Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 16 z 16

Téma: Swat

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Swat

    Lvl 10 ťa porazí. Za swata hra každý štvrtý hráč. Niektorý sú mladší ako ja, ako ten pred dvoma dnami. To že dával každému druhému hs to je o jeho zručnosti a šikovnosti že sa zvyčajne dostal tak blízko k obeti a ešte aj zozadu. Zručnosť je nad level. Ja sem píšem to, čo by chcelo upraviť aj pre slabších hráčov, alebo v čom ma nedostatky. Príkladne, protektorovi uberie 37hp do hrude, ten ma okolo 400 hp s veteránom a notesy 5. Prvých 5 nábojov zo 7 čo trafíš sú slepé náboje. Najlepšie čo sa spomínalo, by bolo znížiť damage, ale pridať nejaké náboje do zásobníka, ako ma rusher. Taktiež som písal na tému o rambovi, lebo rambo tam v hre da s lvlom 38, 1 dávku do hlavy protektora s lvlom 140 a protector je kaput. Veď vždy keď sa tam objavy hráč (Meno nespomeniem) dajú si proti nemu ramba a s protectorom lvl 140 po chvíli odíde, alebo dá postavu medik. Navyše rambo nahrádza už aj mnohokrát ostreľovačov po strechách a pod. Aj iné klassy by som trocha upravil, avšak na tie tu vlákna nie sú lebo nemajú "nedostatky" a sú to postavy, ktoré ľudia vždy hrali, aj pred troma rokmi, lebo boli také aké sú. Sapper by mohol mať trocha slabšie míny. Príkladne by sa ubralo 33% a pridala by sa ešte jedna. Pokladal by 3 míny avšak každou mínou by ich super ľahšie spozoroval. Všetci čo sem pridajú komentár sa ma na niečo pýtajú, alebo priamo moje meno v hre čo mam spomínajú Zas tak starý nie som, aby som robil vyprávača príbehov :D

    Na nohy nemôžeš mieriť, lebo šanca že zasiahneš chodidlo, ešte keď niekto uteká a zdvíha nohy, je dosť mizivá. Väčšia šanca je že náboj preletí medzi nohami, mier na časti tela ktoré naozaj trčia, ty čo tak robia, ma porazia 4 nábojmi. Ako diabolsky Košický Ripper, ten mieri na hs a každé kolo my swat zošrotuje. A nespolieha sa na to, že pôjdem po nerovnosti a odkryje mi chodila.
    Naposledy upraveno Military; 19-10-17 v 18:08. Důvod: Opakovalo sa jedno slovo 2x po sebe, Pridaný dotaz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •