Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: pc na cs go

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    pc na cs go

    ahojte našiel by sa tu niekto kto ma napredaj pc ktory by mi utahol cs go aspon na 100 fps na low detailoch čo najlacnejšie alebo nejaky by ste mi poskladali co najlacnejsi

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489


    Odpověď: pc na cs go

    Ahoj , kolko si ochotny do toho investovat ?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: pc na cs go

    tak čo najmenej tak 350€ bude služiť tak na cs go minecraft na low detaily a na internet ak by sa niekto našiel čo by mi nejaky predal alebo mal nejake komponenty nepotrebuje a su lepšie než tieto 1GB ram,graficka karta NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430,procesor 2 jadrovy AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4450B 2,30ghz,32 bitovy operacny system tak by som bol rad za ne

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143


    Odpověď: pc na cs go

    si mohol nappísať skvor pred nedávnom som robil ubate pc. ale mal by som mat este niečo doma našiel som 8gb ramky 200gb hdd nviadu 560 a procesor i5 3.06 ghz
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: pc na cs go

    aha tak mi napis sukromnu spravu urcite sa mi to zide ked mam 1 gb ram a to este hram aj mc procesor 100× lepsi nez dajaky moj amd a grafika tiez

  6. #6


    Odpověď: pc na cs go

    Za 350E toho moc nenakoupíš, ale zkusím něco vymyslet. Docela by pomohlo kdyby sis některé komponenty ze starého PC přendal na nový PC, čím bys značně ušetřil a měl bys možnost nakoupit trošku lepší HW. Mám na mysli HDD, CD/DVD mechaniku popřípadě zdroj, ale u toho zdroje bych potřeboval vědět, jaký máš typ. Ještě by se mi při výběru grafárny šiklo vědět, jaký máš monitor kvůli konektoru. Samozřejmě, jestli máš nějaké redukce, tak by to nebyl problém, ale musíš napsat, jaké máš. Ještě se chci zeptat, jak to máš se sluchátky a reproduktory. Jestli je chceš vyměnit nebo si je nechat. To také celkem ovlivní cenu v takto malých částkách.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-06-17 v 13:01.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: pc na cs go

    sluchatka klavesnicu nekupujem nove a ostatne ti poviem okolo tej 18 00 ked pridem zo skoly

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143


    Odpověď: pc na cs go

    mam nejakích kamaratov čo robia z pc tak skúsim niečo vybaviť
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: pc na cs go

    okey a tamte 8 gb ram by si mi dal?

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    6


    Odpověď: pc na cs go

    okey tak mi pis do sukromnej spravy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •