Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: AIM - žádost o práva

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na AIM

    Z toho čo tu je napísané som pochopil, že because je extra pyšný na to, že je arogantný. Takých adminov tu nie je treba (už je nás tu dosť). Na kotelni je najdôležitejšia vlastnosť pre admina tolerancia a trpezlivosť... Keby banujem striktne podla pravidiel, tak napríklad D2 by bol za 15 minút prázdny. Plus mi vadia tie dve tváre - tuto v žiadosti pokorný človek, ale keď mal práva choval sa k hráčom jak fašista. Na druhú stranu si myslím, že toto bude taký ten typ človeka čo bude flejmiť v každom topicu, takže pokiaľ chcete pridať extra benzín do flame wars, bude to dobrá voľba.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  2. #17

    Odpověď: Práva na AIM

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Z toho čo tu je napísané som pochopil, že because je extra pyšný na to, že je arogantný. Takých adminov tu nie je treba (už je nás tu dosť). Na kotelni je najdôležitejšia vlastnosť pre admina tolerancia a trpezlivosť... Keby banujem striktne podla pravidiel, tak napríklad D2 by bol za 15 minút prázdny. Plus mi vadia tie dve tváre - tuto v žiadosti pokorný človek, ale keď mal práva choval sa k hráčom jak fašista. Na druhú stranu si myslím, že toto bude taký ten typ človeka čo bude flejmiť v každom topicu, takže pokiaľ chcete pridať extra benzín do flame wars, bude to dobrá voľba.
    Napsal jsi o tom jak moc ti bude vadit, že nekdo bude v topicách psat upřímně jak to vidí. To, že tu rozdal už stovky banu za cheaty jsi pro jistotu přehlédl.
    Podle mě je nejdulezitejsi vlastnosti admina rozeznani cheatu, ale jestli jsi nad to nadřadil to, že by se někdo mohl případně v budoucnu dotknout něčího (nejen tvého) ega, tak to gj.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 12-06-17 v 17:27.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Na jednej strane som rád za to proti, dakujem ti za to, na druhej strane sa musím trocha obrániť. Hovoríš mi o diktátorskom, fašistickom a neviem akom správaní, pri tom som v živote ani mapu nezmenil ako sa mi chcelo, vždy som dal vote a keď už tam bolo ano tak som spustil rockthevote cez amx menu, teda tam bol vyber máp aké si hrači nominovali zatial čo to sa o niektorých adminoch (aj tebe) povedať nedalo, čo si dojdu a hned si hodia mapu podla svojho vyberu bez toho že by hocičo povedali, že by vobec dali amx_vote. Keď tak myslím, že to ešte v chatlogu je, lebo to bolo tak do 2-3 týždnov. Je to banalita ale ide o ten princíp, že len tak zmeniť mapu na to čo ty chceš a potom prísť do žiadosti o práva povedať, že ja by som si robil s právami čo chcem a nutil by som napríklad ľudí hrať to co chcem je trocha blbosť. Teraz mi stavím sa že budete vyčítať, že som išiel trocha do agresívnejšej polohy ale zase nebudem tu čítať niečo ohľadom zneužívania práv od ľudí čo to bežne robia, to zase po mne nechcite.
    Nedošiel som sem kydať na niekoho, preto poprosím aby sa tu nestal z toho flejm, len som si povedal názor takže ďalej sa k tejto téme vyjadrovať už nebudem.

    Toleranciu myslím, že mám dosť vysokú, tolerujem každého do určitej medzi, hráčom na serveroch nič nepíšem (sám od seba) ani nenadávam na plant atď., jedine v obrane ale to tiež v 99% napíšem: "neotravuj" a potom ho už ignorujem. trpezlivost mám tak tiež, keďže veľa krát točím hráča dokým nemám isté časy. To čo ostatným na ban stačí tak mne veľa krat nestačí, preto to točím aj ďalšie 4 kolá. Ak myslíš že som banoval ľudí za to, že stáli na mieste 10 sekund tak žial musím ta sklamať. To tvoje "striktné" dodržiavanie pravidiel je u mna iba to, že nehladím na čas keď dávam ban. To znamená, že dám týpkovi ban dajme tomu za nadávky aj o 3tej ráno, proste to čo by každý bežne zabanoval o 15:00 tak ja to banujem aj o 3:00. A ak to je zle tak prepáčte ale lepšie to nebude.

    Čo sa týka mojho "flejmovania" tak stojím si za názorom, nie za človekom. To znamená, že ak napíše týpek dneska blbost tak jasné, že mi príde ten názor blbosť, ale ak zajtra napíše niečo na čo mám podobný názor, tak ten názor veľmi rád podporím.
    E: Neviem či si to čítal ale napísal som taktiež že sa pokúsim držať stranou čo sa týka nejakého písania na forku. :)

    E1: Nedá mi to ešte musím napísať niečo k tým "dvom" tváram. Keď si kukneš moju prvú žiadosť tak to bola taká istá žiadosť ako táto, pokorná (možno iba trocha som nevedel rozlíšiť čo po mne ludia chcú vtedy), teda viem napísať slušne aj neslušne a viem kde to použiť. Ak je niekto neustály dement a furt píše hovadiny, alebo furt dostáva bany za to isté tak tam žial slušnosť nepomože. Ale keď dojde niekto u koho to vidím, že je slušný tak prečo mám byť k nemu hulvát?
    Naposledy upraveno eriew; 12-06-17 v 19:28.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Práva na AIM

    Brý večer,

    Pod nátlakem a výhružkami ze strany jednoho nejmenovaného Maďara se prej musím také vyjádřit.

    Frajer toho udělal pro kotelnu celkem ranec, s jeho chováním a vyjadřováním jsem nikdy problém neměl.

    Nevim kolik je teďkon aktivních adminů na AIMu, ale určitě se jim hodí pomoc od někoho zkušeného(Pokud teda nehraje CSko stejně jako LoLko)

    Sice celkem nesouhlasím s názorem o banování a unbanech uvedeném v žádosti, ale to už je čistě tvoje věc.

    Já jsem PRO
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  5. #20

    Odpověď: Práva na AIM

    Je skúsený, aktívny, hlási, každá pomoc na aim sa hodí. Ja som Pro.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Práva na AIM

    Popravde, nedočítal som ani jeden príspevok dokonca. Som určite Za, s becausom som nikdy nemal problém a stále som sa s ním zhodol v názoroch. Nikdy nechcel zle, aspoň ja som to tak vnímal. Takže som za global práva (ako aj mal global)...

  7. #22
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Ďakujem všetkým 3 za ich názory.
    Len poopravím chemistryho: Nemal som global, mal som AIM, JB, Knife. Ale teraz žiadam len na aim.

  8. #23

    Re: Práva na AIM

    je to vajcak, namiesto toho aby sa ucil hra dotu, som za aby dostal tie prava, aspon nieco uzitocne bude robit :D
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  9. #24
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Re: Práva na AIM

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    je to vajcak, namiesto toho aby sa ucil hra dotu, som za aby dostal tie prava, aspon nieco uzitocne bude robit :D
    https://hydra-media.cursecdn.com/dot..._thanks_03.mp3

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Práva na AIM

    Jsem určitě PRO
    Práva měl a nebyl žádný problém. Ať už na Aim, nebo + jb, kde nějaký čas tráví a hlásí mi často.
    Jako admin tady udělal už práce hodně, tak proč v tom nepokračovat.
    Naposledy upraveno Gregyy; 08-08-17 v 17:09.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  11. #26
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Citovat Původně založeno Gregyy Zobrazit příspěvky
    Jsem určitě PRO
    Práva měl a nebyl žádný problém. Ať už na Aim, nebo + jb, kde nějaký čas tráví a hlásí mi často.
    Jako admin tady udělal už práce hodně, tak proč v tom nepokračovat.
    https://dota2.gamepedia.com/media/do...isp_Thanks.mp3
    alebo inak povedané:
    https://dota2.gamepedia.com/media/do..._thanks_03.mp3
    Naposledy upraveno eriew; 08-08-17 v 23:17.

  12. #27

    Odpověď: Práva na AIM

    Bol a myslím, že aj bude prínos. Čo na srdci, to na jazyku. (hoci niekedy to treba podať jemnejšie) A zíde sa admin, ktorý bude rozumieť aj maďarskej komunite tu na Kotelni. Máš moje ZA
    PS: Because > Gambit
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #28
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Práva na AIM

    Dobrý deň
    Chcel by som požiadať o nejaké vyjadrenia ešte alebo rovno o verdikt ak by mohol byť. Predsa len je to tu už 3 mesiace, mám poňatie o tom že sú tu ľudia, ktorí čakajú dlhšie, ale predsa len dovod prečo som žiadal bol hlavne aby som pomohol počas prázdnin (to ale neznamená, že o práva záujem nemám) a bol som tu už nejaký čas admin, to znamená, že 94% o mne už viete. Samozrejme som stále pripravený odpovedať na všetko čo mi naservírujete.

    Za prečítanie ďakujem.

    a Indiano: https://dota2.gamepedia.com/media/do..._thanks_02.mp3

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Práva na AIM

    Pretoze nie je "diplomatico" nemoze byt opat admin???
    u mna HEJ...Pepo to aj tak isto rozhodne tak, ako sa patri.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Práva na AIM

    Většina stížností a problémů spjatých s tebou bylo JB. Pokud se dobře pamatuju, tak na AIMu s tebou žádné problémy nebyly.

    Jsem jeden z adminů, co k tobě měli největší výhrady a při hlasování jsem bez přemýšlení hlasoval pro sebrání práv. Nicméně, i když ti stále plně nevěřím, tak i přes to všechno jsem pro, ale pouze pod podmínkou, že máš navždy zapovězeny práva na jailbreak.
    Naposledy upraveno Giussepe; 16-09-17 v 14:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •