Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Kolotoč

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Kolotoč

    Když jsem u ct, tak mi po nějakém čase vždy padne server. Když dám reconnect, tak se vždy vidím ještě na serveru, dá mi to nick (1)The Frisco a vidím se jako nonsteamer. Nevíte co s tím? Děje se to jen když jsem u ct, většinou když jsem simon.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585


    Odpověď: Kolotoč

    Tento istý problém mám aj ja. Lenže mne padne server vždy keď zapnem mikrofón na hociakom servery :(.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  3. #3


    Odpověď: Kolotoč

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Když jsem u ct, tak mi po nějakém čase vždy padne server. Když dám reconnect, tak se vždy vidím ještě na serveru, dá mi to nick (1)The Frisco a vidím se jako nonsteamer. Nevíte co s tím? Děje se to jen když jsem u ct, většinou když jsem simon.
    Jestli ti to dělá jen na jb, tak je pravděpodobně problém na straně serveru. V takovém případě by bylo nejlepší to dát vědět Kotlovi. Já jsem tento problém nezaregistroval, ale mám zase problémy s tím, že mě jeden náhodný hráč, spešl a včera už i admin neslyšel, když jsem mluvil do voicu. Ostatní mě slyšeli v pohodě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-07-17 v 12:37.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Kolotoč

    Taky s tím mám pořád i po reinstallu cska problémy, padá mi to vždy po krátkém čase, když mluvím na CT straně..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •