Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Nový Basebuilder admin

  1. #1
    Turnan.
    Guest

    Nový Basebuilder admin

    Zdravíčko
    Chtěl bych si požádat o admina na oba Basebuilder +XP servery.

    PŘEDEM OZNAMUJI!

    Můj minulý acc na foru je "Kloucek" bylo to v mojí nejhorší době na kterou bych nejradši zapoměl z mých osobních důvodů.
    Pokuď jsem na něm ještě nedostal ban, s mým povolením ho můžete zabanovat.
    Ale prosím všechny, už nikdy neopakujte co se stalo natom účtě (spam, vlezdovšeho atd.) Co se stalo, stalo se, ale mějte prosím na paměti, že to bylo z doby, když jse měl rodinné, školní a psychické problémy, kdy se na mně všecko sesypalo a už nikdy to nechci znovu zažít. S účtem si dělejte co chcete, hoďte ho do koše, ale už se prosím o něm nikdy se mnou nebavte.
    Děkuji


    Aktivita ve hře: Každý den, HLSTATS ovšem na BB není. Na NS mám větší aktivitu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Aktivita na foru: Bacha! Tady se budu snažit dávat pozor, kde mám a kde nemám zasahovat.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Bany: Každý měl nějakých pár banů na svém oblíbeném modě, já mám celkem 3. O 1. moc dobře vím, 2. mně musel někdo nahlásit, ale to jsem nebyl doba, takže nevím o co šlo. a 3. byl ještě nedávno, ale ten jsem nepochopil, ale poučil jsem se z něj. Už víckrát se to nebude opakovat. Jinak ban za cheaty, nebo nadávky jsem neměl, ikdyž na serveru občas letěly nějaké
    peprné texty, ale to na furienech, které těd už hrát snad ani nebudu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    CHL: Tady jsem si nejist, občas sem tam mi ujede sprosté slovo, ale přísahám, že takto nehodlám dál postupovat a začal jsem stím už něco dělat.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Hlášení: Samčovi přez steam, chtěl jsem i Troppovi, ale tam jsme se nedohodli. Přez ! nerad hlásím, protože nechci spamovat a jeden report stačí.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Věk: Bacha! Je mi 12, ale na svou výchovu, max. 18 a ani to ne, když vidím i starší občany jak se chovají. Jinak od nedávna jsem začal číst etiketu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Záliby: Trumpeta, hudebka, orchestrální muzika, dechovka.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Relax: csko, trumpeta.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198165852031/
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    steamid: STEAM_0:1:102793151
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    nick ve hře: ten, komu komunita nadává (Hodlám změnit, případně editnu)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Proč mně?
    Na basebuilderu adminy nevídám, tak 1 za 2 týdny, asi je už to nebaví, tak chci nastoupit na jejich místo na v podstatě "mrtvém" a zároveň "nehlídaném" serveru.
    Mohli jste vidět, jak jsem hlásil, když jsem byl na svém starém účtu a myslím si, že jsem hlásil celkem hodně.
    Na serveru jsou paka, které opakovaně porušujou pravidla a nebaví mně celý postup "nahlašování" opakovat a občas ani nestíhám nahrávat dema.
    Nováčci si občas na serveru nevěďí rady jak stavět, takže JIM BUDU nabízet kontakt na steam, popřípadě skype.

    Na otázky budu odpovídat a za konstruktivní názory děkovat.
    Kdybych našel ve svém textu hrubku, opravím ji.
    Toď ode mně vše, zatím.
    Naposledy upraveno Turnan.; 09-07-17 v 23:03.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Jelikož se nechceš bavit ominulosti, tak ti musím dát jenom proti bez důvodu.

  3. #3
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Díky, ale tak jestli to bez minulosti nešlo, tak by jsme se zase motali v tom, co bylo, ale už není a pořád dokola a dokola a dokola.. Třeba zapomenout.

  4. #4

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    PROTI - Nízký věk, minulost za hlavu nezahodíš.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    A ty si jako myslíš, že tady budeš na forku předvádět ty kraviny co si tady dělal a pak si řekneš, že si uděláš novej account a sesmolíš tady, že si měl problémy (který mimochodem má většina lidí, ale neřeší to tím, že píše kraviny na forku) a pak je minulost za tebou ? Tak na to hodně rychle zapomeň, počkej si až ti bude min. 16 a doufej, že už si tě nikdo nebude pamatovat, takže jak by řekl human, dávám ti jedno z mojich největších PROTIIII co sem kdy dal...

    Ano ochotu nám ukaž v nadcházejících letech, jak si napsal, si ještě mladý a nevyzrálý na post admina.



    + to ty sis dal sám ten paleček nahoru ?
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 10-07-17 v 01:06.

  6. #6
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Díky, ale minulost není přítomnost a nedá se o tom, podle mně spekulovat. Jak chcete minulost rozebírat, tak si počkám na další vyjádření a pak usoudím, jestli to má šanci, se ještě o práva snažit... Já myslel, že tu je alespoň nějaká ochota, že se chci změnit a napravit chyby co jsem napáchal... Věk je mi jasný.. Jsem ještě mladý.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Ta minulost tu byla ještě tento týden.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: Nový Basebuilder admin

    Nemá cenú sa snažiť, bohužial, PROTI.

    E: Mením názor, určite PRO.
    Naposledy upraveno oli221; 10-07-17 v 10:38.

  9. #9
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Tak až na vánoce, do té doby tu snad ani nepáchnu.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Samčo, měl jsi pravdu a ani to tak dlouho netrvalo.

    Proti - viz. výše.

  11. #11

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Jednoznačně pro :-)) jeden z nejvhodnějších kandidátů :-)
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Jednoznačně pro :-)) jeden z nejvhodnějších kandidátů :-)
    Tá irónia až zabíja.

    Tiež proti. Dôvody písať netreba.

    Btw ten vek toho veľa vysvetľuje.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 10-07-17 v 09:45.



  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Aj ked to nie je moja sekcia, vidim potencial takze PRE , dovod vid Okurcicka

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nový Basebuilder admin

    Zamítnuto.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •