Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: AIM - žádost o práva

  1. #1
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    AIM - žádost o práva

    Dobrý deň, ak si to čítate večer, tak dobrý večer.
    Rozmýšlal som dlhšiu dobu o tom, že si podám žiadosť o práva na servery aim. Jelikož som to plánoval až o mesiac ale kedže som si uvedomil, že už to neni ako za starých čias, že sa žiadosť vybavovala mesiac max tak som sa rozhodol si podať tú žiadosť. Rád by som ešte spomenul, že v prvej časti sú nejaké omáčky dôležité k žiadosti a v druhej časti budú zase nejaké vysvetlenia, nejaké odpovede na otázky, ktoré by ste sa chceli spýtať atď.

    Takže začnime:
    Meno: Martin
    Vek: 22
    Nick na serveroch: Gambit.
    SID: STEAM_0:0:60128169 (je to steam id cez ID finder, teda nie cez hru, ak nebude dobré tak sem hodím z hry)

    Ako viete, dovolím si tvrdiť, že som tu na tomto portály urobil dosť roboty s cheatermi a nejak mi zachutilo, zase ich trocha pohuntit na serveroch a udržať tak fair-play na úrovni. Je tu síce veľa ľudí čo ma nemá veľmi v láske ale i tak som sa odhodlal si požiadať, už len z toho dôvodu, že chcem pomôcť s poriadkom na servery, čo pre mňa vždy bol cieľ jedna. To znamená že nemám zaujem si vypisovať s každým adminom: Ako sa máš?? atď. Ale to viac vysvetlím v druhej časti tohto threadu. Nepotrebujem ani nejaké videnie do AF, predsa len stačí mi ako vídím niektoré thready mimo AF aby som zistil čo sa tam deje. Čo sa týka hlásení, tak sa snažím byť aktívny ale žiaľ niekedy sa nikto zapatý neukáže. Kto by náhodou nevedel, že kto som tak určite niektorí kolegovia admini Vám to s radosťou povedia. :)
    Budem rád, za každý názor, aj pro aj proti, ale žiaľ pokiaľ bude nejaká otázka ktorá bude zodpovedaná v druhej časti žiadosti, budem nútený ju prehliadnúť, ale i tak Vám za ňu ďakujem.

    S pozdravom
    ....

    Tak pustím sa do druhej časti a to sú nejaké konkrétne otázky ktoré by mohli v tej žiadosti od znieť:

    Bany na kotelne:
    Tak k tomuto napíšem len toľko, že nie som svetec a ten ban som už schytal ale zase musím napísať, že stále si myslím, že skôr než niekto dostane ban, mal by byť dôkaz (ak je samozrejme získateľný), v tom mojom žiaľ dôkaz nezaznel a namiesto skrátenia mi bolo povedané, že sila číseľ dokáže túto miestnych modrých viac ako naštvať. Ale ten nick som zatiaľ hodil za hlavu, lebo už bolo pochopené, že niektoré veci nie sú také ako sa na prvý pohľad zdajú.

    Podpis:
    Čo sa týka podpisu tak tým chcem poukázať na niektoré maličkosti ktoré ale verím, že už sa nestanú, samozrejme sú to moje názory, už mi to ani nepríde vtipné, preto podpis zmizol a dúfam, že admini nabudúce použijú hlavu skôr než niečo podniknú.

    Názory:
    Ďalší kameň úrazu by mohli by byť moje názory, často krát úplne bez servítku pred ústami. Preto chcem povedať, že to že si vyjadrím názor neberte prosím ako urážku. Niekedy tým chcem otvoriť oči zaslepeným ľuďom čo bezmyšlienkovite hodia do nejakej žiadosti pro a pri tom o tom človeku nevedia nič poriadne.

    Bany ktoré by som dal:
    Toto je tiež kapitola sama o sebe, bany ktoré by som dal a boli by v súlade s pravidlami, žiaľ nemôžem zaručiť, že kvôli niekomu zruším len kvôli tomu že mu to zmyseľ nedáva. Keď je to podložené pravidlami mám vo zvyku byť dosť arogantný. Samozrejme nechcem práva na JB takže myslím, že na aime to ani nemá čo vadiť. Mám plán, ktorý by som rád uskutočnil čo sa týka banov ale o ňom sa dozviete iba v prípade, že tie práva dostanem.

    Môj druhy účet tu:
    Keďže som si ešte spomenul na svoj druhý účet, tak chcem objasniť prečo naň nechodím, dôvod je ten, že po aviatikovom JB prepúštaní som si zmenil heslo na tom účte a žiaľ som zabudol na aké. Este som na ten učet chodil lebo som ho mal ulozene v prehliadači. Po pokazení notebooku som žial prišiel o ten účet že sa nan nedostanem. Vravite si že možem ešte cez mail si poslat heslo, ano mozem ale jelikoz som ten účet zakladal ako jednorázovku, tak som tam dal random mail, ktorý som odvtedy nepoužil preto ani naň neviem heslo.

    To by bolo asi tak všetko čo by som chcel napísať, samozrejme ak som niečo zabudol tak rád odpoviem na otázku a ako je v prvej časti uvedené, ďakujem za každé pro aj proti :)

    E: Ešte by som poprosil, tých čo mi dávajú pro alebo proti, napíšte i dôvod, lebo takto proti lebo si domyslí každý alebo pro len tak žial z toho nič ostatní nevyčítajú. Keď nie kvôli mne ale aspoň kvôli svojím kolegom to urobte. :)

    E1: Podotýkam, že sa v tomto threade dištancujem od palčekovania, teda keď je nejaký dole/hore tak odomňa urcite nie.
    Naposledy upraveno eriew; 18-06-17 v 17:55.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Práva na AIM

    PROTI

    např.
    "Mám plán, ktorý by som rád uskutočnil čo sa týka banov ale o ňom sa dozviete iba v prípade, že tie práva dostanem."

    dále historie banů, provokací, vysírání atd.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Práva na AIM

    Asi mi nějak chybí ten tvůj starý acc, kde si to byl prostě ty aka bykoz.. Nevím jak ostatní, ale v poslední době sis tu svými názory udělal dost odpůrců což víš moc dobře, protože ne všem se líbí když o nich píše někdo třeba pravdu.. Pamatuju si tě jako "detektiva" hledal si špínu na jiné uchazeče o práva :D a pro kotelnu si toho dost zarobil, ačkoliv se mi občas nelíbily tvé praktiky co se týče banování ohledně JB - což sám víš a bylo to už vyjasněno. Budeš se muset ale smířit s faktem, že ti budou dávat proti admini, co jsou tu kratší dobu než ty, sad sad sad..

    Já s tebou rozhodně žádný problém nemám, na aimu každá pomoc je vítána a ještě je to takové + že si tu už byl dlouho adminem. Takže za mě PROč ne
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Práva na AIM

    Je potreba brať do úvahy tvoje správanie, ale zas na druhú stranu si toho pre kotelnu dosť spravil. Ja som PRO. Aj keď by som tu rád na teba napísal nejaký hate, ale dnes ten deň asi nenastane.



  5. #5
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Rád by som niečo napísal:
    Kedže pán Wowzor nemá ani trošku trpezlivosť na prekvapenia tak žial asi budem musiet výjsť s pravdou von. Nechcel som Vás tým zaťažovať, lebo keď práva nedostanem tak je to jedno aký plán to je. Plán čo chcem uskutočniť je dávať cheaterom s novým CSkom šancu, ale iba s novým. Prečo? Lebo dostať cheatera s novým CSkom je velmi jednoduche ale hlavne časovo to zaberá ani nie 3 sekundy. A keď si dojde po UB tak mu je povedané nech si kupi steam. Preto by som chcel týmto ludom dať ešte tú jednu šancu, lebo ak zapne znova tak stačia 3 sekundy a má znova ban že. A zároveň sa dá týchto ľudí čo dostali UBčka kontrolovať aby nemali to UB viac krát, tým, že ban nezmažem ale iba odbanujem.
    Historia banov: mam len to čo som napísal a to sú bany za to, že sila čísel bola silnejšia. Inak som tu nikdy neporušil žiadne pravidlo.
    Ale i tak ďakujem za názor za proti. Taktiež dakujem aj za pro a k angelovi, moje spravanie na servery a tu je rozdiel, aspoň myslím, chatlog si nevidím a mám slabú pamäť na toto. Ludia čo sú na servery nervozny majú priemne vystupovanie tu a naopak. Ale berem, budem sa snažiť si dávať odstup a aspoň trocha si tú servítku pred ústa dávať.

    E:
    Citovat Původně založeno cipko Zobrazit příspěvky
    Ahoj,prečo dávať niekomu unban kto porušil pravidlá nedáva mi to zmyseľ je to blbosť. Keď niekto cheatuje tak nech je zato potrestaný a nie dávať mu tu šance hrať znova s cheatmi. Ľudia si chcú normálne zahrať a príde cheater ktorý im kazí hru. Ony si tie cheaty stiahli keby ich nemali ban by nedostali. Mali si to uvedomiť vtedy keď to sťahovali. K žiadosti sa ti vyjadrovať nebudem keďže ťa nepoznám. Chcel som len poukázať na príspevok vyššie.
    Za svoju ak to možem nazvat karierou tak karieru som dal neskutočne vela banov. Vela krat tí ludia dokázali prisahať na matku len aby dostali UB za svoju blbosť. A taktiež jeden z dovodov prečo sa UB za cheating nedava je to, že tým že ho admin točil tak musel do neho vynaložit urcity pocet minut ktore mu nikto nevráti. Tym že je tu tento systemik, tak praca na par minut je za par sekund hotová, preto mne napriklad to robit problem nebude ked mu dam UB, lebo viem, že ked ho znova niekto načape s cheatmi tak ten typek je nepoucitelny a na serveri zbytocny, ale su aj ludia ktorí pochopia že urobili blbosť a už nezapnú. Zároveň je to výstražní signál tomu, že cheaty pred adminom neskryje. Je to iba moja predstava v hlave ako som napísal, ak tie prava nedostanem tak je jedno či ju mám alebo nie. Ja nechcem aby to praktikovali všetci, niekto má výhrady, iný to uvítajú. Tak isto ako niekto banuje bugovanie na JB napr. tak mne to nepríde vec, za ktoru by mal byt potrestany clovek ( samozrejme myslím prejdenie stropom, nie bugnutie zbrane )

    E: Máš pravdu aj ty a chápem tvoje myslenie, ale žial v tomto sa asi nezhodneme, ty máš na to názor, ja odlišný. No nevadí, o tom sa dá ešte potom podiskutovať. Ale teraz by som rád nejaké názory pro alebo proti.
    Naposledy upraveno eriew; 02-06-17 v 00:20.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Práva na AIM

    Ahoj,prečo dávať niekomu unban kto porušil pravidlá nedáva mi to zmyseľ je to blbosť. Keď niekto cheatuje tak nech je zato potrestaný a nie dávať mu tu šance hrať znova s cheatmi. Ľudia si chcú normálne zahrať a príde cheater ktorý im kazí hru. Ony si tie cheaty stiahli keby ich nemali ban by nedostali. Mali si to uvedomiť vtedy keď to sťahovali. K žiadosti sa ti vyjadrovať nebudem keďže ťa nepoznám. Chcel som len poukázať na príspevok vyššie.


    E:
    Máš pravdu, že to je otázka pár sekund lenže prejde nejaký čas pokým zistíš, že je znova zapatý a dovtedy ako to zistiš kazí hru ostatným hráčom. Myslím si, že aj taký čo prisahajú na svoju matku tak klamú pretože vieš ako to je cez internet. Poviem ti príklad stretol som sa stým na rôznych hrách, že hráči ti sľubujú, že keď im požičiaš "nejakú vec" tak za chvílu ti to vrátia z 80 % klamú. Tak ako vieš, že neklamú aj pri csku. Proste keď zapol a chce ďalej hrať tak nech si kúpi originálnu hru aspoň si ju bude viac vážiť. Ps:Tých pár euro čo stojí to csko ho nemôže zabiť.
    Naposledy upraveno F4Ke :-**; 01-06-17 v 22:20.
    F4Ke

  7. #7

    Odpověď: Práva na AIM

    Martina znam uz dlouho. Pro spoustu lidí je to konfliktní člověk, protože je upřímnej. Je jedno jestli se baví s playerem nebo s adminem, co si myslí řekne a proto ho spousta lidí nemůže vystát. Podle mě se kdysi unáhlil a kdyby nemel svoji hrdost tak má práva dodnes. Ani nevím jestli je potřeba se zabývat minulostí, všichni víme, že cheaty rozezná.
    Jeho konflikty ohledně IP adresy v nicku atd. (Některé bany) jsou cílené a z 90% chtěl upozornit, že něco funguje špatně z těch 10% chtěl ostatní nasrat.
    Nejsem pro ani proti, abych zase nedostal seřváno, že jsem jb atmyn, takže jen říkám, že tento chalan je osvědčený a vhodný kandidát.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8

    Odpověď: Práva na AIM

    jsem pro

    e. pro, protoze flame
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 12-06-17 v 17:49.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Práva na AIM

    Také jsem pro.

    E: Bývalý admin, se kterým jsem nikdy problém neměl. - Důvod mého pro.
    Naposledy upraveno Koprakek; 10-06-17 v 15:46.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Práva na AIM

    Také jsem pro.

    E: Bývalý admin, se kterým jsem nikdy problém neměl. - Důvod mého pro.
    Naposledy upraveno Burak1; 15-02-18 v 20:40.

  11. #11
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Ďakujem za tie pro čo som dostal ale i tak musím vytknúť že by sa hodilo aj na pro niečo napísať. Nechcem byť egoista alebo nejaký nevdačník ale keď už proti musí byť odôvodnené tak by sa hodilo odôvodniť aj pro. Pomohlo by to ľuďom urobiť si názor a zároveň by sa dalo poopraviť chybičky vo výrokoch o danom cloveku.
    PS: Písané z mobilu, teda možno mi autocorrect opravil​ na slovo čo som napísať nechcel.

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Práva na AIM

    Teraz už si presne nespomínam ako to bolo pri položení tvojich práv. Každopádne viem, že vážna vec to nebola a vykonal si tu kedysi veľký kus roboty. Si typ človeka - čo na srdci to na jazyku. Je to ale v rámci normy.
    Nevidím preto dôvod aby ti práva neboli navrátené.

    PRO

    E: Áno, už sme si to vydiskutovali a presne som si spomenul o čo išlo.
    Naposledy upraveno Samco; 12-06-17 v 08:49.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924
    Naposledy upraveno Idea; 09-08-17 v 08:33.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Práva na AIM

    Tady Martina poznam z kotelny od r. 2012 a neni to konfliktni clovek, byt uz si rad obcas uvedomele zahraval s rozpacitymi nazory adminu, zda-li vlastne porusil zdejsi pravidla, nebo ne.

    Za me mu davam urcite Pro, neni to zadny sokol, co ted vysel zakladku a ma to v hlave v poradku.

    Pokud se trochu uvedomime, tak zde schazi sila takovych adminu a vzhledem k tomu, ze se tu berou takove individua, jako jsou napr. Operaci, tak nevidim jediny duvod, proc mu ty prava nedat.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 12-06-17 v 01:35.

  15. #15
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Re: Práva na AIM

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    ...
    Samčovi som to pripomenul, takže to nebolo treba, povedal som mu o tom tak ako to je v tých 2 témach čo si hodil.
    Vec za ktorú som vtedy dal ban, je vec, ktorá sa o 12 hodín neskor banuje bežne. Neberem ohľady na čas, pre mňa pravidlá platia 24 hodín denne 7 dní v týždni. A to som aj písal v žiadosti, že som dosť arogantný keď sa jedná o ban ktorý je pravidlami podložený. Ale samozrejme keď dám ban za wallhack a vy mi poviete ne to neni wallhack tak samozrejme sa ospravedlnujem a okamžite ban ruším. Keďže to veľa ludí naštvalo a ešte dokonca ľudí čo sú veľmi aktívny ale iba v písaní tuto na forku tak som dal šancu slobodnej voľby v AFku. Pre mňa bola smola že i keď som tam mal 3 násobok ludi čo chceli aby som tie práva stále mal tak šéf tam zaškrtol, že nech o tie práva prídem (čo je slovo viac ako tuto ostatných - bez urážky) tak som tie práva položil. Taktiež som si okamžite zobral aj developerske práva na TSku. A teraz si na JB nežiadam, tam má každý svoje pravidlá evidentne, že sa tam banuje útek zo servera keď to niekomu proste padne atď.

    A die dakujem ti za tvoje pro. Idea aj tebe by som podakoval ale žial zatial tam proti ani pro neni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •