Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Dobry Bio. server?

  1. #1
    Kloucek
    Guest

    Question Dobry Bio. server?

    Nezná někdo dobrý zombie biohazard server?, může být i zahraniční.
    Celkem rád bych si ho zahrál, nejlíp, kdyby se podobal tomu, co byl na kotelně
    Stačí, kdyby jste mi poslali IP přez PM

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Tak jako muzu server zase zapnout, ale zombie servery uz moc nefrci.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Skôr by to chcelo v tých ZM serveroch preriediť a samozrejme upraviť tam nejaké náležitosti. Ďalší prázdny server potrebný nie je.

  4. #4
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    V těch předešlých postech jsem nějak nezakombinoval do svých postu to, že ZM měli obrovskou nevýhodu proti té "Zlaté brokovnici" Jako.... Odráží to, ZM se nemá jak dostat k CT +mina a kulomet + ještě větší damage. Nebylo možné zabít CT. A jinak jsem se snažil říct, že by se mohl jen onovit např. na rok a uvidíme jestli by byly statistiky lepší.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    5 z 8 serverů je prázdných a zbytek neni ani z poloviny plnej. Tak uděláme ještě 9. server. Logika
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  6. #6
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    5 z 8 serverů je prázdných a zbytek neni ani z poloviny plnej. Tak uděláme ještě 9. server. Logika
    Opět nečteš příspěvky. Kdyby jsis projel můj post, nenapsal by jsi takovou krávovinu.
    8 serverů
    Base Builder 1 +XP - 16 hráčů za den
    Base Builder 2 +XP - 14 hráčů za den
    Escape - něco okolo 20 hráčů za den
    Zombie - plný
    Apokalypsa - 13 hráčů za den
    Apokalypsa 2 - 7 hráčů za den
    Revolution (2) - nehraju, učitě někdo hraje. Dneska se tam zajdu mrknout případně editnu.
    (Biohazard 3 za den (omylně))

    Toto jsou moje statistiky, když jsi jdu zahrát na nějaký z těchto serverů, nejčastěji na BB.

    A ano ten biohazard natom byl bídně, ale jen proto, že za ZM nebyla možnost někoho nakazit v přitomnosti zlaté brokovnice. Kdyby se trošičku upravila, mohl by se server rozjet a to už na trvalo!
    Btw. jakých 5 serverů si měl na mysli? Vždyt jsi D2o3 hráč.
    A pro Kotla, psal jsem, že klidně najdu pár hráčů, kteří budou biohazard hrát, v lepším případě 16, v tom horším 10, ale budou hrát.
    Když jsem tam nehrál, to byla éra TF2, kterou jsem pařil nonstop (1000 nahraných hodin) těd už TF2 nehraju a itemy vyměnuju za věci co se dají prodat, pro koupi cska 1.6. Těd už jenom jako odreagovačku hraju csko a nejen jako odreagovačku, ale jako sběr bodů (Nahlašování z BB)
    Naposledy upraveno Kloucek; 16-06-17 v 07:58. Důvod: Pro kotla

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Neviem odkiaľ máš tieto štatistiky, ale uvedené čísla sú aspoň rok neaktuálne.

  8. #8
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Neviem odkiaľ máš tieto štatistiky, ale uvedené čísla sú aspoň rok neaktuálne.
    Z mojich zkušeností, když jsem býval na serverech

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno Kloucek Zobrazit příspěvky
    Opět nečteš příspěvky. Kdyby jsis projel můj post, nenapsal by jsi takovou krávovinu.
    Kdo by tvé příspěvky chtěl číst? Však to je akorát každodenní spam. Máš už 103 příspěvků a to jsi měl včera 99 co jsem viděl.. né-li méně :-)
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    Kdo by tvé příspěvky chtěl číst? Však to je akorát každodenní spam. Máš už 103 příspěvků a to jsi měl včera 99 co jsem viděl.. né-li méně :-)
    Psal že sbírá bodíky. Chce být jednou velkým adminem.

    Kloucku na těch serverech jich hraje 5 a půl a ty bys chtěl pouštět novej server :D Zamysli se prosim tě :D
    Btw Troppr ti slíbil za podpis Pro do žádosti ? :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  11. #11
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Psal že sbírá bodíky. Chce být jednou velkým adminem.

    Kloucku na těch serverech jich hraje 5 a půl a ty bys chtěl pouštět novej server :D Zamysli se prosim tě :D
    Btw Troppr ti slíbil za podpis Pro do žádosti ? :D
    Ty se tu musíš furt montovat a dokayovat si své, že?
    Velkým adminem nechci být, chci jen, at nemusím nahlašovat na foru ty párečky, co porušují každý den pravidla na BB.
    Nový server? Kdo tu mluvil o tom, že ho chci pouštet??? Psal jsem, jestli neznáte dobrý Bio. server a IP případně poslat PM.
    Za btw se píše tečka, víš? (Btw.) "Troppra" neznám, ale připomíná mi to Troppa.

  12. #12
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    Kdo by tvé příspěvky chtěl číst? Však to je akorát každodenní spam. Máš už 103 příspěvků a to jsi měl včera 99 co jsem viděl.. né-li méně :-)
    Spam je nahlašování problémů, nebo porušování pravidel, nebo když chci někomu pomoct, když se potřebuju na něco zeptat? Tak jsem víc zvědavý člověk a s tím ty nic neuděláš.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Dva příspěvky za sebou, ačkoliv si to mohl dát do jednoho. To ti nepřijde jako spam ?
    "Nechci být adminem, chci lidi jen banovat, abych je nemusel dávat na forko." Tak nějak ? :D
    Zrovna ty posuzuj, jak kdo něco napíše.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno Kloucek Zobrazit příspěvky
    Z mojich zkušeností, když jsem býval na serverech
    Predpokladám, že to bolo poriadne dávno. Klasické zombie boli naposledy nafullované ešte pred tým ako vznikla Apokalypsa, čiže pred takmer 3 rokmi. Escape má už vyše roka len maximálne 18 slotov, nie 20. Apokalypsa 1 sa za posledné mesiace nenaplnila, čiže Apokalypsa 2 ani otvorená nebola. Revolution a Revolution 2 to isté.

    Aktuálny stav (piatok večer, špička): Z celkového počtu 242 voľných slotov je napojených 11 ľudí.

  15. #15
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Dobry Bio. server?

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Dva příspěvky za sebou, ačkoliv si to mohl dát do jednoho. To ti nepřijde jako spam ?
    A co má být, vadí ti to nejak? Však tento thread jsem založil já, můžu si tu dělat cokoliv pod určitým limitem. Btw. když máš po konzertě a musíš čekat kolem 3 hodin na odvoz, to mi mozek pomalu usíná. Já jsem nepsal, chci být adminem, chci lidi jen banovat, toto jsem rozhodně nepsal, bo pod významem "větší admin" jsem si představoval admina, který ti potvrí SH, WH nebo AB a AB se na BB celkem špatně luští, když ti tam dává každý hlavy. Já nejsem aim admin, jak jsi mohl posoudit u tvého minulého nahlašování a pak jsi mi začal v PM psát jaký jsem blbeček, nebo dement. Jako si myslíš, že přez PM si toho nikdo nevšimne? Jak kdo něco napíše jsem měl na mysli gramatické chyby, nikoliv spam.

    Samco pošleš mi alespon tu IP, jestli nějakou máš? Původně jsem chtěl pouze IP na dobrý bio. server, ale tak jestli se už neobnoví, asi si najdu jiný server na kterém budu hrát, tak si je klidně zrušte. Jestli nejsou ZM servery plné, asi tu bude něco špatně, nějaké OP výhody? Něco kvůli čemu asi hráči ZM až tak často nehrajou, přesně o to mi šlo! Upravit něco kvůli čemu už biohazard tolik lidí nehrálo, opět po X opakuju, v přítomnosi té "legendární" zlaté brokovnice, ZM neměly žádnou šanci nakazit majitele zlaté brokovnice, stačilo by jsi zmenšit damage, nebo něco, ale aby to zas lidi přitáhlo, ale to je už na vás. Tož at Kotel zruší servery, pokud si myslí, že jsou prázné. Chápu, nemá čas to posuzovat, ale asi by je zrušil, kdyby si myslel, že jsou prázné.
    Naposledy upraveno Kloucek; 16-06-17 v 19:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •