Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 38 z 38

Téma: Reset...? konec starých hráčů...?

  1. #31
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: Reset...? konec starých hráčů...?

    Aha, predtým na code nehral nikto, teraz je behom dňa plný, takže to ti asi moc nevyšlo, inak prečo si tu ? Nepísal si, že ideš inde ?

  2. #32

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Můžu potvrdit, že od dob změn na tom serveru každý den vidím, že je téměř plný a jsou tam noví hráči. Každý, kdo tam hrál, musel počítat s tím, že jednou nebo později ten reset přijde. Předtím ty servery zely prázdnotou. Sloučení a novinky bylo to jediné, co by ten mód zase nakoplo.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 15-07-17 v 14:43.

  3. #33
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    "Kotel" Dalsia pekna tema Asi je tu na fore viac ludi, ktory chcu zmeny a nie prazdne servery. Mozno chce dosiahnut prave toho aby tu skoro nikto nehral
    Díky. Nevím, čeho chce dosáhnout, ale plného serveru a balancu určitě ne. Informační hodnota jeho postů je 0. Jsem rád, že to chápeš.
    Když 10 let hraješ nějakou hru, provozuješ desítky serverů různých módů, tak už víš, co hráče baví. Je to jako by se hádal češtinář s matematikem, že 0,999.. nemůže být 1.
    Vždy, než jsem dokončil nějaký mód, jsem na serveru hrál měsíc v kuse. Navíc jsem třeba hráčům nechal na výběr hrát na starém módu (viz prázdnota na cod 1 item). Hráči se vždy přirozeně přesunuli na verzi, která je víc bavila.

  4. #34
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Díky. Nevím, čeho chce dosáhnout, ale plného serveru a balancu určitě ne. Informační hodnota jeho postů je 0. Jsem rád, že to chápeš.
    Když 10 let hraješ nějakou hru, provozuješ desítky serverů různých módů, tak už víš, co hráče baví. Je to jako by se hádal češtinář s matematikem, že 0,999.. nemůže být 1.
    Vždy, než jsem dokončil nějaký mód, jsem na serveru hrál měsíc v kuse. Navíc jsem třeba hráčům nechal na výběr hrát na starém módu (viz prázdnota na cod 1 item). Hráči se vždy přirozeně přesunuli na verzi, která je víc bavila.
    Jen podotknu, že COD1 je už bůh ví jak dlouho vypnuta, a vždy přesměruje na 2jku. Dělo se tak i přes rr.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #35
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Jen podotknu, že COD1 je už bůh ví jak dlouho vypnuta, a vždy přesměruje na 2jku. Dělo se tak i přes rr.
    Na cod 1 šly hráči převážně jen v případě, že se tam hrál huntic a na cod 2 právě skončil, takže nemohl být votnut.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Nie som tak hlupy, jak to na prvy pohlad vyzera.
    Pravda je to s tebou ještě horší :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #37
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Hned na zaciatok ti napisem, ze sa zbytocne rozculujes. Kazdy presne vieme, o co presne, mi ide. Stale len konstatujem situacie, nic viac za tym nehladaj.
    Rozčiluju? Tobě? Tato reakce nedává smysl. Asi jazyková bariéra. Nebo špatná citace.

  8. #38
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Okej toto sa nedá čítať na serveru som Jokeris áno lvly som mal nad 120 všetko. Ďalšia vec ma šere ze prečo rip Jokeris? Twl hádam som svoj právny nie? Ja niesom rip hrám to menej bo nie je toľko času ako kedysi. Môj názor na reset je pozitívny každý má posielal do **** zo serveru len preto ze ma poznal a som rád za reset. Kotel som s tebou aj keď ja by som dal aj ránko ale čítal som prečo nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •