Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Zvětšení MENU s hlavní nabídkou

  1. #1

    Question Zvětšení MENU s hlavní nabídkou

    Zdravím vás,
    před pár dny jsem se začal potýkat s problémem, který mi jednak zvětšil úvodní menu, ve kterém nelze prakticky nic nastavit. Pokud se mi podaří dostat do hry (uložené favorites servery..), rozlišení stojí za prd a hra se opravdu nedá hrát. Hraju přes steam, zkoušel jsem hru již několikrát reinstalovat a pokoušel se to řešit také na steamu, ale bez zlepšení. Pokud hru spustím pár chvil je grafické rozlišení v pořádku, ale jakmile se načte menu, rozlišení se zhorší.

    Obrázek mi nešel nahrát do příloh, takže přikládám zde v odkaze.

    Díky moc za jekoukoli radu!

    Mějte se.!

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zvětšení MENU s hlavní nabídkou

    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Zvětšení MENU s hlavní nabídkou

    Děkuji za řešení, přesto se mi ve steamu po rozkliku "vlastností" a následně "nastavení možností spuštění" zobrazila pouze tabulka, která upozorňuje na to, že je nastavení pouze pro pokročilejší uživatele.. a rozlišení tedy upravit nelze..

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zvětšení MENU s hlavní nabídkou

    Někde je tam napsáno, že potvrzuješ nebo něco v tom smyslu.. prostě to odklikej.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •