Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: nizke fps na steame

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    nizke fps na steame

    ahojte ked hram csko na steame tak mi fps skacu stale nejako 80-60 skusal som aj prikazi do konzoli ale stale to neje 100

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763


    Odpověď: nizke fps na steame

    Ahoj,
    Maximálne FPS je tých spomínaných 100 FPS. Nevidím problém v 60 - 80 FPS, ale budiš. Vedel by si priblížiť aký máš PC / notebook, ktorý používaš?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: nizke fps na steame

    tak to neviem ale raz ked som hral mal som mozno 27fps mozno pred rokom a vtedy mi jeden hrac na kotolne pomohol nejakym configom a potom som prestal hrat a vymazal si steam a teraz som si zasa stahol steam a csko origo a nemam tych 100fps

  4. #4


    Odpověď: nizke fps na steame

    Záleží, jaké máš PC. Ten samý problém jsem řešil já. Vím, že můj ntb utáhne víc než povoluje nová instalace klienta přes steam. Problém spočívá v tom, že nějaký nový update cska má v sobě nějakou chybu, která způsobuje pokles fps. Přesně ti neřeknu, co to je. Našel jsem o tom informaci na diskuzním fóru cska na steamu. Stačí přejít do beta testovací verze celého steam klienta. Nějakou dobu to trvalo (asi den, dva), ale najednou jsem měl fps mnohem větší. U mě to bylo cca předtím 300+ fps v menu a 100+ fps ve hře. Potom (teď) mám 1000 fps v menu a 300+ fps na klasických mapách typu dust2, inferno atd.

    Samozřejmě, na některých serverech Kotelny ti systém nastaví v dočasném cfg maximální limit fps. Na Classicu je to 100 a na jb 60. Na dustech to je zatím uvolněné.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-06-17 v 12:17.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: nizke fps na steame

    Granko vsude na Kotelne by mělo být max. povolení 101 fps. Nevím jak je to na aimech, ale jump, fun sekce je na 101 fps.

    Flume zkus pohledat tady na forku, myslím že tu nějaký config na fps najdeš. Teď nemám čas to hledat, ale odpoledne ti nějaký kdyžtak najdu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #6


    Odpověď: nizke fps na steame

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Granko vsude na Kotelne by mělo být max. povolení 101 fps. Nevím jak je to na aimech, ale jump, fun sekce je na 101 fps.
    Abys dosáhl vyšší hodnoty fps než 100 na serveru, potřebuješ mít zapnutý developer nebo fps_override. Oba příkazy jsou v pravidlech zakázané pouze na jump, furien a knife serverech. Na jump a furien nechodím, ale na knife se ty příkazy po napojení automaticky změní na povolenou hodnotu. Kromě knifu jsem si všiml, že hranici fps nastavuje Classic server na 100 a jb na 60. Na dd2o žádná hranice není nastavena, tam tedy s těmi příkazy a se 100-300 fps můžu normálně hrát.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-06-17 v 13:15.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: nizke fps na steame

    Já normálně hraju se 101 FPS na jb. 101fps je ještě povolená hodnota kterou server veme. Kdyby jsem hrál na 60 fps poznám to a mam nervy vždy když se mi nějakým způsobem zapne Vsync.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8


    Odpověď: nizke fps na steame

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Já normálně hraju se 101 FPS na jb. 101fps je ještě povolená hodnota kterou server veme. Kdyby jsem hrál na 60 fps poznám to a mam nervy vždy když se mi nějakým způsobem zapne Vsync.
    Byla o tom diskuze myslím přímo zde na fóru a samotní admini se dohodli, že se na jb nastaví hranice 60 fps. Kdyby tam byla jiná hranice, tak to poznám. Jestli tam máš víc jak 60 fps, tak to možná bude tím, že jako admin máš pravomoce to tak mít a server ti to teda nenastavuje.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele ALBA
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    79


    Odpověď: nizke fps na steame

    Ja tiež hrám so 101 fps na jb, takže právami to nebude.
    ʕ•ᴥ•ʔ You can complain because roses have thorns,
    or you can rejoice because thorns have roses. ^^

  10. #10


    Odpověď: nizke fps na steame

    Už jsem zjistil, čím to je. Pokud máte fps_max nastaveno na větší hodnotě než 100 a k tomu máte zapnutý fps_override nebo developer, tak vám server změní fps_max na 60. Pokud máte fps_max do stovky, tak se nic nemění.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •