Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: žiadosť o práva - TTT

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    31

    žiadosť o práva - TTT

    Čaute,

    O mne

    už podla názvu asi viete že žiadám o práva. Volám sa Oliver a mám 16 rokov, bývam za morom ale pochádzam z Ružomberka. Práve som dokončil základnu školu v zahraničí a už aj mám miesto na strednej - odbor Computer Science. Koníčky - najčastajšie hrávam gatheri, classic, dm a dd2...a však..hocikedy si pocvičím a zájdem von. Nečítam, nepijem (iba príležitostne), nefajčím, nepapulujem, ale nenechám sa buzerovať.

    Dôvod podania žiadosti

    Často vidím hráčov porušovať pravidlá ale admina nikde - admini sú aktívni ale niekedy nieje nik k dizpozicii. Tento Mód (TTT) hrám pomerne už každý deň a baví ma. Práva nežiadam pre lebo je nový mod atd. Chcem mať tú môžnosť udržať server čistý a férový. Aby som bol úprimný, tiež by som chcel získať rešpekt a mať srandu s hráčmi - nie, neplánujem alebo nemám namysli zneužívať práva. Csko už hrám dosť, 7 rokov? S pauzami.

    Pozitívne

    Na kotolne už hrám celkom dosť, cca 3 roky. Začínal som na Basebuildru a tam som hrával dosť často. Potom ma zlákal Furien (na nemenovanom portále). Mavál som pauzi ale už polroka hrávam classiské módy a zlepšujem si aim. Uff, adminom som bol milion päťsto krát a s amxmodmenu mám skúsenosti (či s menu alebo aj s plugins). Pravidlá mám pričítané a rešpektujem ich tak ako ostatních hráčov.

    Negatívne

    Áno..vlastním VAC ban na steame a však nebudte proti mojej žiadosti. Ale keby som dostal dáku tú šancu tak by bolo super.
    BAN - pred rokom viac som nenašiel.
    Hlásenie - priznám sa, nenahlasujem veľa ale nahlasil som Samčovi na dd2 zopár.

    Štatistiky a Banlist

    Hlstats som nemohol najsť.

    DM - ŠTATISTIKA
    DD2 ONLY 2 - ŠTATISTIKA
    TTT (/statsme) - ŠTATISTIKA

    Meno: olo ~ olo
    SID: STEAM_0:1:88983467
    IP: 79.70.236.254
    STEAM: http://steamcommunity.com/id/olalan/

    Vďaka za prečítanie.

    E: Mensi problem s PC = mensia aktivita.
    Naposledy upraveno Proster; 21-06-17 v 15:53.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Na TTT jsem tě začal nějak registrovat možná poslední týden/dva a to jen díky tvůmu nicku "olo ~ olo", protože jinak jsi pro mě nevýrazný a zapadáš mezi klasické hráče. Jak se říká "nemastný, neslaný".

    Nemůžu říct že jsem proti, protože jak říkám, vůbec nevím kdo jsi. Současně ale neříkám pro. Jsi takový neutrální.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Vůbec nevím kdo jsi.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Poslední dobou strávím na TTT i pár hodin denně na úkor Jailbreaku. Nevybavuju si ani tvůj steam ani svoje jméno.


    E: Prosimtě proč tu zmiňuješ hlášení z DD2, když žádáš o práva na TTT?

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Tvoje meno mi tiez nic nevravi a to tam mam nieco nahrate... Za mna malo skusenosti zo serverom a nahrateho casu...

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Za poslední týden jsem tam hráče vůbec neviděl, takže už asi nemá zájem a byl to jen takový výkřik do tmy.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: žiadosť o práva - TTT

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •