Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žiadosť o práva na Jailbreak

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Žiadosť o práva na Jailbreak

    Zdravím,

    v posledných dňoch sa to tu rozbehlo so žiadosťami o práva na tento mód, tak som sa rozhodol, že to skúsim aj ja.
    Pôvodne som si chcel dať žiadosť o spešla, ale ako som sa dočítal, tak sa bude zrejme rušiť.
    V prípade, že by sa spešl ponechával, chcel by som požiadať iba o spešla.

    Niečo o mne:
    Volám sa Rasťo a momentálne mám 22 rokov. Pochádzam z Bratislavy, kde aj študujem.
    Aktuálne ukončujem štvrtý ročník VŠ na obore Informatika. Popri štúdiu pracujem a poloprofesionálne športujem.
    Pokiaľ mi pri týchto činnostiach ostane ešte čas, tak sa venujem iným športom - najmä behanie, squash a v zime lyže.
    Taktiež občas chodím po kopcoch či už pešo alebo na bicykli.
    S kamarátmi chodím rád na pivo a v lete na nejaké tie hudobné festivaly.

    Ja a Kotelna:
    Na Kotelne hrávam CSko tuším od roku 2010, keď som tu začal hrávať War3FT po tom, ako zanikol portál, na ktorom som hrával dovtedy.
    Tiež som chodil na Zombie a Deathrun servery.
    Jailbreak som tu objavil koncom roku 2011 a odvtedy hrám JB +- stále, čiže už asi 5 a pol roka.
    Za týchto pár rokov som tu dostal nasledujúce 2 bany: (pre lenivých: oba v roku 2012, jeden za spam, druhý za doplňovanie pri móde)
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=22112
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=14649

    SID: STEAM_0:0:54312023
    Steam profile: http://steamcommunity.com/id/kalerab
    Nick v hre: Kalerab
    Na steame mám nahraných 1952 hodín, pričom 99,9% z nich je nahraných na Kotelne a odhadom vyše 90% je nahraných na JB.
    Občas sokčím aj na Deathrun - najmä večer, keď na JB už nikto neni. Na tomto móde som dlhodobo
    držal prvenstvo v počte kvízových bodov a dúfam, že to tak je stále pokiaľ to Average medzičasom nezmenil

    Skúsenosti s AMX:
    Už som s tým robil voľakedy, ale bolo to dávno.

    Prečo ja:
    Hrám tu už pár rokov. Myslím si, že za tie roky tento mód už poznám dobre a mám s nim nejaké skúsenosti.
    Tak isto aj chatlog a správanie mám podľa mňa slušné. Preto si myslím, že by som mohol byť na tento post vhodný kandidát.

    Aktivita:
    Za posledný mesiac a pol mám nulovú aktivitu. Toto bolo spôsobené tým, že som mal toho veľa v škole(skúškove obdobie + deadline-y projektov).
    Keďže tento týždeň mi už skúškové končí, tak niekedy v jeho priebehu by som sa mal už napojiť do hry a hrávať pravidelne.
    Dlhodobá aktivita: Ako som už spomínal, tak popri škole aj pracujem a športujem a všetky tieto veci majú pre mňa vyššiu prioritu, ako CSko,
    preto moja aktivita nebude nikdy 5 hodín denne a podobne. Vždy to bude maximálne 1-2 hodiny denne avšak stabilná.


    Vopred ďakujem za vyjadrenia a nebudem tu každému explicitne ďakovať po každom vyjadrení.
    Myslím, že väčšina JB adminov ma pozná, ak však máte nejaké otázky, tak sa kľudne pýtajte.

    S pozdravom
    Kalerab
    Naposledy upraveno Kalerab; 28-06-17 v 16:42. Důvod: Grammar nazi

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Bezproblémový člověk. Proč ne

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    kliďas a v pohodě celkově! PRO

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Zkus zvýšit svojí aktivitu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •