Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žádost o práva - furien

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Žádost o práva - furien

    Ahoj , jmenuji se Lukáš ve hře mám nick Trixy a hraji hlavně Furien a HNS.
    Moje CS 1.6 Since je od roku 2012 - do teď.
    SID : STEAM_0:1:172705393 - Nejmenuji se kubík tedy žádosti na jiné portály nejsou moje steam jsem koupil už od 1dnoho uživatele.
    Je mi 16 let.
    AMX ovládám tak napůl - nemám problém se učit!
    Dostal jsem perma za autobhop na forfun rezervě , už je tomu tak , z chyby jsem se víc než ponaučil.
    Ban jsem dostal od Chambera, ten o tom ví snad vše. - před 2-3 roky možná i víc.
    Často hlásím cheatery Královi a Jeremymu.
    Moje aktivita na serverech je hodně dobrá , každý den 5hodin + ( Až na pár výjimek ) - Můžete si ověřit.
    Můj CHL je tak na půl špatný, s tím že jsem občas toxic , ale umím se ovládat , můžete najít pár vulgarit ale ve většině případu s kamarádama, jako je Hiprex, Tečka a podobně což je mysleno ze srandy, a kdybych práva dostal určitě bych to omezil.
    Cheatery jednoznačně poznám, myslím že 1 z nahlášených byl clear.
    Jak jsem již psal na Furienu trávím hodně času takže bych byl přínosem aktivitou a že bych to tam hlídal pořád.
    Měl jsem hodně steámů(2), ten co používám teď tak jsem koupil od kamaráda, ale i tak tam mám JÁ za krátkou dobu co hraji tento rok 600hodin +. Proč hodně steamů? Jsem důvěřiví člověk, a nechal jsem se už asi scammnout :D .
    Pár lidem jsem už na furienu pomohl ať už s boostem , nebo se strafama , každému sem vždy rád poradil.
    Například admin Koker, se ode mě taky učil :D - Tím chci říct že nemám problém radit lidem a nováčkům.
    Furien hraju už hodně dlouho a myslím že rozumím u něj snad všemu, kotelna je můj oblíbený portál i když občas mám nervy s hráčema co kempí, ale kdo ne?
    Svoje chováni bych se snažil určitě zlepšit, i se snažím ale občas to s nějakýma vyjímkama nejde
    Nevím co bych dál psal budu rád za vyjádření třeba i ex admina , koho - koliv , ať už práva dostanu nebo ne budu zde hrát na dále. Děkuji za přečtení přeju krásný den
    Naposledy upraveno mobidick; 20-07-17 v 17:19.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Pro cheaterom nedavam,sory. Poznam ťa, všetko je ok, ale kto zapol u mňa pro nemá. Proti
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Ahoj , ja ti svoje áno rozhodne nedám.
    Hlavným dôvodom prečo s tebou nesúhlasím je to správanie , v hre rovnako aj na forku. S hlaseniami si musíme počkať na Jeremyho a Krala kedže asi jedine im dvom hlásiš , pretože v hre ani na forku som nič nevidel. Aktivitu máš super to ti musím uznať ,ale u mňa máš prevažne viacero - ako + . Myslím si ,že aj keby si zlepšil svoje správanie ,nemáš veľkú šancu dostať práva. Prečo ? Máš veľa steamov , 2 roky starý ban + Vac ban na steame. Pre adminov ... Uvidíme.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Ahoj, u mňa máš tiež proti. Dôvod je ten, že si strašne nervák a keď ti niekto niečo na servery napíše alebo obviní tak vybuchneš, prestaneš sa ovládať. Príklad bola aj sťažnosť na mňa a včerajší úlet na Unnameda v hre aj na fórku iba kvôli tomu že mi ťa nahlásil a dostal si ban. Namňa sa správaš príliš detinsky a strašne sa predvádzaš. Ďalej ti nehrá do karát ban za abhop a následné bany za obchádzanie. Jediné plus je u teba tá aktivita a ešte čo si mi nahlasil pár ľudí ale to tiež nebolo 100 percentné.
    Naposledy upraveno Jeremy; 20-07-17 v 18:18. Důvod: Nebuďem krivo obvinovať :)
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    "Prečo ? Máš veľa steamov , 2 roky starý ban + Vac ban na steame. Pre adminov ... Uvidíme."
    Rád bych se obhájil jestli mohu.
    1) Ban ano je to ban ale byl z forfun rezervy kde mě podrazil "kamarád" né hax na serveru.
    - Chamber o tom ví vše, je mu napiš on to snad klidně objasní.
    2)VAC na Steamu
    - Steam jsem koupil od uživatele který už tam ten VAC měl a je na CSGO, které nehraju a když už mám na to ten druhý steam.
    Nečekal jsem že tohle vytáhneš když už jasně v žádosti jsem napsal že jsem 2 majitel
    ale důkaz zde :
    https://ctrlv.cz/WXrf
    https://ctrlv.cz/xELu
    Snad už mi věříš :-)
    a k tomu banu, poučil jsem se . k tomu víc nemám co napsat .
    Díky moc za vyjádření.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Hraju na 100fps , Tricky má demo.
    Ostatní smažu protože Jeremy to taky smazal.
    Naposledy upraveno mobidick; 20-07-17 v 18:37.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Já mužu hlášení potvrdit, svoje vyjádření sem hodím do konce týdne.
    drogy

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Na každého dojde.

    Proti za ten ban. Q.Q



  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva - furien

    Žádost se ZAMÍTÁ vzhledem k tvému momentálnímu cheatingu

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •