Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Bhop zákazy

  1. #1
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Arrow Bhop zákazy

    Dobrý deň asi to tu už bolo, ale chcel by som požiadať,aby sa na jump servery pridali pravidlá takže by sa predchádzalo zbytočným perma banom.
    Napr. Zakázané príkazy a tak.
    PLESK HO TAM :D

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Bhop zákazy

    http://csko.cz/page/pravidla ingame je to taktiež
    zakazane príkazy sú zväčša tie, ktoré niesu v default cfg, v tvojom prípade banu to nema s príkazmi nič spoločné zbytočne na seba upozornuješ ub nebude, a nespamuj mi do pm blok

  3. #3
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Bhop zákazy

    Ako to že sa to tam nedá nájsť :) UB už nechcem keď vidím že vám sa to nedá vysvetliť
    A navyše :) nechápem dôvod tvojho blocku ale dobre :) napísal som ti 2 krát
    Naposledy upraveno Lageris; 21-05-17 v 19:49.
    PLESK HO TAM :D

  4. #4

    Odpověď: Bhop zákazy

    Citovat Původně založeno Lurky Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/page/pravidla ingame je to taktiež
    zakazane príkazy sú zväčša tie, ktoré niesu v default cfg, v tvojom prípade banu to nema s príkazmi nič spoločné zbytočne na seba upozornuješ ub nebude, a nespamuj mi do pm blok

    hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru. Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky. Když za bhop na kolečku banujete permou, tak byste to mohli do těch pravidel dát. Jedna věta navíc.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Bhop zákazy

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru.
    Zas neporovnávaj hrušky s jablkami, nejaké frišké tasenie zbraní a bindy na gs bh je úplne niečo iné.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky.
    Bindy ako jump;wait sú zakázané na všetkých kz komunitách ako xj cc kzsk.. my tu chceme zachovať tiež nejakú tú úroveň, a mimochodom neviem o tom, že by za tento bind bolo zabanovanych viac ako pár hráčov... ak si tu zastávaš lagerisa, tak opakovane, bind nebol jeho prípad aj keď ho mal.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: Bhop zákazy

    Lurky pochopil jsem, že bind "mwheelup" "+jump;wait" se nesmí používat jen na jump serverech?:) Když už si tu komunitu jump serverů chceš udržet..
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  7. #7
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Bhop zákazy

    Lurky povedal som to raz keby som zapatý tak sa ani o UB neusilujem ale keď vidím aký tu je A-team (až na pár výnimiek) :) tak mi stačí vedieť že mám ban za "hack" takže neako tak. A navyše kopa ľudí používa ten príkaz a nemajú ban takže neviem prečo sa tu ohadzuješ slovami, že si ma zastáva ja ho ani nepoznám. A furt si mysli v tej svojej hlavičke že som bol zapatý aby ti to hrialo to tvoje ego. To je všetko. Môj názor poznáš na tú vec s "abh" :) .
    Naposledy upraveno Lageris; 26-05-17 v 16:20.
    PLESK HO TAM :D

  8. #8

    Re: Odpověď: Bhop zákazy

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    hud_fastswitch 1 taky není default hodnota a taky mi zlehčuje hru. Bindy a skripty v cfg jsou úplně něco jiného než hacky. Když za bhop na kolečku banujete permou, tak byste to mohli do těch pravidel dát. Jedna věta navíc.
    Zas další, co o tom ví piču a bude rozdávat rozumy...

  9. #9
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Bhop zákazy

    Pýtam sa sám seba niekedy či si nemyslím o ludoch že sú retardi neprávom. Ale potom si kuknem nejakú tému na forku a hned vidim, dovod prečo si to myslím. Síce nie som nejaký jump admin ale bhopujem dost. Myslim že kazdy clovek s mozgom by mal vediet, že niektoré konzolové príkazy sú zakazané na niektorých modoch. Napr. Developer 1 - tiez je to iba príkaz do konzole a je zakazany vsade kde je bhop. Alebo myslim, že cl_bob je zakazaný meniť na aime. Keď neviete čo tieto príkazi robia tak si kuknite youtube a uvidíte prečo to asi tak je zakazané. Nikto tu nedal ban za to že ma jump nastavený na kolecku alebo na W alebo na ESC atd. 3 bhop admini a jeden šmatlák sa zhodli na tom ,že to abh je ale čo vy o tom možete vediet. Bez tak si najdete nejaky config na nete, stiahnete a ani neviete aké prikazy v nom sú a maximalne čo v nom zmeníte je name. A potom sa cudujete, že dostanete ban.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Bhop zákazy

    Tak ja to napíšem zjednodušene

    bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
    bind "MWHEELUP" "+jump;wait"
    banuje sa

    bind "MWHEELDOWN" "+duck"
    bind "MWHEELUP" "+jump"
    nebanuje sa

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Bhop zákazy

    Citovat Původně založeno sAid Zobrazit příspěvky
    Tak ja to napíšem zjednodušene

    bind "MWHEELDOWN" "+duck;wait"
    bind "MWHEELUP" "+jump;wait"
    banuje sa


    bind "MWHEELDOWN" "+duck"
    bind "MWHEELUP" "+jump"
    nebanuje sa
    díky to jsem chtel vedet a kopr priste mi komentar nemaz nebo kdo to udelal dmnce.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •