Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Zlepšení freerunu.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Somewhere m8
    Příspěvky
    28

    Lightbulb Zlepšení freerunu.

    Zdravíčko,
    dostal jsem takový nápad ohledně vylepšení deathrunu, konkrétně ohledně duelu a výběru zbraní. Aby se hráči nehádali ohledně toho, jaká zbraň by měla být, když terorista dal "fr" tak mě napadlo, vytvořit jednoduché menu kde by si terorista vybral jednu zbraň, kterou by chtěl jako duel. Následně by se zablokovaly všechny tlačítka pro teroristu a nemohl by spouštět pasti. Následně až policista dojde na konec, tak si dají duel s zbraní, kterou si terorista vybral. Myslím si, že by to bylo přehlednější a lidé by se na serveru o tolik nehádali.











    kek

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zlepšení freerunu.

    Potom by ale CT nemalo výber zbrane podľa vlastného gusta. Je už síce tradíciou, že T, ktoré dá freerun si povie s akou zbraňou chce duel, ale je lepšie, keď má možnosť určenia zbrane CT. Nebol by to stereotyp v podobe jednej a tej istej zbrane.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Zlepšení freerunu.

    Původně se s tímhle konceptem počítalo, dokonce to tak jeden čas fungovalo, ale byl tam nějaký technický problém, který už jsem nedokázal opravit, takže se freerun nechal na bázi dobrovolnosti a domluvy hráčů, která, myslím, docela dobře funguje. Většina hráčů je solidních a při freerunu se před zvolením zbraně ptá, co má zvolit za zbraň, takže může terorista i výběr kdykoli měnit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •