Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: ZM APOKALYPSA Zbrane

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    ZM APOKALYPSA Zbrane

    Zdravim, tak vidim, ze je uz vsetko v povodnom stave, tak tu popisem zopar chyb, ktore sice su v hre uz dlho, no mohlo by sa to uz konecne doladit :)

    XM1014 (vylepsena)- potom, co sa vystriela zasobnik a ma sa zacat nabijat, sa to na chvilu zasekne na cca na 1 az 4 sekundy, vzdy je to inak. Zabudol som ale pri xpeni pozriet ci to robi aj nevylepsena XM1014, toto fakt neviem, pisem tu uz o vylepsenej verzii.

    Grenade Luncher - uz je to lepsie, ale este vzdy sa stane, ze sa to po prehodeni do ruky zasekne a nejde z toho vystrelit, aj ked uz system predtym vypisal, ze je nabity. Chcelo by to este malinko upravit.

    Flack Cannon - Po kupeni tejto zbrane, nejde Q ckom prehodit na sekundarnu zbran, miesto toho to hodi do ruky kladivo.

    po preskusani ostatnych zbrani sem pripadne chyby este prihodim do noveho threadu.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZM APOKALYPSA Zbrane

    Zombik Bunnyhop - Ked je tento zombik prvy, ma nastavenu urcitu rychlost, pri ostatnych je ta rychlost zvysena, ale specialne pri tomto zombikovi ho tato rychlost dost obmedzuje a je to, ako keby ho nieco brzdilo. Neslo by to pri tomto zombikovi vypnut? Nakaza by potom sla robit jednoduchsie.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZM APOKALYPSA Zbrane

    Je skoda, ze tu vsetko trva tak nesmierne dlho, myslim, ze pre tento server sa uz ani neoplati investovat drobne do nejakeho VIP, totizto tie chyby su otravne a kazi to radost z hry. No nic, Dojdem sa na Vas obcas mrknut drzte sa tu :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •