Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Oldschool jb master - PRIJATÝ

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Oldschool jb master

    Momentálne určite najvhodnejší adept. Plusom sú skúsenosti so spešlovaním, aktivita, veľká znalosť v móde a celkovo aj na celej Kotelni.

    PRO

  2. #17

    Odpověď: Oldschool jb master

    Jsem pro
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18

    Odpověď: Oldschool jb master

    Děkuji všem za vyjádření.

    Někteří si možná všimli, že jsem se jaksi nerozeznal v teď nově hraných mapách. Důvod je ten, že jsem nejčastěji chodil na servery, kde se hrály mapy typu snow, oasis, assis apod. Teď už se moc nehrajou ty starší mapy (beach, assault, minikule, endoplazmik apod.), což mě tak trošku mrzí, ale myslím, že to problém dělat nebude. Doučit se to mohu vždy. Jedná se konkrétně o 4 teďkom nově hrané mapy, u kterých už se začínám pomalu orientovat :D.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-07-17 v 15:56.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Oldschool jb master

    Som určite ZA. Má skúsenosti a nezaznamenal som s ním nejaký problém (či v hre alebo na fóre). Len aby ti vydržala aktivita, lebo spešla (si si dal odobrať) kvôli neaktivite (?), ak sa nemýlim a moja pamäť aj po prebdenej noci ide aspoň na 10%. :D

  5. #20

    Odpověď: Oldschool jb master

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Som určite ZA. Má skúsenosti a nezaznamenal som s ním nejaký problém (či v hre alebo na fóre). Len aby ti vydržala aktivita, lebo spešla (si si dal odobrať) kvôli neaktivite (?), ak sa nemýlim a moja pamäť aj po prebdenej noci ide aspoň na 10%. :D
    Přesně tak a to z jednoho jednoduchého důvodu. Jak jsem měl spešla, hrál jsem csko a konkrétně jb celé dny. Ten mód mi to najednou tak znechutilo, že jsem to pak půl roku nezapnul. Dneska je to jiné. Strávím na jb cca 2-3 hodiny s tím, že jsem online (fórum, steam) téměř pořád (alespoň teď přes prázdniny, až budu chodit na výšku, tak budu většinou online celé odpoledne), takže hlášení jak ve hře, tak na fóru mohu řešit hned. Kromě toho si někdy zajdu na pivo nebo se budu věnovat škole.

    V žádosti u Nika tu přišla diskuze na to, že tu chcete lidi, co na jb stráví 5 hodin, jako to dělali starší admini. Toto mi přijde celkem přehnané na to, kolik adminů a spešlů tu je a už jen proto, že jsme většinou už dospělí lidi, kteří mají i jiné zájmy.

    Citovat Původně založeno GNHP23 Zobrazit příspěvky
    jsem PRO ale jen když se naučí střílet :D
    1v1? :D Ale díky
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-07-17 v 17:06.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Oldschool jb master

    jsem PRO ale jen když se naučí střílet :D

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Oldschool jb master

    Aktivita dobrá, do módu se vyzná, simonovat umí, chatlog čistý. Pro.

  8. #23

    Re: Oldschool jb master

    Děkuji všem za vyjádření. Za pár dní jedu opět pryč. Zatím nevím, od kdy do kdy tady přesně nebudu. Jen abyste se nedivili, že tu nějakou dobu nebudu mít aktivitu. Měla by to být záležitost max. dvou týdnů.

    Edit: Zítra (24. 7.) už odjíždím.

    Edit: Už jsem tu :D
    Naposledy upraveno Grakon2702; 30-07-17 v 17:50.

  9. #24

    Odpověď: Oldschool jb master

    Sedí to tady měsíc, takže jen bump.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Oldschool jb master

    Vhodny kandidat na admina.
    +Aktivita,Skusenosti,Hlasenia,old spesl..Vsetko bolo spomenute,co hravam na JB tak s nim ziadny problem nebol..

    Urcite PRO

  11. #26

    Re: Oldschool jb master

    Jenom pro info: se začátkem semestru mám konečně informace o tom, jak to budu mít s volným časem. Zatím to vypadá, že času budu mít dostatek, abych se mohl dostatečně věnovat hře, pouze ve čtvrtek a v pondělí nebudu vůbec k dispozici. Pro ty, co se by se divili, že moje aktivita v posledních cca deseti dnech klesla: Měl jsem nějaké vyřizování právě ohledně školy + další osobní věci + malinký "oddych". Teď by měla být moje aktivita větší a stálá téměř zase jako dřív. Píšu téměř, protože příprava do školy taky zabere nějaký čas.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-09-17 v 12:58.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Oldschool jb master

    Pro. Welcome

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •