Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Obcházení pravidel fora?

  1. #1
    Kloucek
    Guest

    Post Obcházení pravidel fora?

    Zdravím, proč když si každý den projíždím forum a vidím jak nekdo napíše "nápad na pí*u" bez hvězdičky a místo ní napíše "č" a ostatní admini nebo adminky a nebo dokonce Kotel nato nějak nereaguje, když by měl být potrestán....
    Vždyt v pravidlech se píše, že je zakázáno používat vulgární slova.
    Proč nato nikdo nereaguje?
    Naposledy upraveno Kloucek; 22-04-17 v 14:03. Důvod: gramatické chyby

  2. #2

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Tohle je online hra a diskuzni forum, ne kostel. Tak to nehroť
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Já to nehrotím, ale jsou snad nějaká pravidla a když Kotel uvidí nejmín 1 za týden porušení pravidel a nebanuje to, tak pak se můžem divit, že tu jsou nevychované děti..

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Kdyby se měly všechny pravidla dodržovat do puntíku a trestat se hned tak by tu asi moc lidí nehrálo.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Citovat Původně založeno Kloucek Zobrazit příspěvky
    Já to nehrotím, ale jsou snad nějaká pravidla a když Kotel uvidí nejmín 1 za týden porušení pravidel a nebanuje to, tak pak se můžem divit, že tu jsou nevychované děti..
    Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

  6. #6
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

    Já jsem chtěl tím napsat to, že kvůli těm dětem tu je taková vulgarina a měli by se banovat
    Pokud je tu převážně víc dětí než dospělých tak si myslím, že by to bylo v pořádku, pokud tu Kotel a admini chcou děti.
    A tím jsem nechtěl zmínit jen děti, ale i nevychovance nebo chudinky co si potřebujou dokázat něco víc nadávkama.
    Jestli se vám líbí komunita nevychovanců tak dobře, ale jen jsem chtěl zmínit to, že už jsem nejmín 3 příspěvky s nadávkama či nemorálním chováním viděl, ale nic se s tím nedělo...

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Kdyby se mělo banovat vše tak věř tomu, že bys tu brzo nebyl ani ty .. každému ujede sprosté slovo ... a jak říkala mořská Vokurka, tohle je forum a né kostel. Nějaká tolerance tam je :) Stejně jako ve hře se nebanuje instatně slobo koko7 tak tady se to taky nebanuje hned :)
    Naposledy upraveno teecko; 27-07-17 v 11:40.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Ahoj, v některých příspěvcích, které vidím a zahlédnu vulgární slovo nebo slovo které nevyhovuje v dané čáře, editnu jej nebo rovnou smažu. Jestli se hráč poučí je jen na něm, pokud se to opakuje, může dostat trestné body, pokud jeho účet dostane určitý počet trestných bodů, zablokuje se mu automaticky účet na delší dobu.

    Můžeš daný příspěvek klidně nahlásit, pod každým komentářem od hráče ( pod jménem ) vidíš křížek v trojúhelníku, tím jej nahlásíš, já popř. jiný admin danou situaci vyhodnotí a vyřeší.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Pokud ti tak moc vadí vulgarismy můžeš je nahlásit pomocí toho trojúhelníčku s vykřičníkem v levém dolním rohu u každého příspěvku. A u chatboxu si akorát stačí rozkliknout možnosti a tam je "report the chat" kde stačí jen napsat reason.

  10. #10
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Re: Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Škoda že toto admini neovlivní to by se pak mohl vzít dědek fapač zpátky ten má na to roky vychovávat tady tu dětskou populaci :D

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

  11. #11
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Obcházení pravidel fora?

    Dobře tak díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •