Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Reset...? konec starých hráčů...?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Reset...? konec starých hráčů...?

    Zdravím, mám jen pár otázek a sice že... proč byl na cod reset...? když si vzpomenu jak jak starší hráči hráli a dělaly levely 2OO ( viz Radar Jokeris atd...) reset byl napsán o pouhých 50% ne o 100%... v tomto případě mně tedy zajímá je to něco jako reklamní tah...? jakože když snížíme levely o 100% tak dojdou nový hráč...? a co ti staří kteří hodně dlouhou dobu hráli a dělaly levely 2OO ? a proč level 150 maximální... tímto dojdou nový hráči a staří přestanou hrát... takže tímto se chi zeptat jen PROČ...? už není C0D co bývalo... nahradit kentaoura no dobře, nebyl sice nejlepší classa ale mistr měl třeba jako první 2OO a nezapsal se nikam s tímtopřístupem šlo cod do háje a oznámit jen že resetnu cod o "50%" a nehlasovat... taky sprostý... mohlo se hlasovat... u awp snipera se taky hlasovalo... taky už končím s cod díky za pozornost :-)

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Je mi jedno co sem napíšou ostatní, ale když to shrnu tak v podstatě se vším souhlasím s roxem. Codko znám / hraju od 2012 což je už dlouhá doba a jsem rád, že mně až do dneška neomrzelo. Dneškem také končím s codkem. Přeji jen ostatním, kteří budou dál hrát hodně štěstí a aby byl později další reset, ať nováčci zjistí ty pocity.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Pokud to přestanou hrát staří hráči, tak je to jen dobře, protože budou dělat možná něco smysluplného.
    Důležité je, že je tu dost nových hráčů:

    https://ctrlv.cz/Sq1R

  4. #4
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Z 3/4 jsou to staří hráči. A spíše se došli podívat co za sračky tam je ;)

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Pokud se budou dívat pár měsíců, tak proč ne :)

  6. #6
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Hadam si nevies priznat ze si to dojebal. :)

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Pokoušíš se o trolling bez argumentů, tím se ale spíš zesměšňuješ před ostatními (ne, že by tě už předtím někdo bral vážně). Zvlášť, když na serveru nehraješ.
    Naposledy upraveno Kotel; 06-07-17 v 19:09.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Já naexpil lvl 80 za 2 roky... znovu už nechci, díky. Hral jsem to jako začátečník a pouze ForFun... Už tam nikdy nevkročím


    Rip Radar,Joker.

    Minutu ticha pro další co odešli..
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 06-07-17 v 19:44.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  9. #9
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokoušíš se o trolling bez argumentů, tím se ale spíš zesměšňuješ před ostatními (ne, že by tě už předtím někdo bral vážně). Zvlášť, když na serveru nehraješ.
    Hmm.
    Možná kdyby si tam hrál tak by si mě tam viděl ;) nicky mám vždy jiné.


    Trolling bez argumentů? Já ti vypsal co je na píču a ty to kurvíš dál a dál.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Reklamní tahák na server, nic víc, nic míň, teď do uvitácí zprávy dej ještě reklamu, bravo kotle... Zaprodej se jak nějaká kurva na ulici.. Nemohl jsi to dát aspoň 50% že?:/


    Kotlová mysl: Jdu nasrat nějaké lidi, hmm.. začnu restartem C0D... pak půjdu reset na SuperHero a pak resetnu rank na Dust only, classic...
    A na plugin, který by zaznamenal cheat "Opengl.dll" Ve kterém je wh tak na to jebu... a kotelna půjde do sraček


    (Berte to jako konstruktivní kritiku... Na kotelně budu hrát a mám ji dále rád, ale toto se fakt posralo.)
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 06-07-17 v 19:41.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Reklamní tahák na server, nic víc, nic míň, teď do uvitácí zprávy dej ještě reklamu, bravo kotle... Zaprodej se jak nějaká kurva na ulici.. Nemohl jsi to dát aspoň 50% že?:/
    Dúfam že len trolluješ, inak je to fakt smutné.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno oli221 Zobrazit příspěvky
    Dúfam že len trolluješ, inak je to fakt smutné.
    Tak je to smutné no;)
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud to přestanou hrát staří hráči, tak je to jen dobře, protože budou dělat možná něco smysluplného.
    Důležité je, že je tu dost nových hráčů:

    https://ctrlv.cz/Sq1R
    Jako reset ač pro mě nečekaný, tak neodsuzuji. Ale rozhodně sem nečekal Kotlovu reakci (viz výše) na hráče, co na jeho serveru cca 5 let hráli COD mod. Je to trochu smutné a zarážející, jako bychom pro něho byli jenom odpad. :-(

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Server COD nehrálo moc hráčů, bývaly časy, kdy byly plné oba servery, no teď jsme byli rádi, když jsme si zahráli v nějakém rozumném počtu. To, že je reset má svoje plusy i minusy. Tak jak v tomto threadu píšete, že cod už dále hrát nebudete, byť ani já nejsem výjimkou, neznamená, že udělat reset byl špatnej tah. Pokud reset přiláká hráče, kteří COD nehráli z důvodu, že si tam neškrtli, tak to bude mít smysl. Otázka je, zda tam vydrží za půl roku.

    Jinak souhlasím s radarem, Kotlův vzkaz mě také poněkud zaskočil.
    Naposledy upraveno Connan; 07-07-17 v 21:53. Důvod: ten bcs je ale kkt xD
    'Mr.N0b0dy : Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ'

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Jako reset ač pro mě nečekaný, tak neodsuzuji. Ale rozhodně sem nečekal Kotlovu reakci (viz výše) na hráče, co na jeho serveru cca 5 let hráli COD mod. Je to trochu smutné a zarážející, jako bychom pro něho byli jenom odpad. :-(
    Bohužel jsem porušil pravidlo a reagoval na vola. Za to se omlouvám. Bylo to nadsázka. Reagovat na někoho, kdo tam už nehraje a ani nehrál od nového updatu, nemá smysl.
    Naposledy upraveno Kotel; 06-07-17 v 20:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •