Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva na JB

  1. #1

    Žádost o práva na JB

    Ahoj, tímto žádám o práva na JB.

    Nick: Just Do It Nigga<3

    STEAM_0:1:176162134 185.71.41.238 CZ
    P.S: Steam jsem si koupil teprve dneska,jenom kvůli tomu, abych mohl zažádat o práva, takže všechen můj odehraný čas je na NS.

    Něco krátkého o mě
    Jmenuju se Mikuláš, je mi 16 let, prošel jsem úspěšně do druháku a studuju Vyšší odbornou a střední zdravotnickou školu v Praze. Hrál jsem fotbal přibližně 12 let, přestal jsem, protože jsem měl 2x zlomenou ruku díky fotbalu. Jelikož nemám co dělat, tak jsem na počítači skoro pořád.

    Proč bych měl dostat práva zrovna já?
    No, jak začít, CSko hraju už pěknou dobu(asi rok) na NS. Nejvíce hraju na Jelibreaku a na TTT, myslím, že mě hodně lidí už zná. Rád pomáhám lidem s čímkoliv a kdykoliv, jsem velice komunikativní člověk, takže mi nedělá problém si s někým o čemkoliv popovídat, když někdo neví co má dělat, rád mu to vysvětlím, tak aby to pochopil.Rád si nechám jakkoliv poradit od někoho, kdo tomu rozumí více než já. Hlasím často ať už přes "!" nebo tady na forku, nejdříve hlásím přes "!" a když to nikdo nepříjde řešit, tak začnu natáčet demo.
    Měl jsem sice pár bannů, ale to bylo z dob, kdy jsem začínal (všechno jednou poprvé). Pak tam je jeden trvalý ban - všechno je vysvětleno zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-pr%E1va-na-JB

    Děkuji ať už za špatné, nebo dobré odpovědi.
    S pozdravem JustDoItNigga
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    To jste se s Baronem domluvili a zažádali jste si o admina ve stejný den?

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Proti, nezodpovědný člověk.


    E: Podle tvého chování každý den na serveru.
    E2: Proč furt hraješ na nonsteamu? (Tvůj argument Až mi vyprší vip, tak budu hrát na steamu jsi moc nepodpořil dalším argumentem, že ti steam nevyhovuje.)
    Naposledy upraveno Operak; 29-06-17 v 20:45.

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    To jste se s Baronem domluvili a zažádali jste si o admina ve stejný den?
    Ano.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Proti, nezodpovědný člověk.
    Nemyslím si,že se chovám nějak špatně, otázkou je,co je pro tebe špatné chování. Každopádně díky za vyjádření.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 28-06-17 v 21:25.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Proti

    - Chováš se dětinsky
    - Provokatér (Pokud budeš provokovat, tak se ti to vrátí :) )
    - Hraješ na NS, proč ?
    - Steam koupený kvůli žádosti
    - mladý a nevyzrálý na post admina

  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Proti

    - Chováš se dětinsky
    - Provokatér (Pokud budeš provokovat, tak se ti to vrátí :) )
    - Hraješ na NS, proč ?
    - Steam koupený kvůli žádosti
    - mladý a nevyzrálý na post admina
    "Chováš se dětinsky" - tvůj názor.
    "Provokatér" - to je částečně pravda, ale mohu tě ujistit, že jsem provokoval pouze tebe a to jenom jednou jedinkrát.
    "Hraješ na NS, proč ?" - Hraju na NS i na S
    "Steam koupený kvůli žádosti" - Správně, napsal jsem to i do úvodu. Ale myslím, že je jedno jestli hraju na NS nebo na S, podmínkou je mít steam a hlavní je, mít odehraný nějaký čas na serveru, což mám.
    "Mladý a nevyzralý na post admina" - Opět tvůj názor, nemyslím si, že třeba ty jsi nějak moc starší než já.( "Titul neměří inteligenci a věk neurčuje dospělost")
    Ale samozřejmě je to všechno tvůj názor a já ti ho brát nebudu. Díky za odpověď
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 29-06-17 v 21:50.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    K čemu jsi si teda kupoval tu steam verzi když na ní stejně nehraješ? Mě to přijde absurdní utratit peníze a ani tu hru nezapnout. Koukám chatlog a stěžuješ si, že je to na prd na steamu... Kdyby jsi dostal práva, tak musíš hrát na steamu, protože na nonsteam ti Pepa práva dávat nebude. Další věc tvůj spam (VALVE_0:0:1313013579) trochu omez.

  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    K čemu jsi si teda kupoval tu steam verzi když na ní stejně nehraješ? Mě to přijde absurdní utratit peníze a ani tu hru nezapnout. Koukám chatlog a stěžuješ si, že je to na prd na steamu... Kdyby jsi dostal práva, tak musíš hrát na steamu, protože na nonsteam ti Pepa práva dávat nebude. Další věc tvůj spam (VALVE_0:0:1313013579) trochu omez.
    No, steam jsem si pořídil jenom kvůli tomu, že ho "podání žádosti o práva" vyžaduje, samozřejmě na něm časem hrát budu a zvyknu si na něj .Teď jsem si pouze chtěl dohrát svoje VIP na NS a nechtěl jsem zbytečně otravovat Kotla kvůli pár dnům. Ten spam, asi vím o čem mluvíš, jestli chceš vědět více informací o tom spamu, tak mi napiš do PM.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #10

  11. #11

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Skoro se vším s tebou souhlasím, ale nikde nevidím důvod proč nejsme vhodní kandidáti?
    Samozřejmě, díky za vyjádření.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 29-06-17 v 23:28.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Proti.

    Už len z toho dôvodu, že keby dostal 1 z vás práva, tak by bola veľká pravdepodobnosť, že by aj ten čo nedostal práva hral na tom istom účte.

    E: Pre tých čo majú slabšie mysle:
    Citovat Původně založeno Barounek Zobrazit příspěvky
    Můžete si povšimnout na mé IP :185.71.41.238 pár banů, ale myslím že celkem ne moc vážných. Také můžete vidět že mám stejnou IP s hráčem Nigga (ano jsme sousedi a máme společnou IP,hrajeme na stejné wifi) no bohužel je tam i jeden trvalý ban na nějakého Oxygena (první týden jsme na wifi neměli heslo a druhý soused (8.leté děcko) si pravděpodobně chtělo užít s hacky na náš účet, no co k tomu říct).
    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    E: Úplně nesmyslný důvod. Chceš říct, že když jsme sousedi, že mi bude chodit na účet?
    Je to viac ako pravdepodobné, že by sa tam dostal. :)

    E: Wow. Ani nejak si to nevieš obhájiť a k tomu napíšeš iba otázku :) Myslím, že tie žiadosti sa môžu hneď locknúť. Ku mne na účet sa nikto nedostane a to už len z toho princípu, že nemám 16 a nedohadujem sa so susedom, že si podá žiadosť v rovnaký deň a ešte k tomu by mal aj výhodu, že keby ich nedostal, tak by mohol banovať cez tvoj účet. :)

    E: Dôvody? Ok. 1. pred tým ako ťa niekto upozornil si hral iba na NS 2. steam len kvôli právam 3. Arogantný postoj 4. Potrebuješ dozrieť
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 01-07-17 v 17:23.



  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Proti.

    Už len z toho dôvodu, že keby dostal 1 z vás práva, tak by bola veľká pravdepodobnosť, že by aj ten čo nedostal práva hral na tom istom účte.
    Co to je za blbost ?
    E: Úplně nesmyslný důvod. Chceš říct, že když jsme sousedi, že mi bude chodit na účet?
    E2: Kde máme jistotu, že tam nechodí tobě někdo ?
    E3: No, nebudu to s tebou řešit, až napíšeš nějaký smysluplný důvod, klidně to s tebou prořeším.
    To je ono, díky :)
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 01-07-17 v 17:24.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB


    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •