Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Ahoj obracím se na forum, jelikož už od té doby, co jsem si koupila csko na steamu, tak na jailbreaku, když někdo boxne slyším písničky.. pomáhá, když vždy, když někdo boxne napíšu do konzole stopsound, ale je to velmi otravné to stále psát dokola.. Pár lidí se mi zkoušelo hrabat v počítači, zkoušela jsem reinstall, zkoušela jsem i různé jiné příkazy do konzole, ale stále nic nepomáhá. Věřím v to, že to bude nějaká banalita, ale sama si s ní neporadím. Už delší dobu přemýšlím o tom, že sem napíšu, ale nevěděla jsem, jak to nějak popsat, aby to někdo pochopil. Doporučovala mi to i spousta lidí. Prosím, pokud by někdo věděl, jak se toho zbavit, tak budu ráda za každou pomoc. Předem děkuji za každý nápad :) ( Jde mi o to zbavit se toho na furt a ne jen, aby to bylo chvilkové jako při příkazu stopsound )

    Tady je demo, aby jste lépe pochopili, jak to to myslím, jelikož bych to sama asi nepochopila. http://csko.cz/dema?UPD=30g0Qkwl

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    smaž v cstrike složku "sounds" po té - zapni steam klikni pravým na cs1.6 najeď vlastnosti - Místní soubory - ověřit integritu souboru hry.. po té počkej restartuj pc a mělo by to jít.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Buď jsem úplně vypatlaná a udělala jsem to špatně nebo to nepomohlo O.o :/ Takže spíš to nějak nepomohlo, protože zas tak špatná na pc nejsem. :D nějaké další nápady ? :(
    Naposledy upraveno Lejdyy; 04-06-17 v 12:37. Důvod: dodatek

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    No Nic takového se mi ještě nestalo. Zkoušela si vypnout prostě jen hudbu ? Stáhnout na minimum .. já to tak mám a vůbec mi to nechybí. xD
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Tak jako při jb potřebuju slyšet, co se děje, ale MP3 volume mám na nule :D

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    A jaká se ti líbí nejvíc?
    Když snížíš volume u music, tak by se neměli pouštět písničky jak psal teecko.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  7. #7
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Z toho tvojho dema nepocujem ziadnu hudbu. Skus pozret csstrike/sounds/weapons či tam nemáš nejaku hudbu hodenú. Hadze ti to tu istu hudbu alebo furt nejaku inu?

    Btw: Keď tak si to stopsound nabinduj na tlacitko, usetri ti to čas pokial nenajdes lepšie riešenie.
    Naposledy upraveno eriew; 04-06-17 v 13:01.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Jaká se ti libí nejvíc ?? wtf ? :DD nechápu otázku :DD MP3 volume mám na nulu a to druhé potřebuji mít zaplé, abych slyšela, na jb příkazy a zákazy a takové prkotiny :D a dělá se mi to jen na jb jinde je to v pohodě.. 'D

    Nabindované to mám, ale je to otravné, když vězni stále boxují a musím si to stále vypínat .. a právě jsem si říkala, jestli to neslyším jen já, ale to by jste mi mohli doporučit psychiatra. Ne fakt nevím koukala jsem se, ale nic tam hozené nemám a stále tu samou, ale jsou to prostě písničky, jaké jsou třeba na konci kola na jb.
    Naposledy upraveno Samco; 04-06-17 v 22:31. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    A nepomohl ani reinstall ? zkoušela si tam dát novější verzi ovladačů zvukovky ? já měl občas problémy s obrazem a vždy mi stačilo aktualizovat ovladače
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #10


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    na konci kola? tak zkus napsat "/sounds" nebo jak je ten příkaz, vypínají se tím a zapínají písničky na konci kol.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Na konci kola to nehraje .. chápeš ne .. prostě někdo boxne a mně začnou hrát písničky které se normálně poští na konci kola

    nepomohl a ten zbytek ně+jak nepobírám
    ne mojí hlavu moc složité ale zkusím se na nějaké ovladače mrknout xd

    Ne tak nic s ovladačema jako asi sama nic nenajdu :D
    Naposledy upraveno Samco; 04-06-17 v 22:31. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Steam obsahuje 2 složky - pro tebe jako hráče je to složka cstrike a potom je tam složka valve, která taky obsahuje modely, zvuky apod.. Ted je otázkou, kterou z nich si mazala. Pokud si zkoušela reinstal, tak s tím musíš smazat kompletně v common celou složku, kde se po smazání udělá záloha a i tu musíš smazat, vyhodit z koše a potom zase nainstalovat.
    Na demu nic neslyšíme, protože daný problém je pouze u tebe na csku a nějaký bind ti spouští hudbu na box, což taky vidím poprvé, protože bindy by se měly spouštět pouze na tvé klávesnici, ne u jiných. MP3 nemá na nic vliv, to mám taky na nule, důležité je obyč volume, při kterém slyším všechno, včetně soundů na konci, pokud je mám zaplé..
    Pokud ti to dělá pouze jenom na JB a nikde jinde, protože se tam boxuje, tak je to spíš problém s tvým cskem, jak ovladači..

    Psala si, že ho máš krátce, tak nenahrávala sis tam nějaké modely? Či cokoliv co si měla na ns?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    Nic jsem si nenahrávala ani nic podobného. Prostě jsem to koupila stáhla hrála a nějak jsem se v tom nerýpala

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    A hrála si pouze na kotelně?

    E: nevím, možná bych ještě zkusila navrhnout kotlovi, aby na nějakou dobu zrušil songy na JB a jestli to bude ok
    Naposledy upraveno Britny; 04-06-17 v 13:48.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Lejdyy
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Kamenický Šenov
    Příspěvky
    38


    Odpověď: Při boxnutí nějakého hráče slyším písničky a je to velmi otravné

    pouze na kotelně ne... ale mám tento problém už od té doby, co jsem si csko koupila na steamu .. takže tím, že bych hrála jinde to není

    Tak už mi pomohl Burak za což mu velmi děkuji, že si našel čas a hrabal se mi v počítači a na konec se to tedy povedlo a zvuky jsou pryč :D <3 děkuji moc za každý nápad a teda ještě jednou děkuju tomu Burakovi no .. bez něj bych měla nějakou psychickou poruchu :D <3
    Naposledy upraveno Samco; 04-06-17 v 22:32. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •