Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: "Vysoký" Ping

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    63

    Unhappy "Vysoký" Ping

    Zdravím fórko.

    Normálně hraju 1.6 s pingem okolo 20, a takhle vysoký ho pořád mám, nicméně, hra mi dost často laguje jako s pingem 800. Díval sem se, s mým internetem problém není. V ostatních hrách jako je CS:GO se mi nic takového neděje. Nevíte co s tím? Vážím si každé rady. Chtěl sem připravit i demo, ale jakmile sem spustil nahrávání, csko mi spadlo. Poradíte mi co s těma lagama prosím?

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: "Vysoký" Ping

    rate "60000" cl_updaterate "102" cl_cmdrate "105"

    postupně tyhle příkazy vkládej do console. Jestli to bude furt lagovat zkus dát rate na 50000

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: "Vysoký" Ping

    Maximální hodnota rate je 20000. Dám ti sem sérii příkazů, které ti uvolní datový tok mezi klientem a serverem na nejvyšší možné maximum.

    rate "20000" //Kolik bytů za sekundu pošle server klientovi (max. 20000)
    cl_rate "20000" //Kolik bytů za sekundu pošle klient na server (max. 20000)
    cl_cmdrate "102" //Kolik příkazových paketů pošle klient na server za sekundu (neexistuje maximální hodnota). Všeobecně se doporučuje nastavit hodnotu o jednu až dvě vyšší než fps_max nebo na stejně velkou hodnotu jako cl_updaterate. Neexistuje žádná oficiální zmínka, jaká hodnota je doporučena, proto je třeba se omezit na informace z komunity, které jsou často nepravdivé.
    cl_updaterate "102" //Počet zaslaných updatů za sekundu, které klient žádá ze serveru (max. 102)
    cl_dlmax "1024" //Počet bytů za sekundu, které jsou stahovány během hraní na serveru (např. decaly) (max. 1024)
    cl_cmdbackup "3" //Počet paketů za sekundu z cl_cmdrate, které se pošlou navíc (jejich kopie). Defaultně jsou dva a neexistuje maximální hranice. Tento příkaz řeší problém se ztrátou paketů, který lze registrovat pomocí příkazu net_graph.
    ex_interp "0" //Trvání (v sekundách) mezi jednotlivými úspěšnými updaty (cl_updaterate). Hodnota nula nastaví automaticky nejlepší hodnotu (1/cl_updaterate = tedy v tvém případě, pokud si nastavíš cl_updaterate tak, jak jsem ti napsal, tak tvůj ex_interp bude mít hodnotu 0,009, což je i minimální hodnota. (max. 0,1)

    Informace mám z tohoto cvarlistu

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    63

    Odpověď: "Vysoký" Ping

    Pořád nic..

  5. #5
    vipRIKO
    Guest

    Odpověď: "Vysoký" Ping

    Ahoj me pomohlo vypnuti vertikalni synchronizace a povoleni vyjimky ve firewall ackoliv mi nehlasilo zadny problem tak pri povoleni vyjimky ve firewall bylo po problemu.

    Snad pomuze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •