Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Oldschool jb master - PRIJATÝ

  1. #1

    Oldschool jb master - PRIJATÝ

    Nick: Dříve Grakon2702, teď hraju pod různými nicky (viz. chatlog)
    SteamID: STEAM_0:0:61307767 (http://steamcommunity.com/id/Grakon2702/)
    Banlist:
    Spoiler Spoiler:

    Chatlog: http://csko.cz/chatlog/show?from=27-...indForm-submit

    Něco o mně: Jmenuji se Jakub a bydlím v okolí Ostravy. Je mi 19 let, letos jsem odmaturoval a jdu dál na výšku. Oborově se pohybuji v oblasti IT, nejvíc mě zatím chytlo programování. Mám rád černý humor a jsem velký znalec meme a moderních swag zkratek (lul). Na Kotelně se pohybuju a teď si tipnu cca 4-5 let. Úplně poprvé jsem navštěvoval Paintball servery, kde jsem se dostal do top 30. Poté jsem přešel na knife a na to jsem přešel na JB, kde si dnes žádám i o práva. Ze začátku jsem dostal pár banů, ale potom jsem se chytnul a začal jsem to hrát trošku solidněji (ikdyž hrát solidně jb je celkem ujetý, ale ok :D). U CT toho mám celkově nahráno víc než u T. Nedělal jsem žádný bordel, uměl jsem pravidla a uměl jsem i vězně dobře zabavit (alespoň myslím, doufám :D).

    Bylo mi tehda myslím 16/17 a strašně jsem usiloval o práva. Lezl jsem do zádele adminům a nakonec dostal spešla. Starší admini, kteří si mě pamatují, mohou dosvědčit, že ikdyž mám někdy hodně blbé, provokativní kecy, tak smysl pro zodpovědnost mám a svému jménu jsem ve funkci spešla ostudu nedělal. Z nějakého důvodu mě jb absolutně přestalo bavit, a tak moje aktivita klesla na nulu. Poté jsem se na otázku Koprakeka vzdal "spešl práv". Na jb jsem ale zase začal hrát aktivně a za ta "stará léta" si myslím, že jsem tady toho nahrál dost, abych se mohl s čistým svědomím přidat do AT.

    Na fóru, ani na steamu nemám nic nahlášeného (mluvím jen o jb). Jednoduše proto, že mi připadá zbytečné hlásit přestupky z jb vzhledem k tomu, že nemají až takovou váhu. Párkrát jsem psal do hlášení na střílecích serverech, ale nalijme si čistého vína, u mě je každý, kdo mi dá kill, cheater :D.

    Abych shrnul svoje pozitiva negativa. Jsem zodpovědný, ale někdy provokativní. Mám toho tady nahráno dost a vždycky jsem to s Kotelnou myslel dobře. Navrhoval jsem spoustu věcí, u kterých jsem si myslel, že to tady zlepší, ale častokrát to byly nesmyslné návrhy. Měl jsem tu několik slovních potyček a to právě proto, že jsem si někdy rád rýpnul, ale ne v nenávistném duchu.

    A ještě poslední věc. Budu studovat na výšce a nemám tušení, kolik času mi zabere příprava do školy. Kromě školy a cska mám i jiné způsoby, jak trávit svůj volný čas. Může se stát, že moje aktivita nebude úplně nejlepší.

    To je ode mne vše,
    s pozdravem Grakon2702 :).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-06-17 v 21:12.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Oldschool jb master

    PRO - Už jen z toho důvodu že tato žádost obsahuje slovo OSTRAVA.

    - Aktivita, zkušenosti, bývalý sp. , hlášení, rozum. ---> Není co vyčítat, Ova prostě.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Oldschool jb master

    Myslím, že k tomu netreba komentár - PRO



  4. #4

    Odpověď: Oldschool jb master

    Jak to máš s aktivitou? Na serveru te nevídám, coz mozna bude tim, že hraju prevazne celkem pozde vecer, ale podle chatlogu to taky není buh vi jaka slava.

    E: teda abych jenom nerejpal :D modu rozumi, starsi hráč, pomaha ostatním
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Oldschool jb master

    Pro
    Naposledy upraveno Operak; 27-06-17 v 20:03.

  6. #6

    Odpověď: Oldschool jb master

    Děkuji. Svoji aktivitu věnuji jb, knife a dustům a to vše pod různými random nicky. Některé adminy nemám ani ve friendlistu na steamu, takže se nedivím, že jste si mě na serverech ani nevšimli. Poslední dobou jsem radši v anonymitě.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Oldschool jb master

    Někoho, kdo rýpe a provokuje v oblasti JB tady zoufale postrádám. Sám na to nestačím. Jsem pro.

    offtopic:
    Když tě zajímá programování a bydlíš v okolí ostravy, už si vyzkoušel jazyk OSTRAJava? Btw, kam jdeš na výšku?

  8. #8

    Odpověď: Re: Oldschool jb master

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Někoho, kdo rýpe a provokuje v oblasti JB tady zoufale postrádám. Sám na to nestačím. Jsem pro.

    offtopic:
    Když tě zajímá programování a bydlíš v okolí ostravy, už si vyzkoušel jazyk OSTRAJava? Btw, kam jdeš na výšku?
    Nebydlím přímo v Ostravě, ale ve městě cca 20 kiláku odtud. Přijali mě na VŠ báňskou, konkrétně na fakultu elektrotechniky a informatiky. Ostrajavu vidím poprvé a co se týče toho programování, tak v tom nejsem žádné guru. Na střední jsme se učili C a C# a bavilo mě řešit zadané úlohy, ale mám ještě co dohánět :D.

    Edit: Zapomněl jsem se zmínit že 1.7. jedu na sedm dní na hory, takže tu nebudu. Doufám, že to v rámci mé žádosti nevadí, jinak jsem na jb snad každý den.

    Edit2: Budu teď hrát pod svým originálním nickem (Grakon2702), jestli si chcete lépe ověřit moje chování a schopnosti ve hře.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-06-17 v 13:07.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Oldschool jb master

    PRO a jedna z žádostí, která by se měla vyřešit rychle.

  10. #10

    Odpověď: Oldschool jb master

    Jak jsem viděl, že máš větší aktivitu, tak jsem s touhle žádostí i doufal. Určitě PRO - pamatuju si jak se choval dřív, když jsem na jb kdysi hrál. Toto by se mohlo vyřešit rychle, je to předpokládám jeden z nejlepších žadatelů teď

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Oldschool jb master

    Jsem pro ale myslím, že by se přednostě měli vyřešit žádosti nínějších spešlů, nikoliv hráčů.

  12. #12

    Odpověď: Oldschool jb master

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Jsem pro ale myslím, že by se přednostě měli vyřešit žádosti nínějších spešlů, nikoliv hráčů.
    Všem děkuji :). Taky si myslím, že byste měli prvně vyřešit spešly. Já stejně jedu 1.7. na sedm dní pryč, takže se můžete zaměřit na všechny ostatní, co se týče ověřování si jejich schopností.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-06-17 v 21:20.

  13. #13

    Odpověď: Oldschool jb master

    Nie je to moja sekcia ale Grakona z JB poznám už dlho a je to vhodný kandidát.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Oldschool jb master

    Zde jsem též PRO A taky jsem ZA, aby žádost nemusela dlouho trvat - asi jako jedna z mála, vzhledem k tvým dlouholetým zkušenostem na modu, včetně spešlování.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Oldschool jb master

    Jedině Pro
    Nejlepší kandidát.
    Naposledy upraveno ImGustak; 04-07-17 v 09:43.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •