Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o práva na JB sekciu.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Post Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Dobrý večír,

    Chcel by som požiadať o práva na JB.




    Niečo o mne:
    Volám sa Dominik a mam 19 rokov tento rok už 20 a tak opúštam tých slávných násťročných :).Bývam a narodil som sa v Bratislave,študujem na súkromnej strednej odbornej škole automobilovej dualná akademia.
    Momentalne idem do štvrtého ročnika.Popri škole sa venujem cyklistike(cestnej)ale aj brigadovaniu a hraniu PC hier.




    Ja a Kotelna:
    Tak popravde kotelnu som začal hrávať okolo roku 2011 kde som začal hrávať ako prvý mod furien ten som hrával velmi dlho ale další mod som začal hrať CTF kde aj tento mod ma začal baviť,okolo roku 2014 som prvý krát došiel na Jailbrake a zistil som že je to podla mna najlepší mod na kotelne čo sa aktivity týka a tak som ho začal hrávať častejšie a častejšie až nakoniec som sa dopracoval k tomu že som ukončil hranie furien moda a aj ostatných teraz hrávam už len dust only a JB.Do kopy môžem mať nahratých aj s NS okolo 3000h s toho 1500+ na JB bude určite.

    Ban za cheatovanie som nikdy nemal.
    Moj jediný ban bol za spam- http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=71759

    Moja stará Ip adresa na overenie banov : 188.167.70.190

    Nová IP 92.52.45.215

    Steam: STEAM_0:0:98593380
    Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198157452488/
    Meno v hre -*R3pL!kA*- ft -*Lee*-


    Skúsenosti s AMX :

    Nie moc ale som učenlivý týpek a ako povedal sám Lenin učiť sa učiť sa učiť sa :)

    Prečo ja:
    Tak túto otazku si kladie asi každý kto chce vstúpiť do admin teamu ja by som sam za seba povedal že mam veľmi veľa skúsenosti,pravidla ovládam velmi dobre,denne hrávam tých 2,3 h cez pracovné dni a cez vikend sa pohybuje na 6+(h za deň) a som ten tip človeka ktorý pomáha kde sa len dá (pokial je to v mojích schopnostiach a skúsenostiach)
    Myslím si ale že najzakladnejši faktor čo je aktivita a správanie mám aj ked v aktivite som mal nejaké tie medzery vďaka zmeny internetu,prenasledovanie žien(v dobrom slova zmysle) a veľmi veľa povinností.


    Na záver sa chcem každému adminovy poďakovať za vyjadrenie či už mi dáte PRO alebo PROTI.
    Ak máte nejakú otázku spýtajte sa rád zodpoviem .

    Dakujem. Rep.



  2. #2
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    nikdy som s ním problém nemal, rozumný človek ktorý sa na nič nehrá (za to máš u mňa veľké +), nahlásené toho má, za mňa jeden z najvhodnejších kandidátov pr0

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Dík Miro



  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Zkušenosti s AMXX nejsou zase tak důležité to by jsem nedostal práva ani já a možná polovina z adminů co znám. Pomalu jsem nevěděl jak zapnout adminmenu. Nicméně k žádosti. Pro viz. Mirec

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Hraje tu dlouho, potkával jsem ho na často na Furienu, nyní hlavně na JB. Hlásí mi, aktivitu má.
    Jsem pro.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Díky chlapi.



  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Chcel by som oznamit ze zajtra idem na staz do Portugalska a tak nebudem moct hrat csko az tak aktivne dufam ze si nejaky cas najdem na hru ale nezufajte ked pridem tak procesor nebude stihat ;) odchod 28.9.2017 prichod okolo 15.10.2017 dakujem za pochopenie.



    E: už som späť
    Naposledy upraveno replika; 16-10-17 v 05:53.



  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB sekciu.

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •