Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Rezervovaný nick

  1. #1

    Rezervovaný nick

    Zdravím
    na Fy a Fy2 hraji už určitě přes rok s nickem MASTER. Dnes jsem se připojil a hned kick že tento nick je rezerovaný. Proč?? Nikdy jsem tady nikoho s takovým nickem nepotkal.
    Díky

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Rezervovaný nick

    Ahoj, toto je pomerne častý nick, tak zrejme si ho niekto zarezervoval. Úmysel v tom nemusí byť. Skús si k tomuto nicku pridať trebárs ešte nejaké číslice, prípadne písmenká alebo ho úplne pozmeniť. Ak by si si zakúpil aspoň jeden krát VIP, tak máš možnosť si zarezervovať svoj vlastný nick natrvalo.

  3. #3

    Odpověď: Rezervovaný nick

    Zdárek taky sem si musel dat reserve na Nick. Ale ted sem už potkal někoho kdo okopíroval aj můj sprej :D

  4. #4

    Odpověď: Rezervovaný nick

    Aha, takže tato část podmínek neplatí?
    Je zakázáno rezervovat si cizí nick. Majitel původního nicku se pak nemůže připojit. V případě, že si úmyslně rezervujete nick, který není Váš, můžete o VIP přijít + při opakované rezervaci dostanete ban. Nelze rezervovat nick kratší než 4 znaky (pokud se jedná o nějaký unikátní, tak ho mohu rezervovat ručně).

    Já to chápu že někdo si rezervuje nick, protože ho má nějakým způsobem unikátní. Ale rezervace nicků jako Player, master, killer ...

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele DaHo7
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Rezervovaný nick

    Hold s tím nic neudělaš. Buď jsi vymyslí nový nebo si ho nějak pozmen, úprav, něco si tam pridej... A pak si ho zarezervuj.
    DaHo7 :)

    PS.: Upřímně mi na nicku "MASTER" nepřijde nic unikátního... (neříkám ze moje je nějak unikátní...), je to prostě bežný nick...

  6. #6

    Odpověď: Rezervovaný nick

    No však právě, že není nijak unikátní, že rezervace tam nedává smysl.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Rezervovaný nick

    @Zaoo s tím spreyem je to bug už se mi to stalo hodně krát že sem měl cizí z ničeho nic dokonce i ten tvůj :) ale divný že jen na dd2 only :)

  8. #8

    Odpověď: Rezervovaný nick

    Ajo, já si říkal, komu by se s tím chtělo sr*t :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •