Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Swat

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Swat

    Kdo vymýšlel toho SWATa?

    Chtělo by mu dost upravit dmg z dglu. Už tak má štít, natož aby bral 2 hitama s plukama 200dmg.. a to bez hlavy

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Swat

    ale ten štít funguje len za určitých podmienok a zároveň má len 7 ran v deaglu takže podla mňa to je fajn a ked mu strielaš do štítu sa mu vychýli muška:D ale keby sa to malo meniť tak by som ten bonus dmg dal commovy kedže on nemá štít
    Naposledy upraveno Exot; 08-08-17 v 12:02.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Swat

    Zkuste si killnout swata, do kterého fulloutujete / sprayujete a všecko jde do shieldu, ti chytřejší si počkají až vám dojdou náboje a pak vás složí na 1-2hity, to podle off nebo hs.
    Souhlasím s exotem.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Swat

    a taky sa dajú obísť zo zadu :D

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Swat

    SWAT na malém lv a s špatným aimem je v pohodě, ale až bude na vyšším lv.. tak to nezabiješ jenom tak, když bude mít notes, štít..)

    Úplně bych to smazal, ta class je tam zbytečně.

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Swat

    tak no potom zmazať aj granadman podla mňa bol vytvorený primárne na boj so swatom.... a ostatným classam nebere až tolko .... no ale to je na hráčoch keď sa im stým dobre hrá

  7. #7

    Odpověď: Swat

    Grenadiera bych nemazal, nehraju tu classu , ale rozhodně v pohodě class. :-)
    csko.cz/banlist

  8. #8

    Odpověď: Swat

    Na grenadierovy by som zakázal item generaluv tajemnik.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Swat

    Podľa mňa by swat potreboval skôr navýšiť počet nábojov na zásobník. Ako už bolo spomenuté, ma len 7 nábojov na zásobník a potom sa musí dať na útek nabiť. Nožom uberá po 8 hp a útočí s nim rýchlosťou bodnutí. Už som zaňho 4 dni hral :) Taktiež je zraniteľný proti všetkým výbuchom a skáče mieridlo pri zásahu do štítu, hlavne to zaváži ak super ma veľa hp a obrany. Pretože niektorým uberie okolo 30-45hp na zásah do hrude a hlavne ak ten super ma 5 notesov a cez 260hp s automatom, ako je protector alebo sharpshotter je potreba niekedy až troch zásobníkov, čo môže ešte aj prilákať s okolia ďalších nepriateľov. Niektorý ľudia chceli, aby som aj toto sem dodal, keď už sem idem napísať niečo o nových itemoch. :D :) A taktiež čo som si všimol že zavretý štít prepúšťa náhodné nejaké streli. Keďže ma swat malo hp je to ďalší veľký hendikep. Preto by chcelo znížiť hodnoty na plugine "znehodnotenie štítu". Aby bolo možne aj ukryť nabíjajúcich spolubojovníkov za sebou. Snaiperka ma veľkú pravdepodobnosť priestrelu.
    -odstránení link-
    Naposledy upraveno Military; 14-09-17 v 08:53.

  10. #10

    Odpověď: Swat

    Swat je vyvážený dostatočne. Zo 7 nábojov s dobrým itemom stačí ak trafí 2x. 2 náboje zo 7 je myslím že dobre vyvážené. A či už trafí tak to je na aime daného hráča. Osobne vám vyššie odporúčam strieľať do nôh, pretože ak SWAT nečupí tak ich nemá kryté (hoci sa zdá že ich kryté má). Alebo namieriť dobre a trafiť ho do hlavy.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Swat

    To je chyba nejakej verzie, nepozeral som také veci a v ktorej, ale ešte v csku 1.02 môžu strieľať aj 15 hrači do stojaceho so štítom a neuberú ani hp. Avšak to csko nenájde žiadny online server.

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Swat

    Ohľadom zosilnenia toho swata sa opieram o to, že asi 14 hráčov písalo že je dosť hendikepovaní porovnaní s mnohými inými klasmi. Hrám zatiaľ len 4 dni ale napíšem že je dobrý traja napíšu že ano. Že je to zaňho fakt sranda ale že nie je tak silný ako väčšina klasov. A už nie sú servery, že by sa tam mohli nacvičiť so štítmi, preto by som bol rad ak by sa zlepšil pretože sa ma asi 8 hráčov denne pýta ako hrať lepšie za swat a jedine čo im môžem odpísať že som hrával servery kde šiesti skočili za štít a vtrhli do budovy s rukojemníkmi alebo na bombové pole a to je ten kameň úrazu. Aby vedeli s nim hrať ako s každým klassom a nemusel by som im skúšať dávať teoretické rady ktoré si nevedia predstaviť, ako pod takým uhlom utekaj s nožom v ruke aby ti netriafali do ruky lebo s pištoľou ju ma vystrčenú pred štítom. Ak ti strieľajú do nôh natoč sa o 20 stepnou ešte a zakryješ chodidla, zavretý štít používa plugin "znehodnotenie" takže aj keď čupíš môžu ťa náhodne prestreliť, hlavne snaiperky.... Ty čo hrali dávnejšie serveri kde boli povolene všetky zbrane, vedia iste čo mam na mysli. Ako prve by som dal veľa ľudí hra za ten klass, ale nevydržia ho hrať dlhšie jak par kôl, určite by som zlepšil s nim hrateľnosť pre tých čo ho nikdy nemali a ani nevedia že sa štít da prestreliť spredu do chodidiel.

    Item: Teraz ma nenapadá názov. Item ktorým polozíte výbušninu na zem a opätovným stlačením ju odpálite. Veľmi často sa stáva, že ten item bugne a ostane zaseknutý a nedá sa používať ďalšie kola. Odskúšane 8 krát, najdlhšie vydržal 7 kôl, potom prestal fungovať. (Nepokladá výbušninu na zem, tak nie je čo odpáliť).

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Swat

    ":D hej granatmi sa rozhanaju swateri so stimy,skoda ze na code granat leti ako na normalnom servery,len ten swater ma rychlost 2X viac.


    si magor ? :D
    si chces cvicit stit na code?
    swat je presilena klasa, par klas proti nemu nemoze vobec hrat, napr zoberem si snipera a proste to do tela netrafim.
    za mozno 8 rokov co hram som nikde nevidel povoleny stit, funy,puby,DM,war3,awp,aim vsade zakazane. Ked chces cvicit stit si najdi nejaky stit server,kde si budes robit akcie. Na code mam nieco nahrate a stit tam nepatri. Preco si myslis, ze prave na COD-e by malo byt povolene to co vsade je blokovane ? Alebo,preco si myslis, ze stit je blokovany na 99% serveroch ? Asi to ma nejaky dovod. Štít majster.

    A dalej, hral som dnes proti tebe za swata(od nuly samozrejme) a ten klas je presileny, odrazam gulky ,ked nepriatel prebija tak idem prdit do neho. Ak ta nechytia dvaja ze ta daju zo zadu, tak mozes stale odbehovat a sa neda proti tomu hrat.
    Naposledy upraveno Burak1; 16-10-17 v 18:33. Důvod: Používej edit/sloučeno

  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Swat

    Veď mam lvl 121 s max obranou a hp s itemami. Každý klas je na niečo silný a na niečo slabý, tak ako je rambo je silný na protectora, protector komando, komando na grenadiera, grenadier na swat, swat na snaipra, snaiper na sappera (s rozprašovačom) sapper na ďalšieho... a tak ďalej. A zrejme si nehral proti postave rambo, ten ti jedným nábojom do ruky da za 70hp. Druhá vec mal si lvl asi 30 čo je dosť veľký rozdiel v lvl a tretia, prepáč že sa zdá že píšem tak, ako keby tebe a nie, ako na fórum pre všetkých, ale zdalo sa, ako keby si celu dobu to písal mne, ten komentár čo si napísal. Som šiel pozerať fóra a našiel som s novým komentárom.

    8 rokov je krátka doba pred 9 rokmi skončilo veľmi veľa serverov na csku čiže si prišiel o top obdobie. Vyskakovanie s lietadiel na obrích mapách, tímové operácie hráčov (hráči mali splniť nejaké objekty a admin proti nim simuloval veľké množstva hliadok, ale ešte pred tím než kolo začalo takže to bolo o náhode. Aim servery kombinované awp a štíty :D Tie servery boli dosť plné a hráči s awp mali 90% presnosť na kolo v bežných serveroch. A hráči zo štítmi unikátne inštinkty, vďaka ktorým vedeli odhadnúť, či ich nepriateľ odhalil a či mieri na nich alebo spolubojovníka vedľa neho :D Awp a štít som skombinoval s tvojho príspevku, take servery si mal a stovky ďalších serverov. Ale pretože boli náročné na obsluhovanie, admin ak sa koncentruje na cheaterov, všetci hráči naňho čakali, takže ak nejaký cheater menil IP. Cely server po pár dňoch skrachoval.
    Naposledy upraveno Military; 16-10-17 v 23:34. Důvod: Pridany komentár

  15. #15

    Odpověď: Swat

    Military ty tu píšeš všechno co by jsi chtěl na něm, aby by byl více op, protože seš asi jediný, který tu classu aktivně hraje. Zkuste mu střílet do nohou, když proti vám běží a 1.6 je taky trochu starší hra, tak ti to ten hit třeba neuzná... Podle mě by se ten dmg měl nerfnout, když lvl 10 mě dá na 2 rány, když mám 150hp a 1/2 obrany.. a na Grenadierovi bych dal omezený počet granátu, když je třeba huntic, tak si to tam vezmou 2-3 hráči a prostě nic neuděláš, když má furt to He.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •