Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: práva / AIM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    práva / AIM

    Čau, todle je moje žádost, hraju tam pod všelijakejma nickama, teď třeba NEMÁŠ PRÁVO ŽÍT, Wegazz

    Tak co bych vám o sobě asi tak pověděl, není toho moc, tak to stručně shrnu.

    Je mi 21let, dělal sem IT školu, bydlím ve středočeským kraji, jsem rozumnej a přátelskej. Moje koníčky jsou csko, přítelkyně a občas práce :D.. Csko hraju cca od mých 12let. Začínal sem klasicky na nonsteamu, kde mám takových 4000 hodin nahráno určitě, v roce 2010 konkrétně 21.července jsem si koupil originální hru, kde mám nyní nahráno lehce přes 2000 hodin na 1.6 a nějakých +- 700hodin na GO, ale měl sem na nic PC, takže sem byl ustálenej na nonsteamu. V roce asi 2014 jsem byl adminem na c-strike, kde jsem potom působil jako cheathunter na posuzování dem u unbanu atd. Později jsem přišel na strike-world, kde jsem dělal Hlavního cheathuntera, ale portál šel do kytek. Hrál jsem od tý doby spíš rekreačně i když tam něco ze skillu ještě zbylo... :D

    Aktivitu mám okolo třech hodin denně, cheatery se taky snažím hlásit, ať už ve hře, steamu, forum. STEAM_0:0:33860448.


    Žádám, protože chci nějakým způsobem přispět na chod toho serveru, ať už pomocí, banama, dodržováním pravidel.


    Díky za vaše pro / proti a za upřímnej a rozumnej názor.
    Naposledy upraveno Wegazz; 03-08-17 v 21:45.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: práva / AIM

    Na 21 let bys asi měl mít dostatek soudnosti. Jestli jsi tu nehrál/nehrával jsi vůbec a cheatery nehlásíš apod., ..... neprověřenému jedinci nikdo práva asi nedá.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: práva / AIM

    Do chatlogu píšeš a tvé chování na serveru, ani zde na webu není vhodné momentálně pro admina. Pravidla platí pro všechny, nikomu nic nehlásíš, nikdo tě nezná, takže tvé slovo nemůže brát nikdo vážně.
    S tím musíš snad počítat, demička neposíláme žadatelům, prostě zde máš jasně uvedené pravidla pro žadatele, které splňuješ jenom napůl. Když sis žádal jinde, tak se tam s tebou taky nikdo nemazlil. Práva se zde i tak nedávají hned, takže máš dost času splnit dané podmínky a zkusit to třeba za půl rok, nebo ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: práva / AIM

    Nejde o stejného hráče.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: práva / AIM

    To čo bolo predvedené v deň podania žiadosti - myslený výstup tu na fóre a v hre, okrem iného: Wegazz - chci práva STEAM_0:0:33860448 217.168.215.163 bolo tragikomedické.
    Tvrdenia typu "Žádám, protože tam moc adminů nevidím, konkrétně na d2only" sú absolútne scestné. Udelenie práv by v tomto prípade spôsobilo len viac škody ako osohu a v najbližšej dobe je to podľa môjho názoru bez perspektívy.

    PROTI

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: práva / AIM

    Po koverzácii som zistil, že je schopný aj normálneho vystupovania. Pokiaľ by si to udržal, tak by som bol aj PRO.



  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: práva / AIM

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Po koverzácii som zistil, že je schopný aj normálneho vystupovania. Pokiaľ by si to udržal, tak by som bol aj PRO.
    Jsem rád, že jsme si vše vyříkali a díky!

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: práva / AIM

    Chtěl bych poprosit taky ostatní adminy aby se vyjádřili. Hrál jsem se spoustou z vás a né jednou. Díky.

  9. #9

    Odpověď: práva / AIM

    Arogantni vocas, pro ktereho jsou vsichni nuly, pritom sam nejsi nijak dobrej. Absolutne nezvladas situace, ve kterych neni po tvem. proti
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: práva / AIM

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Arogantni vocas, pro ktereho jsou vsichni nuly, pritom sam nejsi nijak dobrej. Absolutne nezvladas situace, ve kterych neni po tvem. proti
    :DDDDDDDDDD

    A todle soudíš podle týdle žádosti? Protože já se na serverech chovám slušně. Ale jak myslíš :D...

  11. #11

    Odpověď: práva / AIM

    PM Wegazze:

    Čau, nějak nechápu tvůj příspěvek o tom, jakej sem arogantní vocas, a že nezvládám situace.

    1) Můžeš mi to nějakým způsobem normálně vysvětlit? Hrál jsem s tebou na dd2 tak 3x, já moc do chatu nepíšu a když jo, nepíšu, že jsou všichni nuly a že jsem nejlepší. Takže mě zajímá, kde si na to přišel.

    2)Opíráš se o náš konflikt s Angelem, do kterýho ti víceméně nic není, jelikož jsme si to vysvětlili a Angel sám napsal, že by byl i pro.

    3)Komentuješ to jako ty admini před tebou, který se mnou vlastně nikdy nehráli, nemluvili, nepsali a už víděli, jakej sem kripl. Přijde mi to docela směšný a zároveň vcelku hloupí.

    Předčasně děkuju za odpověď.
    Seres si do huby, hrali jsme spolu hodnekrat, urcite ne 3x, mozna ani nevis, kdo jsem.

    dust2 only 24-08-2017 16:08:22 STEAM_0:0:33860448 217.168.215.163 Wegazz prestan bejt na spawnu ty 0
    dust2 only 24-08-2017 16:10:26 STEAM_0:0:33860448 217.168.215.163 Wegazz ty mlc ty nulo
    dust2 only 22-08-2017 16:34:28 STEAM_0:0:33860448 217.168.215.163 Wegazz to bych blil kdyz hraju sam

    Takze v bode 1 lzes.

    Neopiram se o nic, byl to jen priklad, aby si ostatni admini udelali obrazek, jak ses schopen se vyjadrovat. Mne nezajima, ze jste si potom preblafli banany. Takze v bode 2 opet nemas pravdu.

    Bod 3 je snad nejsmesnejsi, do zadosti napises, ze chces vyjadreni adminu, protoze s tebou hrali nekolikrat, ale tady mi pises, jak jsem si dovolil po 2 mesicich zadosti napsat proti a myslet si, ze jsem s tebou nehral, nemluvil nebo nepsal.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: práva / AIM

    Jak sem napsal, dík za vyjádření :D

  13. #13

    Odpověď: práva / AIM

    Momentálne proti.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: práva / AIM

    Trochu viac horka hlava bratm, prepac, Tvaroh to napisal perhuba, ja by som bol viac" diplomatico" -
    myslim ze by si tomu mal nechat este cas.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: práva / AIM

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •