Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: svat --> plejerplejer

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    svat --> plejerplejer

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem nero LAMA CZ
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'sotva prijdu hned nadavky? tolerovat ti to nebudu'
    [AMXBANS] Delka: '5 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:146200711'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '90.181.81.221'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Vim ze ten ban je jenom na 5 minut, nejdu tu ani kuli UB, ale spis o tom aby se plejer aka NERO LAMA CZ trosku probral, stojim na mape tuscan na mostku u CT, jsem T a on mi zacne blokovat vchod kde jsem chtel vejit, tak jsem mu napsal, ano napsal jsem mu : nero neblokuj idiote, nebo neco takoveho, a on da reason, '' sotva prijdu a hned nadavky? tolerovat ti to nebudu '', bavi me se o me, takze sem nebudu tahat jine blbosti jako ze jini nadavaji vice, ale jde mi o to, ze to ze je idiot a blokuje, to prece.. Ano, jeho blokovani nemuselo byt umyslne, ale prece hned nebudete za jednu blbou nadavku banovat ne?! Tak chci aby se mi ktomu PAN NERO VELIKY LAMA CZ vyjadril.

    Dekuji


    E: aby jste si to nemuseli hledat : Capture the Flag 2 21-07-2017 22:41:30 STEAM_0:0:146200711 90.181.81.221 squad uniq ještě blokuj.
    Capture the Flag 2 21-07-2017 22:41:27 STEAM_0:0:146200711 90.181.81.221 squad uniq nero, fakt idiot.

    CHTL

    e2: Prosím o neuzavirání, i když ban vypršel, chci aby se mi ktomu vyjádřil i Pan plejer. :)
    Naposledy upraveno svat; 21-07-17 v 22:53. Důvod: edit

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: svat --> plejerplejer

    Odpověděl sis sám, blokoval jsem tě neúmyslně, chtěl jsem tam couvat a ty jsi do těch dveří přišel z druhé strany. Díky tomu, že jsi tam blokoval ty mě, já chcípl. Tobě se nestalo nic. Ty jsi mě viděl a nepustil jsi mě. Já tebe ne. Čili blok tvé strany klidně možno brát jako úmyslný. Jenže já se ukřivděně necítím a nijak jsem to nekomentoval. Prostě jsem si řekl, že jsou i horší věci. Ty hned nadáváš do idiotů. Zřejmě je to pro tebe standard. Pro mě je to nadávka. Chápeš ten rozdíl v pohledu na věc? Vidíš ten rozdíl v reakci na tuto situaci? Ban byl v tomto případě naprosto správně na 5 minut. Jen jsi potvrdil, že jsem správně namítal, že se chováš ublíženě a hned nadáváš, když jsi žádal o práva. V případě potřeby možno zkouknout HLTV. (A to se nevyjadřuju k tomu pláči co jsi hned po banu spustil na forku... z celé tvé reakce je cítit strašná ublíženost ...prej Pan plejer ...zkus být víc v klidu...hodí se to i do života :-) Pa. plejer aka nero LAMA CZ.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 21-07-17 v 23:11.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: svat --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Odpověděl sis sám, blokoval jsem tě neúmyslně, chtěl jsem tam couvat a ty jsi do těch dveří přišel z druhé strany. Díky tomu, že jsi tam blokoval ty mě, já chcípl. Tobě se nestalo nic. Ty jsi mě viděl a nepustil jsi mě. Já tebe ne. Čili blok tvé strany klidně možno brát jako úmyslný. Jenže já se ukřivděně necítím a nijak jsem to nekomentoval. Prostě jsem si řekl, že jsou i horší věci. Ty hned nadáváš do idiotů. Zřejmě je to pro tebe standard. Pro mě je to nadávka. Chápeš ten rozdíl v pohledu na věc? Vidíš ten rozdíl v reakci na tuto situaci? Ban byl v tomto případě naprosto správně na 5 minut. Jen jsi potvrdil, že jsem správně namítal, že se chováš ublíženě a hned nadáváš, když jsi žádal o práva. V případě potřeby možno zkouknout HLTV. (A to se nevyjadřuju k tomu pláči co jsi hned po banu spustil na forku... zkus být víc v klidu...hodí se to i do života :-) Pa. plejer aka nero LAMA CZ.
    Takže, ano, jak jsem psal, blok mohl být neumyslný, to uznávám, ale víš co, z koukni HLTV, mě to více zajímá, ty ses tam vrtěl jako ratlík, já nevěděl jestli uhýbáš před kulkama nebo chceš projít. střílel jsem do tebe ať uhneš, bylo jasné že tam jdou, byl tam veliký počet kroků tak jsem tam chtěl jít a trošku tě ''ochranit''. Ale tohle je zcela irelevantní, kdo koho měl pustit, ty si mě měl pustit, a nebo já tebe. :) Ano nadávám, ale nadávka IDIOT je o proti jiným nadávkám dost mírná, to že jsi admin mě nějak vůbec nezajímá, jsi hráč jako každý jiný, jen když máš práva tak si více dovoluješ. Nevím jak Ty, ale já jsem vklidu, já jsem si přišel jen stěžovat na admina, který dává bany jako by se nechumelilo. :))

    E: To SeaBi, jakým situacím? Jako to že napíšu že někdo je idiot, dostanu hned ban?! Když to napíše hráč hráčovi, mám stím jít na forko, aby se to zabanovalo na 5 minut? Trošku blbost né?! A ano, je to o přístupu, ale dávat za jednu s prominutím vyjebanou nadávku ban?! To se mi zdá trošku moc. Když hráč napíše jednu nadávku, tak si toho většína adminů ani nevšimne, nebo dají kick. A u mě hned ban? No to jako vůbec. Vůbec mě nezajímá že vypršel, já se tu klidně s lamou pohádám, ale prostě ban byl daný na základě jedné nadávky, která není ani tak moc přes čáru, kdybych mu řekl že je to .. pohlavní orgán od ženy/muže, už bych to pochopil, ale za slovo idiot, to se mi zdá prostě příliš.

    E2: Jako ale řekni mi jako normá.. dobře jako admin že co to je jako za hranice? :))))) tož to plejere zabanuj celou kotelnu kurva za jednu nadávku.

    Tož plejere, vyjádříš se ještě ktomu? :) Naspat jednu hovadinu a už nic? :)
    Naposledy upraveno svat; 24-07-17 v 19:19. Důvod: edit

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: svat --> plejerplejer

    každej admin má na takový situace jiný přístup, ban vypršel, mohlo by se to lckn., pro příště se takovým situacím snaž vyhnout.

    E: Nevím jestli umíš číst ale řekl jsem, že každej admin má svoje hranice, pokud jsou tohle hranice plejera, tak si na ně zvykni a nebo tam nehraj.
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 22-07-17 v 10:22.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: svat --> plejerplejer

    Vypršel.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •