Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Žiadosť o práva na JB

  1. #16

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Aktivitu zlepšil, už nemám výhrady, pro
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Pro ale myslím si, že zronva tebe ty práva změní, protože po udělení spešla ses taky začal chovat trochu jinak, snad tě to nezmění a ukážeš, že se pletu :).

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Před spešlem si byl aktivní, po udělení chvilku, pak ses na to vykašlal úplně. Mám takový pocit, že se situace právě opakuje. Tehdy taky psali všichni, jak jsi nejvhodnější kandidát na tu pozici spešla a pak bohužel psali opak, tudíž si už moc nemyslím, že bys byl momentálně vhodný kandidát na pozici admina a určitě se tvá aktivita zvýšila po otevření náboru na JB což není náhoda. Jako co se týče po jiných stránkách ohledně znalosti modu, slušnosti apod. tak jako v tom nemám absolutně žádné výhrady, ale to s tím spešlem mi pak přišlo, že sis z nás udělal akorát halo. Takže u tebe by to chtělo víc času určitě, zda to ted myslíš vážně nebo ne..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Vďaka Okurka,Seabi a Britny, začal som hrávať aktívne nie len kvôli adminovi (viem,že to tak vyzerá ale nie je) a vďaka za vyjadrenie.

  5. #20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Momentálně říkám NE.
    (Po nějakém čase se to může změnit)

    Důvod? Nelíbila se mi ta aktivita po udělení spešlovi.


    E//: Já jsem neřekl, že je to špatný. Jenom se mi nelíbila aktivita za poslední měsíc? Jestli ji udrží, klidně i hodinu denně, tak svůj post upravím a změním svůj momentální názor.
    Naposledy upraveno Latins; 09-07-17 v 21:14.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Vďaka za vyjadrenie.

  7. #22

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Je blbost mu davat teď proti kvuli aktivitě, která byla nejakou dobu spatna. Nikdo nevydrzi u jedny hry a u jednoho modu dlouho, navic na Jb kde si po měsíční aktivitě musis dat pauzu.
    Ja v prvním postu naznacil, že by navrat k aktivitě mohl byt dost divnej vzhledem k otevreni naboru na Jb, ale myslím že bysme se meli koukat na pritomnost.
    Sem si jistej Latinsi že i v tvem hracim obdobi se nasli momenty, kdy te 1.6ka nebavila, nelakala a kdyz uz tak jinej mod s kamarady.
    Předpoklady k adminovi ma, reklo se, že se jim budou davat trialove coz je jako admin ve zkušebce. Kdykoli se mu to muze zase vzít.

    E: šlo mi tam výhradně o tu aktivitu, kterou jsem za poslední dva až tři týdne viděl, proto jsem byl pro
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 10-07-17 v 03:00.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Na můj vkus Dane měníš až dost rychle a unáhleně svoje názory, když si přečteš co si napsal hned co si požádal a to datum a pak kdy si mu dal PRO, tak si docela protiřečíš. To že někdo nevydrží dlouho na jiném modu, nebo v jedné hře je v pořádku, ale měla by to být otázka spíše v letech, ne v měsících, jak to tu v poslední době je zaběhlé, když se někomu udělí práva. Což Niko udělal při spešlovi a nechybělo málo a byl mu odebrán, ted se tu diskutuje o adminovi, tak aby se neudělala ta stejná chyba. Btw. TA se může kdykoliv vzít, stejně jak se mohl vzít ten spešl, když se na to vykašlal a nikdo mu nic nevzal, takže tento argument je taky na prd. Prostě bud má doopravdy zájem a opravdu na ten JB bude chodit, nebo at si to přehodnotí pořádně a zájem mít nebude, takto bude v pohodě si moct hrát co chce, kde chce a nikdo mu pak nebude nic vyčítat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Budu se opakovat už asi po desáté, ale...

    Pokud má někdo zájem o post admina, tak by té hře měl věnovat hodně času. Když jsem já žádal o admina a byly tady admini jako Jolo, Vikernes, Charon (jako náborář), atd. tak tihle lidi hráli CS 3,4,5 hodin denně úplně běžně. Ano, je to opravdu dost, ale když o něco usiluji, tak tomu věnuji patřičný čas. Když chce někdo být pianista, tak denně trénuje na klavír 8 hodin a né půl hodiny. Tohle je můj názor na to, že dnes se berou lidi, kteří by se před 4,5 lety vůbec nebrali a nároky na potenciální adminy jsou minimálně na 50% co dříve.

  10. #25

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Nemůžeš ale srovnávat dobu před pěti lety a teď. Při vší úctě k adminum jako je Jolo a Charon, ale podívej se, kolikrát byli za poslední dva roky na serveru. Nemůžeš těžit z toho, že tam před pěti lety byli 8 hodin denně, musíš se koukat na přítomnost, potřebuješ aktivní adminy teď a ne před x lety. Zase říkám, že aktivitu zlepšil a to, že tam před dvěma měsíci asi mesic nebyl, mě tolik netrápí, protože po udělení admina aktivní bude a když ne, tak se mu sebere.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Vôbec nechápem o čo go. Pokiaľ má teraz aktivitu + verím, že s právami by ešte prišla väčšia chuť tak čo riešiť. Na JB je potreba adminov a hlavne teraz cez leto ked majú deti prázdniny. Aj keby je aktívny hodinu denne a chodí na hlásenia je to vždy + a hlavne nechápem aky je problém naklikať práva :D robíte z toho vec ako keby mu máme dať zvolenie do nejaké spolu :D neplatíme zato, že mu bude nick svietit na modro alebo sivo. Pokiaľ má chuť, čaš a momentálnu aktivitu tak nevidím dôvod prečo mu to nedať je tu 30% adminov (vrátane aj mna) ktorí na server chodia tak max na hodinu a riešia veci z fora alebo vôbec nijak ..

    E: a presne to čo píše okurka 1.6tka už nieje hra ktorou žije celá republika ako dakedy viac menej tam každý hra k voli komunite/kamarátom určite nie k vôli pôžitku z hry (Aspoň podľa mna a väčšiny mojích friends) čiže je jasné, že výpadky aktivity budu vždy a ukáždého

    E2: Určite ti dám Nihilia za pravdu, ale treba to tak nejak "rešpektovať", že to už proste nieje hra pri ktorej ťa baví tráviť 8hod denne konkurencia je brutálna a podľa mňa sa každá "dobrá ruka" hodí, ale úplne chápem ako to myslíš a citíš ale nejak to musíme prijať.
    Naposledy upraveno Pikii :D; 10-07-17 v 23:45.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nemůžeš ale srovnávat dobu před pěti lety a teď. Při vší úctě k adminum jako je Jolo a Charon, ale podívej se, kolikrát byli za poslední dva roky na serveru. Nemůžeš těžit z toho, že tam před pěti lety byli 8 hodin denně, musíš se koukat na přítomnost, potřebuješ aktivní adminy teď a ne před x lety. Zase říkám, že aktivitu zlepšil a to, že tam před dvěma měsíci asi mesic nebyl, mě tolik netrápí, protože po udělení admina aktivní bude a když ne, tak se mu sebere.
    Ale přesně to jsem napsal. Adminy jako Jola, Vikernese a další, mají nahradit noví admini, kteří se tomu mají věnovat jako před lety již zmiňovaní admini, kteří již namají aktivitu. Zkutečnost je taková, že dnes noví admini tomu neobětují ani polovinu času, co jsme tady adminovali před 5 a více lety a to mně dá určitě i Pikii za pravdu, že dřív ta aktivita byla diametrálně úplně jinde (jen takový Matis byl snad 8 hodin online každý den a to několik let).

  13. #28

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Měním své Ne.

    Svým chováním na serveru a časem, který tam momentálně tráví mi postačilo, abych přehodnotil své slovo.
    Avšak jsem toho názoru, že jestli přestane hrát Jailbreak aktivně i pasivně, tak ať se mu odeberou práva. (Ať se nám neopakuje minulost jako bylo v případě K.)

    Takže za těchto podmínek říkám tedy Ano.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Avšak jsem toho názoru, že jestli přestane hrát Jailbreak aktivně i pasivně, tak ať se mu odeberou práva.
    Je tam mnoho neaktívnych adminov čo už nehrávajú. Myslím, že to odobranie by bolo len kvôli tomu, aby si sa cítil dobre.



  15. #30
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851

    Re: Žiadosť o práva na JB

    podle me bys mel mit spela trochu dele, nic proti tobe ale podle me si TA nebo SA nebo ty blbosti ostatni zaslouzi o trochu vic nez ty, takze pro ted jsem P/ROTI, ale furt ta milujem <3
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •