Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Demencia

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Exclamation Demencia

    Hráč: Nejanči Nepetrášuj SK STEAM_0:0:56951860 CZSTEAM_0:0:56951860 CZ

    Server: Jailbreak 6

    Hlásenie: úmyselná provokácia - meno hre súvisí s mojím súkromným menom

    Dôkaz: chatlog

    Vyjadrenie: Osoba s VŠ titulom má takéto mindráky, to už aký bizár. Stále to ale nemení nič na tom, že sa nejedná o úmyselnú provokáciu. Nebaví ma to sa tu zahadzovať s týmto odpadom.


    Jailbreak 6 25-02-2024 15:17:35 STEAM_0:0:56951860 Nejanči Nepetášuj SK PetroJanci_SK69
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2


    Odpověď: Demencia

    Bartyy ツ konečne ten skurvysyn vypadol

    Nevim, byl tam Ejo a Happy, tak asi neni duvod to cpat na forum ne? Ale jestli na tom trvas, tak ban pujde vam oboum. Jste uz otravny, hadate se jak deti at uz na serveru nebo v chatboxu.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*



    Re: Demencia

    Janci, keby si mi vysvetlil, že jeho nick súvisí s tvojím súkromím, tak by som to riešil priamo ingame. Namiesto toho si len dokola hlásil že provokácia bez vysvetlenia. Čakal som, či z jeho strany tá provokácia bude zjavnejšia, ale myslím, že okrem jednej vety tam nič nebolo tak som to ani ďalej neriešil.

    Žiaľ na základe tvojej reakcie ktorú sem dal Hunted sa naskytuje presne tá možnosť, ktorú ti predostrel

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Demencia

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Bartyy ツ konečne ten skurvysyn vypadol

    Nevim, byl tam Ejo a Happy, tak asi neni duvod to cpat na forum ne? Ale jestli na tom trvas, tak ban pujde vam oboum. Jste uz otravny, hadate se jak deti at uz na serveru nebo v chatboxu.
    Hunted toto si už velmi rýchlo všimneš, ale to, že cápek príde na server s nepriamo s mojim súkromným menom, tak o tom nepochybuješ a dokonca sám sa velakrát nevyjadruješ slušne. Ale okej, beriem názor :)

    hej boli tam, hlásil som to, lebo mi to bolo nepríjemné ale aj tak s tým nič nerobili... ja by som sa nehádal ale, keby Unicoc nemá stále offensive mindráky so snahou si niečo dokazovať ... Myslíš, že ma to baví riešiť tieto hovna ??
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #5


    Odpověď: Demencia

    Dobry se uklidni zase. Ja videl jen hlaseni, nebyl jsem tam a koukal jsem jen podle chatlogu. Nechapu proc tu resis jak ja se vyjadruju :D Na to si zaloz vedle stiznost

    Mel si jim to napsat do toho hlaseni.. Milionkrat se ti reklo, ze když te nekdo provokuje, nemas to vracet a mas to jen nahlasit. Zase si to porusil, takze ti nabizim ban oboum nebo nikomu.
    Vsak ty nemuzes ani hlaseni na forko napsat slusne a rozumne..

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    Odpověď: Demencia

    Navrhujem všetkým permu, kto to má stále riešiť? lol xd lol

    Vraj to je moc ironické..
    Behom pár sekúnd spočítam aspoň 5 adminov, ktorí budú za zabanovanie vás oboch v prípade ďalšieho "hrotu" vás dvoch. Dokážem sa normálne baviť aj s tebou, aj s unihocom, no určite nás nebaví riešiť tieto vaše blbosti. Chováte sa ako nekompletné zakomplexované deti, ktoré nevedia čo od radosti. O tvojich spamoch hlásení, ktoré nedávajú zmysel nebudem ani hovoriť, a to som ťa na ne už x-krát upozorňoval. Väčšinou mi je to jedno, no od teraz budem akúkoľvek vašu vzájomnú provokáciu v hre (web nie je moja sekcia) riešiť. Keď píšem akúkoľvek, tak mi úprimne bude aj jedno, že sa vzájomne pozdravite "čau kkt". Tiež si chceme zahrať a nikto z nás tu nie je od toho, aby tu riešil vás dvoch.

    Takže ako napísal aj Hunted a veľa iných, za mňa tiež dostanete hneď pri akejkoľvek vzájomnej (Dôležité slovo pre Janciho, aby si sa neurazil a nepovedal, že všetci ideme len proti tebe - Vzájomná znamená, že bude urážať on teba a aj ty jeho, tak, ako to bolo aj teraz. ) Provokácií Ban. Toť všetko, užite si hru, my chceme tiež ;)
    Naposledy upraveno Mlýn; 26-02-24 v 14:36.

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Demencia

    Dobre budem úprimný a nebudem šetriť slovamí lebo na také hovno jak je Dano je to zbytočnosť a aj si to zaslúži.


    Dlho, niekolko týždnov, mesiacov tu bol klud a zrazu príde ten pičus na server a začne naschvál zneužívať moje sukromné meno, resp. spraví to tak, lišiacky, aby to som to nezistil akože. To už je fakt životný tragéd, že liečiť si týmto štýlom svoje mindráky a nie tým, že by mal radšej ošukať svoju frajdu .... aha sorry, ked nemáš očividne ... toto je cez čiaru aj mimo tú normálnu provokáciu. Je to blbé, že sa toto nerieši len preto, že som za celý svoj chatlog povedal možno jediný vulgarizmus a zrovna ten tu vytiahne. GDPR tu očividne nikomu nič nehovoria. nevadí, okej.

    Žiadosť považujem za vyriešenú.

    Poprosím Lock.

    Dakujem.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  8. #8


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Demencia

    No ty ses pripad. Vy si fakt nemate co vycitat, nevim kdo z vas je na tom hur.
    Pri jakykoliv dalsi potycce dam ban oboum a dlouhej a nezajima me, kdo si zacal.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*



    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Demencia

    Janci, stačilo by reagovať s kľudom, vysvetlením a bez týchto nervov a mohol dostať ten ban iba on. Takýmito reakciami akú si dal aj v predchádzajúcom vulgárnom príspevku tomu iba zbytočne pridávaš a docieluješ tým presne to o čo mu ide, aby si mal čo najväčšie nervy a on z toho má fajnú zábavu. GDPR je úplne z iného súdku a keď máš pocit o nejakých pochybeniach sa obráť na to príslušné orgány, ktorými administrátori, ktorí sa starajú o poriadok v hre, nie sú.

    Alebo sa na neho proste vykašli a uvidíš, že bez tvojich nervóznych reakcií ho to prestane baviť :)

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Demencia

    Dobre Dakujem :)

    Možte Lock
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Demencia

    Odobraný status Ex-admin.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. Kotel

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •