Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Uprava Classy Rambo

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Uprava Classy Rambo

    tak no chcel by som navrhnúť aby sa oslabil nejako Rambo lebo má bonus dmg a ešte ignoruje obranu čo je dosť veľká blbosť neviem kdo to navrhoval ale asi nebol v poriadku .... má famas čo ked dá kill tak sa mu doplní zásobník presný na dialku aj na blízko má tiež deagla .... takže neviem či je toto zas pokus ako docieliť aby sa hral len Rambo.... ale to už nebudem rozoberať...

  2. #2

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Ten damage není zas tak veliký oproti např. Sharpshooterovi.
    csko.cz/banlist

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno teosek123 Zobrazit příspěvky
    Ten damage není zas tak veliký oproti např. Sharpshooterovi.
    neviem či hráme to isté COD ale rambo má ignor voči obrane ......plus dmg .......plus rýchlosť.......plus heal.......plus náboje....... takže ťažko toto obhájiš že to neni OP......

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Možná je o něco vylepšený

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Jako ten současný rambo class je fakt výsmech ostatním classám. Vy berete zbraněma kolem 30 hp, protože už mají obranu lidi, a famous bez offitemu vám dá na 3 až 5 ran 200 hp a vy mu berete např. m4 sotva polovinu toho co dává on. Takže s famous zbraní a off itemem bude stačit této classe zabíjet i hráče s full hp a ignore obranu i na 4 rány i míň ... Nechápu v tom tu logiku, že jedna classa ignoruje obranu, i když má již další tři vylepšení (dvoskok, +20 hp per kill, + malý bonus na dmg) a kdo s ní hraje a je nezaujatý, tak uzná že dát jako famousem 2 hlavy někomu během prvního okamžiku a ubrat mu tím skoro 200 hp je nefer vůči ostatním classám. Proto asi poslední dva týdny cca z 15 hráčů co jsou připojeni na server má aspoň 7 - 10 hráčů ramba, protože se s tím smířili a hraji OP class. Jen bych chtěl slyšet ještě vyjádření např. Kotla, kde v tom vidí balance mezi ostatními classy pro lidi.

    P.S.: Hlavně ti co hrají Ramba, tak se nezapomeňte do mně pustit jako vždy, když chcete obhájit jasně nevybalancovanou classu. :-)

  6. #6

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Kdyby Rambo neměl za kill doplnění zásobníku, bylo by to celkem gud, protože když naskáče rambo do 5 lidí, spustí fullout a 5 je mrtvých :D

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Na vyšším levlu se čekalo, že bude silný. Zrušil bych mu doplnění zásobníku, takže 5 lidí najednou nezabije, ale pokud je lepší, tak postupně i tak. Nebo bude ignorovat jen část obrany. Takhle by byl pořád silný 1v1.
    Naposledy upraveno Kotel; 18-08-17 v 18:25.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Ubral jsem v ignorování obrany. Zatím bude ignorovat 1/2 obrany. Uvidíme, jaký to bude mít efekt.
    Naposledy upraveno Kotel; 18-08-17 v 19:45.

  9. #9

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Nemyslím že je to správně nastavený...
    Mám ramba 49 s full int a beru 7dmg na hit. !7! , jak mám takhle ustřílet kohokoliv s 120+ hp...
    Je na místě ho vybalancovat (spíše správně nastavit tu penetraci)
    Naposledy upraveno 1337Nash; 19-08-17 v 13:08.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Zřejmě to nějak špatně počítá redukci. Budu to chvíli testovat.

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Když napíšete /damage , tak to teď ukazuje i damage ze zbraně a ten mi přijde adekvátní k obraně, takže nevidím problém. Bez itemů do plné obrany to je samozřejmě už znát.
    Na některých mapách mi přijde dost op i awp sniper, když zabíjí přes 2 stěny.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Jednu nevýhodu ten damage zbraně má, a to na hunticu je vidět i bez off itemu, že při děrování je vidět, že střílíme správným směrem a někoho to tam zraňuje. :-)

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Hm, nastavim, aby to psalo jen do konzole.
    Grenadiera jsem upravil, ze cca 10-20 sekund od hozeni granatu dostane dalsi, protoze pak uz tam mohl jen cumet. A pres stenu da alespon 1/3 z bonus damage.

  14. #14

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Hm, nastavim, aby to psalo jen do konzole.
    Grenadiera jsem upravil, ze cca 10-20 sekund od hozeni granatu dostane dalsi, protoze pak uz tam mohl jen cumet. A pres stenu da alespon 1/3 z bonus damage.
    Škoda, zrovna to děrování jsem často používal :D

    Jinak s tím granátem, když je i item Generálův tajemník, neměl mi mít taky jenom 1/3 bonus damage? Nemá totiž žádnou redukci damage přes stěnu

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Asi by to chtelo, ale zase by to pak u jinych class davalo malo. Jeste nastavuju balanc, aby se vzrustajici vzdalenosti daval mensi damage.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •