    Spešla se zeleným nickem jsem viděl v neděli, Nebudu ho jmenovat zbytečnost ... zeptal jsem se ho proč má zelený nick že je to zakázané a nick změnil bez problému. Pouze nevěděl že je to zakázané. Milan rád kope kolem sebe.
    Naposledy upraveno teecko; 19-04-17 v 03:04.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #10

    Odpověď: Zelený Nick

    Nebudu ho jmenovat, tak proc to pises teda? Naprosto zbytecna informace, kdyz nevime, koho se zeptat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Zelený Nick

    No kdyby jste to aspoň na Tsku pořešili s Kotlem ať zruší barevné nicky, když vám to tak vadí a né tu vypisovat důvody proč nesmíš mít zelený nick.

    Vím, že má Kotel moc práce, ale taky to s ním můžete pořešit ať nemusíte řešit takové thready.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  12. #12

    Odpověď: Zelený Nick

    A proc musí Kotel rešit věci jen proto, že jsou hráči dementní a bez mozku? Nechapu co se furt řeší s pravidlama, všechno musíte mít napsaný jak banda dětí ve zvláštní školce. Jednou narušuješ hru ostatním tak ti kašlu na to, že to není zakázaný, otravuješ server a kazíš hru? Tak máš prostě smůlu.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Zelený Nick

    No jestli to je v pravidlech ve hře tak to chápu, ale to, že tadyk dáte pravidla na barevný nick když tu lidi moc nechodí tak to je jasné, že tu pak budete mít takové thready.

    Hlavně, že jste to sami žačali řešit Vy...místo toho napsat Kotlovi ať zruší barevné nicky behěm 1 věty tak to Vás nenapadne.

    Jinak máš samoždřejmě pravdu.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Zelený Nick

    Citovat Původně založeno WhiteWolf
    Můžu vědět jaký idiot vymyslel to, že je zakázaný zelený nick?


    Btw, když nám nenapíšeš jméno spešla, tak ho na to asi těžko můžeme upozornit - třeba občas použít hlavu.

    Citovat Původně založeno Kotlys Zobrazit příspěvky
    No jestli to je v pravidlech ve hře tak to chápu, ale to, že tadyk dáte pravidla na barevný nick když tu lidi moc nechodí tak to je jasné, že tu pak budete mít takové thready.

    Hlavně, že jste to sami žačali řešit Vy...místo toho napsat Kotlovi ať zruší barevné nicky behěm 1 věty tak to Vás nenapadne.

    Jinak máš samoždřejmě pravdu.
    Jsi nějaký chytrý...
    Kotlovi se o tom psalo, nic o tom nevíš a oháníš se zcestnýmmi argumenty..

    V pravidlech to není, proto se to rovnou nebanuje, ale nejdříve se hráč upozorní.





    Tuším, že otázka threadu byla zodpovězena, tak se může lock, ne? :)

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Zelený Nick

    Tak asi Vás Kotel nebere vážně když řešíte blbosti :D:D Sám Kotel povolil ty nicky a vy je budete měnit. Myslím, že jsem víc teda chytřejší. Argumenty jsou při mě Zemi. Z toho se nijak nevykecáš. Buď to dejte do pravidel nebo s tím bežtě brečet na hajzlík :D
    A navíc Zemi pokud to není v pravidlech tak se takové věci nemají řešit ... Moc chytrosti nemáte když řešíte barevné nicky, které nejsou v pravidlech a Kotel je povolil. Hups?

    Ale však Kotel si to upraví už. Je jenom na něm kdy to udělá.
    Naposledy upraveno Kotlys; 19-04-17 v 11:57.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •