Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: JB - žádost o práva

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Rad by som od zaciatku podania mojej ziadosti doplnil par slov: Hravam uz len na steame, aktivitu na serveroch si od septembra stale pekne drzim (co bol na zaciatku dost velky problem). Porusovanie pravidiel hlasim bud na forum, alebo cez steam Kajsinkovi a Grakonovi a stale si pridavam novych adminov (naposledy pittbula).

    E: +hravam teraz pod nickom: Cas Hulit
    Už neni čas huliť...

  2. #17

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak

    Potvrzuji hlášení, normální aktivitu i normální vystupování na serverech. Každopádně z nějakého prapodivného důvodu mám stejný názor jako Kopr. Neumím si to představit. Zkusil bych nejdříve spešla, kde by ses mohl opravdu ukázat jako zodpovědný a aktivní člověk, co umí řešit problémy s chladnou hlavou.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Re: Ziadost o prava na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Potvrzuji hlášení, normální aktivitu i normální vystupování na serverech. Každopádně z nějakého prapodivného důvodu mám stejný názor jako Kopr. Neumím si to představit. Zkusil bych nejdříve spešla, kde by ses mohl opravdu ukázat jako zodpovědný a aktivní člověk, co umí řešit problémy s chladnou hlavou.
    Myslim si ze chladnu hlavu mam kedze uz nemam 12 rokov a viem ze je to len hra a netreba sa rozculovat... Kazdopadne som si myslel ze SPESL sa po novom neudeluje ale za skusku by som to kludne bral. Kedze som este adminom nikdy nebol tak by ma tiez zaujimalo ako by som vsetky problemi riesil a spesl by ma na admina aspom pripravil
    Už neni čas huliť...

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    /up blizia sa vianoce a rad by som dostal vyjadrenia este od zopar adminov aby som vedel nacom pred sviatkami som
    Už neni čas huliť...

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    /up blizia sa vianoce a rad by som dostal vyjadrenia este od zopar adminov aby som vedel nacom pred sviatkami som
    už iba na základe tohoto si si to u mňa predĺžil. Nedočkavosť je iba nepriateľom. Ale i tak...je to dlhá doba, chápem to.

    Zdravím,
    aktivita je pre teba plusom, hlásiť sa snažíš. Vek je taktiež plusom a ani žiadne priestupky nemáš. Ale netuším, že čo by si robil ako admin. Si pre mňa taký utiahnutejší typ človek ( aspoň to tak ja vnímam ). Počkám ešte na niekoľko vyjadrenia adminov a tak zverejním svoje.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Dakujem za nazor. :)

    PS: co je to utiahnuty?
    Už neni čas huliť...

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Toto by neprošlo, důvody výše. Proti.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Burak, ja ta povazujem za jednoho z najlepsich adminov ktori pre tento portal spravili vela, a to sa nezmeni. Ale povedzme si na rovinu... ani raz sme sa nestretli na ziadnom zo serverov a davat mi proti len preto lebo mi dali proti kolegovia my pride smiesne. Ludia su ovce a to sa nezmeni. Ale aj tak dakujem za nazor :)
    Už neni čas huliť...

  9. #24
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    Právě proto jsem si pročetl žádost, názory ostatních, projel jsem si banlist, chatlog, příspěvky. Všechno proto, abych mohl dat finální rozhodnutí. Navíc jsem napsal "toto by neprošlo", z žádosti mi přijde, že to teď na práva prostě není. Nikdy jsem nedával své pro/proti na základě adminů předemnou. To si můžeš třeba všimnou u některých žádostí o unban, kde se někdy neshoduju s ostatníma. A střetli jsme se, i na steamu, i když jsem se díval na nonsteamu.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ziadost o prava na Jailbreak

    nepametam si ze sme sa stretly... Ale dakujem ze si my to takto viac opisal aspom som si spravil obrazok :)
    Už neni čas huliť...

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Proti.

    Důvod: Proti od spousty adminů.

    Jako žadatel nevypadáš špatně, pokud vytrváš, příští půlrok se může rozhodnutí změnit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •