Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: Noční admini

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Noční admini

    Toto je zbytočnosť. Ak ide o nadávky stačí napísať /mute. Pokiaľ sú to vážnejšie nadávky, tak tie sa dajú riešiť aj spätne na fóre. Ak v hre v nočných hodinách nie je nikto s právami, skús sa popýtať v chate na fóre. Do takej 2-hej tu podľa mňa aspoň 1-2 ľudia s právami sú. Každopádne po tomto čase hrá na serveroch asi taký počet hráčov, ktorých by si narátal na prstoch jednej, prípadne dvoch rúk. Servery nemôžu byť i tak pokryté 24/7.

  2. #17

    Odpověď: Noční admini

    Nebo zavést HLTV všude s tím, že by se např. po 3 hodinách od skončení mapy smazalo.

    Btw. dobrovolně se hlásím do služby noční hlídky, budu statečně vzdorovat bílým chodcům
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Noční admini

    Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Noční admini

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky
    csko pojede cely život protože to je klasika :) to nikdy nezanikne
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #20
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Noční admini

    Určitě ta hra jen tak nezanikne úplně vždy se to bude hrát možná v menších počtech ale bude. Takže nevím proč píšeš takovou kravinu jakože něco má skončit a to že je to blbej nápad to ani psát nemusíš toto by nikdy neprošlo vůbec. To že to žere jde vidět že to nemá na háku jako jiní a chce to hrát na úrovní takže další sračka. Přijde mi to srandovní když admini píší hráčům že to žerou když jim něco vadí a nebo chtějí něco řešit.

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Přijde mi že to moc žereš , 1.6 už zaniká a je zbytečný vymýšlet nějaký blbosti na hru co už pojede max 2-3 roky

  6. #21

    Odpověď: Noční admini

    1. Ty chceš hrát na úrovni na veřejném serveru?
    2. Admini to dělají dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase.
    3. Admini jsou většinou dospělí lidé, kteří nemají v noci čas (chodí do práce, odpočívají, věnují se jiným věcem, ...)
    4. Jestli někdo cheatuje, tak pošli HLTV/demo na fórum a už tam ten dotyčný nikdy nebude hrát.
    5. Jestli tě někdo uráží, tak si ho mutni.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 06-06-17 v 10:55.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Noční admini

    Uz staci zaridit jen turniket a cvakacky ;-). Pokud te na serveru neco trapi, zkratka to natoc, nebo jdi spat taky.

  8. #23
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Noční admini

    1. Ano, většina určitě chce a že jsi zvyklý z KidBreaku na jiný režim to je věc druhá.
    2. Jak jsem psal x krát nikdo je to nenutí dělat každý si tu žádal sám a dobrovolně o práva až na výjimky jako je wowz0r, lebaux atp.. co to měli nabídnuté pokud se nepletu nikde nemají žádosti. Každý z Vás si to vzal dobrovolně a nikdo nikomu nedržel pistol u hlavy a neřekl ber to ****
    3. To je další pěkná věc že se věnují jiným věcem ale hlavně že většinu lidi jako Kopra tu vidíš sedět na forku během celého dne tady.
    4. Taky možnost ale když si chce člověk zahrát v danou chvilku nic to neřeší.
    5. No comment když se lidi chtějí poslat do píp tak proč ne když to admini neřeší pokud se nenadává jim tak není jiná cesta.

    Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.


    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    1. Ty chceš hrát na úrovni na veřejném serveru?
    2. Admini to dělají dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase.
    3. Admini jsou většinou dospělí lidé, kteří nemají v noci čas (chodí do práce, odpočívají, věnují se jiným věcem, ...)
    4. Jestli někdo cheatuje, tak pošli HLTV/demo na fórum a už tam ten dotyčný nikdy nebude hrát.
    5. Jestli tě někdo uráží, tak si ho mutni.

  9. #24

    Odpověď: Noční admini

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.
    Ja teda nevim, ale kdyz je nekdo venku, nemuze zaroven sedet u pocitace, ne? A mimochodem, prestan furt v kazdem vlakne brecet, jak se admini nestaraji o aim servery a ze servery maji nizkou uroven. Na tech serverech hraji z vetsi casti deti, kteri ted objevili csko a nevedi ani poradne jak chodit. Uroven serveru netvori admini, ale hraci a vetsina z nich jsou proste zacatecnici, ktere nemuzeme vsechny zabanovat, protoze nevedi jak plantovat. Rok 2017 a ty chces mit uroven na pubu, lol :D

    Jinak wowzor, takze se pletes:(
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 06-06-17 v 12:26.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  10. #25
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Noční admini

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    ...


    1. Ak chceš hrať na úplne brutal úrovni, tak si hraj gathere, tuto hrajú hráči povedčine za seba a to vůbec neni vec za ktorú by mali dostať čo i len kick.
    2. To že im boli ponúknuté práva má svoj význam, hlavne pri ľudoch ktorí s tým mali skúsenosti ešte predtým než sem došli. Zaujímalo by ma prečo to tebe nikdy nebolo ponúknuté ale potom sa kuknem na tvoje príspevky a vidím aj 7 dovodov.
    3. Skús zájsť trocha von a uvidíš dovod prečo admini nesedia celé dni na riti.
    4. Tak sa odpojíš, hodíš na iný server a ideš ďalej. Ak ti to vadí, že ťa admini ignorujú, možes si založiť žiadosť o práva a robiť s tým niečo ty. Ale jasné, že ty nechceš byť admin, chceš len hubovať na adminov a kázať im kedy majú čo zabanovať.
    5. Ak sa ti nepáči mute tak žiaľ chyba je v tebe a nie v adminovi. Keď ti niekto nadáva, tak vždy je tu forko kde ho možeš nahlásiť, ale zase to by bola práca pre teba a to samozrejme nechceš aby si vobec niečo kopíroval, na niečo klikal atď.

    Ja len dúfam, že takýto ľudia sa budú rodiť v omnoho menšom počte než je tomu doteraz.
    (nezabudni si dať palček dole)

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Noční admini

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    1. Ano, většina určitě chce a že jsi zvyklý z KidBreaku na jiný režim to je věc druhá.
    2. Jak jsem psal x krát nikdo je to nenutí dělat každý si tu žádal sám a dobrovolně o práva až na výjimky jako je wowz0r, lebaux atp.. co to měli nabídnuté pokud se nepletu nikde nemají žádosti. Každý z Vás si to vzal dobrovolně a nikdo nikomu nedržel pistol u hlavy a neřekl ber to ****
    3. To je další pěkná věc že se věnují jiným věcem ale hlavně že většinu lidi jako Kopra tu vidíš sedět na forku během celého dne tady.
    4. Taky možnost ale když si chce člověk zahrát v danou chvilku nic to neřeší.
    5. No comment když se lidi chtějí poslat do píp tak proč ne když to admini neřeší pokud se nenadává jim tak není jiná cesta.

    Jako tradičně obhajoba pěkná ale bod dva a tři je furt ta samá píseň ale pulka z vás tu sedí i když jste venku atp.. viz šedá takže pochybuji že zavislaci mají jiné zajmy tradičně milion výmluv proč to nejde.
    Pokud budu dělat dobrovolnickou činnost (např. pomoc bezdomovcům), tak se to taky muse bude muset dělat 24/7.
    A pokud to nebudu dělat během půlnoce, tak mě budeš osočovat,že to musim dělat i v noci, když nemám čas, nebo chci spát?
    Podle tvé logiky musim, protože jsem si to vybral sám a nikdo mě do toho nenutil.



    Thread a nápad byl zamítnut. Nevim, na co moderátoři čekají. :'(

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Noční admini

    Tady je to jak český parlament. Taky samá blbost vedle blbosti. To rovnou můžeme zavést "free admin" servery...

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #28
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Noční admini

    Tady končím, k tomto tématu můj poslední post. Už se tu prostě nevyjádřím!

    Přeberte si to sami..
    Špatně jste mně pochopili

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Noční admini

    Nastolte mi větší výplatu a budu tam i v noci.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Noční admini

    Citovat Původně založeno Kloucek Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento nápad mně napadl cestou ze školy, prosím, čtěte až do konce :)
    To je taková sračka plná chyb, že se to do konce ani přečíst nedá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •