Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žádost o práva na jailbreak

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2

    Post Žádost o práva na jailbreak

    .Cr0wN
    STEAM_0:1:114702760
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198189671249/
    IP adresa: 213.220.204.102
    INFO O MNĚ: Je mi 16 let a hraji počítačové hry + rád sportuji. Na 1.6 jsem začal rok 2009 a na JB kolem roku 2010. Hraji aktivně JailBreaku
    cca 3-5 hodin denně, ale nejvíce času tam trávím výrazně v noci (16:00-3:00). Na JailBreaku hraji jen
    na velkých serverech na mini trávím méně času. Nejvíce času trávím na JailBreaku 6 a 1. Rád pomáhám lidem, kteří neznají pravidla.
    Pravilda umím, ale někdy udělám chybu, ale chyby dělá každý. :) Práva jsem měl jen jednou a to bylo na SAMP (San Andreas Multiplayer), byl jsem
    tam adminem 2 roky, takže nějaké zkušenosti ohledně práv mám. Skončil jsem tam sám, takže žádnej vyhazov jsem nedostal :D. Sprostá slova se snažím omezovat, ale někdy to fakt nejde :D. Na steamu mám 1 VAC-BAN ano přiznávám měl jsem háčky, ale tento VAC jsem dostal 500 dní zpátky. To jsem se ještě choval jako dítě a do těď mě to mrzí, že jsem tehdy zapl.

    That´s all :)
    Naposledy upraveno CroOwn; 06-07-17 v 04:04.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Taky tě zdravím,

    moc mi sice do jb sekce není, jen tu o sobě povídáš dost podstatných věcí, proč by tě Kotelna mezi sebe brát neměla.

    Věk+- cajk, ale práva na SAMP jsou tu rozhodně k ničemu, asi jako to, že k cheaterům se tu nevychází moc vstřícně a byť už se to zdá být dlouhých 500 dní, tak to nezakryje ty dva ubohé roky, které si mohl promarnit jinak, než cheatováním. Navíc si myslím, že nejsi až taková celebrita, jako např. Kamil Štrůdl, aby se nějak dali překousnout Tvé prohřešky, takže odpovíš si zřejmě sám ;-).

    Toť jen můj názor..

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    PROTI, proč ? Tvůj nekonečnej spam do chatu mě nevýslovně štve, i když jsem ti psal několikrát na serveru ať nespamuješ, spamoval si dál. Práva na SAMP je asi něco úplně jinýho než práva na 1.6, takže si myslím, že taková zkušenost je ti tady k ničemu, tohle proti ti dávám proto, aby si změnil svoje chování a hlavně přestal bindovat smajlíky a jiný kraviny, když uvidím zlepšení můžu změnit názor.

    + Mohl by sis dat prosím veřejný profil.

    Jinak bych ještě dodal, že Kamil Štrůdl je fakt osobnost voe.... :D
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 06-07-17 v 22:05.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    proti...určitě to není vhodný adept jak už bylo výše psáno

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Díky za názory. Ani mi nevadí že jsou proti a ty smajlíky klidně odbinuju. Chápu že CS 1.6 a SAMP práva jsou hodně odlišné věci, ale myslel jsem to tak že v pomáhání lidem je to celkem stejný.
    Pokusím se zlepšit svoje chování a přestat spamovat a chápu, že můj VAC-BAN nesmažu a že tam pořád bude, ale na druhou stranu je to přece 500 dní a myslím si že je to dost dlouhá doba, takže pokusím se to zlepšit a třeba za půl roku žádost pošlu znova. Možná budu mít více štěstí než teď.
    To je můj názor :)
    Naposledy upraveno CroOwn; 06-07-17 v 17:00.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Sakra Cro0wne, nemel jsi me brat tak doslovne, když jsem ti před par dny na serveru rikal, ze za admina prijmou i zapnuty karecky, a ty si musíš jit hned požádat, navíc si nepouzil taktiku, co jsem ti radil, tak ti ji budu muset zopakovat.

    1. Lézt adminům do prdele
    2. Lézt víc adminům do prdele
    3. Dostat spesla
    4. Delat spesla par mesicu, a doufat, ze lidi budou casem debilni, a zapomenou
    5. Pozadat si o prava, a psat lidem, at se zamysli nad sebou, a zametou si před vlastním prahem


    Tohle je ode me docela starej tutorial, ale s trochou stesti a debility, funguje do ted.

    Samozrejme ja jsem proti, a o ty zadosti po pul roce bych ani nepremyslel, tady si podavaj zadost lidi, co zapli před čtyřmi lety, a stejně jim je to k hovnu, jenomze oni si to v ty palici neuvedomej. To je muj názor :(
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Proti, důvody už tu máš.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Žádost o práva na jailbreak

    PROTI dovody nihore
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Jo, toto asi nepůjde, proti.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na jailbreak

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    Naposledy upraveno Koprakek; 25-07-17 v 15:57.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •