Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Prosím reser!!!

  1. #1
    Kloucek
    Guest

    Exclamation Prosím reser!!!

    Ahoj, dneska jsem se chtěl rozkecat o tom, jak si postavím dobrou kempu, např. HS kemp a na začatku kola mi do ní vleze nějakej šašek s 13K HP a dá mně jak nic a já se nemám šanci ubránit... PROSÍM RESET, PROTOŽE UŽ CELKEM ČASTO POTKÁVÁM TLUSTÝHO FATTYHO!!! Vadí mi jak si postavím proti ZM co mají 3 až 7K HP kemp a vleze mi do ní 13K HP ZM...... A takových ZM už od začátku roku 2017 přibilo max. 20 což znamená, že nováčci se nemají šanci ubránit...

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Prosím reser!!!

    Ak zarátam aj seba, tak momentálne tam behajú 3-5 aktívne. To je bežná rutina.

  3. #3
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Prosím reser!!!

    Já bych dal reset z důvodu, že např. Party :P měl před asi 2 měsícama 8K HP (něco kolem toho) a těd je full za ZM a CT stejně jako JaHuu, Tlustej Fatty a ještě na nějaké 2 jsem narazil, ale už si nevzpomínám....

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Prosím reser!!!

    Ale kámo snaž se trošku. Každý z nás takhle začínal. Když jsem začínal na BB já, bylo tam strašně moc hráčů s full statama (Likan, Does, Beat, Machec, Zerox, Zyxel, Maxtr a mnoho dalších). Zkus se naučit nějakou novou base (třeba z yt), kam se nikdo nedostane a máš vyhráno. Stačí zapojit svoji představivost a vymyslíš i kemp, který vypadá snadno a lehce se staví, ale dostat se do něj je obtížné. Sám jsem zkoušel nové a nové kempy a pak mi vyšel jeden primitivní, který mi v začátcích neskutečně pomohl. Nyní už ho ale nikdo nestaví.

    Edit: Jinak pochybuju, že by reset pomohl. Celkově na ZM serverech hraje málo lidí.
    Naposledy upraveno Troppe; 11-05-17 v 10:21.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Prosím reser!!!

    Reset bych dal až se přidají min. 4 nové mapy (na které se čeká kdo ví jak dlouho) a bude s tím souhlasit víc jak polovina hráčů, jinak to asi nemá vůbec smysl o.O

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Prosím reser!!!

    Reset a ani 10 hračou nemá full staty. A šak už tam z tích max (army,razer,vila,) nehrá nikto. Da sa ubraniť proťi 13k skúšal som to sam. Nepoviem keby že si sam v kempe a pride 13k so štitom toho nedaš
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Kelxd
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Aim Sekcia, JailBreak
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Prosím reser!!!

    O tom ten mód je.
    Problém je v tom že niektorý doslova závisláci ani nie do mesiaca boli full od resetu z roku 2015 cca.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •