Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: D2O - wh - Matýsek1337

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    D2O - wh - Matýsek1337

    #11 "Matýsek1337" 2852 STEAM_0:1:181694071 97 1:21:00 11

    http://hltv.csko.cz/27049/27049-1705222331-de_dust2.zip


    Asi klidně přeskákejte na ty časy s vykřičníkem.. já si myslel, že to bude těžký vyčasovat, ale Matýsek se pak utrhl ze řetězu.

    0:29 - Ty díry =D
    0:57 - To jak si pro něj jde a míří si skrz zeď ... (já vím, že ho slyšel.. huntil bych ho tam taky, ale nemířil bych kua do bedny)
    1:14 - Nadlidskej postřeh ... (na můj vkus se taky moc orientuje přes zdi, ale ok, jedeme dál)
    1:52 - Přesně stříli na T, kterej běží za smokem a dveřma .. já bych banoval už na základě tohodle
    2:30 - Perfektní předmíření a předstřel. Ten kluk vystřelil dřív, než T vyšel. Banovací čas.
    4:30 - Já nevim, celý tohle kolo je tak jasnej wh, že mi přijde že snad ani neschovával.. Nejdřív ten line-up na toho na schodech a to co pak spustí do spodních kat je čistá komedie ... když je v katech, tak horní dobejvá logicky s předmířením někam dozadu k bedně... jinde bejt nemůže..
    5:38 - všimněte si, jak dobíjí dlouhou ... tady to není důležitý ale na demu, kde jsem Matýska potkal já tohle hraje roli
    5:45 - Reaguje na hráče co ještě nevyšel z doubledoors na midu. Zároveň nepředmiřuje ani CT spawn nebo snipermid, kde je mnohem pravděpodobnější, že bude awpkář ... ... navíc si čeká na fragy s bombou na zádech, takže ani ten brain tam úplně nebude... jakejkoli aspoň trochu myslící člověk nejdřív položí bombu a pak si jde vyhuntit vytáhnuvší CT (pokud má potřebu hledat fragy)
    7:12:12 - Po čem střílí ? Aha po ct za stěnou. Zajímavý, že minulý kolo ho spawn nezajímal - předmiřoval hráče, kterej za chvilku vyběhl z midu (pochopí někdo proč v 7:19 nezastřelil zezad toho CT a hlavně nepoložil? :D) 7:39 ... jak si zkontroluje přes stěnu long =D 7:50 - největší lama by takhle neděrovala ...
    8:37 - super postřeh
    9:00 - nejdřív si perfektně přes stěnu najde toho ct vzadu na dlouhý ... pak si ho se strafem vyjde .. pak jak přesně kopíruje pohyb toho druhýho ct, kterýho nakonec dá na schodech je vtipný ... všimněte si, že tentokrát se na mid, ani spawn nepodíval ...
    9:35 - to "dobíjení" B =D
    9:54 - evidentně o něm ví ... zase správná výška crosshairu .. jen aby ct vyšel .. všimněte si, že Matýsek nerushuje i když má pár sekund do konce kola
    10:23 - co to je za šaškárnu stát s awp nablízko u dveří a děrovat deaglem na nejdebilnějším místě, který okamžitě CT děrujou
    10:40 - když vyleze na dlouhou, tak si evidetně přes stěnu čekuje toho bližšího CT, na druhého nedokáže reagovat ...
    10:50 - zase se tam dolů do vany nepodívá .. minulý kolo tam s jistotou děroval .. a pak nalajnuje CT nahoře na sniperovi
    11:11 - předmíření na schody (zase jinam a zase tam, kde je CT) a tentokrát se rovnou ustřelí, protože to vypadá, že tam to CT bude
    12:45 - tentokrát na schodech CT není, tak předmíří spawn ... jasně se mu rýsuje postava blízko na šikmé pod A, ale radši střílí na toho co se krčí v temné, protože ho s wh vidí ..
    14:40 - jasně celý probíhající kolo vypadá divně.. ale nejvíc wh je čas, kdy se podívá do horních kat, dá prvního a pak přemíří cross do správný vejšky na toho CT, kterej by mohl vyjít z B
    16:13 - zase jinak dobíjí long. když jde z kata, tak si ani nepředzoomuje long... potom nemíří nahoru na sniperskou, ale místo toho předmíří na CT co se blíží ze spawnu .... to nikdy předtím neudělal
    17:26 - !!!! jasnej wh čas !!!! klidně překlikněte rovnou sem ..
    19:45 - srandovní předmíření
    19:58 - srandovní předmíření vol 2.
    20:02 - s.p. vol 3.
    20:05 - s.p. vol 4.
    20:08 - s.p. vol 5.
    20:15 - s.p. vol 6.
    21:45 - nikdy jindy o něm nevěděl .. teď jo =D
    24:27 - !!! další typicky wh frag !!!!
    26:08 - !!! wh ... nejdřív kouká 10 sekund do smoku nahoře i když vrata krytý nemá a pak to co předvede za postřeh .. !!!
    30:47 - ta díra ..
    31:34 - !!! má wh !!!
    34:15 - !!! furt to wh má !!! .. už vypisuju jen ty nejjasnější fragy
    43:42 - wh ..
    43:55 - !!! zase si myslí, že mu tam T vejde, ale ne !!!
    57:00 ... no není k sežrání? :D
    Naposledy upraveno Michal_haniccin; 23-05-17 v 02:45.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: D2O - wh - Matýsek1337

    Banned, díky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •