Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Uprava Classy Rambo

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno 1337Nash Zobrazit příspěvky
    Nemyslím že je to správně nastavený...
    Mám ramba 49 s full int a beru 7dmg na hit. !7! , jak mám takhle ustřílet kohokoliv s 120+ hp...
    Je na místě ho vybalancovat (spíše správně nastavit tu penetraci)
    Ty chytrák to dávaš dmg Famasu plus tvojich 7 .... 7 je bonus dmg

  2. #17

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Ten damage, nedalo by sa to upraviť tak aby iba cez stenu nebolo vidieť dmg, ale normalne, by damage písalo do chatu.

  3. #18
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Ono je komplikované zjistit, jestli kulka prošla zdí nebo ne. Dá se detekovat, jestli na sebe hráči vidí, ale třeba přes smoke by to psalo, že jo, pak přes různé žebříky, šachty možná taky. Teď to píše do konzole, což myslím stačí.

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Proč se mně zdá, že rambo má zpátky svůj dmg a je ještě o něco silnější než byl předtím? Asi začnu hrát taky tuhle OP classu tedy, když mě rambové bez off itemu dávají přes full obranu a 200 hp na 2 až 4 rány ... :-)

  5. #20

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno Exot Zobrazit příspěvky
    Ty chytrák to dávaš dmg Famasu plus tvojich 7 .... 7 je bonus dmg
    Píšeš hlouposti

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno 1337Nash Zobrazit příspěvky
    Píšeš hlouposti
    :D podla tvojej logiky keď máš int 0 tak strielaš vzduch ?:D

  7. #22

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno Exot Zobrazit příspěvky
    :D podla tvojej logiky keď máš int 0 tak strielaš vzduch ?:D
    Ježiši kriste , co to tady furt píšeš xd
    Si to asi nepochopil , tak se vrať na první stránku a přečti si to znovu
    A nebo si nehrál v té době kdy to bylo špatně nastavený a kecáš nesmysly když nemáš žadný info

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Najlepšia možnosť by bola mu výrazne znížiť presnosť automatickej streľby. Ak by hráč chcel strieľať precízne ako teraz, tak by musel používať dávkovač, na čo by musel mať hráč aj určitú zručnosť a pri plnej streľbe, by strieľal podobne, ako mp5. Už sa my stalo že rambo skočil s dreveného mosta na de_aztec a skoro až na T spawn my dal dávkovo hs aj spolubojovníkovi za mnou. Tiež väčšina hráčov čo ho hrá spraví to, že keď sú 6 metrov pri vás, spravia dvojskok a nasypú jednu strelu za druhov pri automatickej streľbe, keď letí vzduchom, tomu čo je pred nim do hs a toho nešťastníka neochráni ani item super helma 3 (na zastavenie 3 striel na hlavu). Plus získa výhodu že jeho obeť strieľa na kolená a druhá, že každým zásahom do hs, vysoko vyskakuje mieridlo a po dvoch zásahoch po sebe ak to prežije vďaka super helme sa díva tak hore že ani nevidí svojho súpera . A možno aj to aby nedopĺňalo zásobník za kill, pretože ak rambo bude dávkovať už teraz ma takú presnosť, že by dávkami dal hs na 40 metrov pri výskoku. S jedným hráčom som to včera testoval. Dal som postavu medik režim switch_burst 3 strieľal som v dávkach po troch na mape pyramit a rambo strieľal zo svojho spawnu trocha presnejšie ako ja a to v dávkovaním po troch po čupiačky. Ak som začal dávkovať po dvoch, tak sme strieľali približne rovnako presne avšak rambo stále behal zo strany na stranu, uberal viac už len o ten 1 náboj, ako aj každým nábojom a ja som stále ako terč čupel, aby som sa mu presnosťou vyrovnal. Takže ak by mu dopĺňalo náboje počas dávkovania, tak by mu teoreticky nedošli, ani keby mali súperi notesy. Potom prišiel ku mne na spawn a ja som zobral postavu swat. Napriek tomu že swat mal lvl 114 plna obrana, hp a rýchlosť a on lvl 45 bol to tuhy boj. Keď som ustupoval, bežal za mnou strieľal a zabil ma celkom rýchlo. Napísal, že stačilo mu pri automatickej streľbe 9 striel a keď som pozrel čo ma trafilo, bolo tam: zasiahnutý s 25 metrov 6x pravá ruka s 9 striel. Potom on utekal a ja som ho naháňal a pri tom skákaní a klíčkovaní vzduchom, nebolo vôbec jednoduché ho trafiť a to ešte nervózny že mám len 7 nábojov. Väčšinou som zasiahol nohu, alebo ruku. Potom sme išli na mapu de_inferno postavil sa na rebrík a pri dávkovaní, ma ostreľoval na najväčšiu vzdialenosť, čo tam bola. Dal my hlavu posledným nábojom v prvom zásobníkom a tým ma dorazil. Potom som išiel na rebrík ja a na rovnakú vzdialenosť som strieľal 300 striel s guľometu. Zasiahol som 4 náboje. Myslím že rambo je nie len silnejší a dobrý na prerážanie obrany, ale je aj extrémne presný, plus ten dvojitý skok mu umožňuje sa dostať na vyvýšene miesta uhýbať nábojom a preskakovať objekty a svojich súperov. Dokáže sa dostávať mimo mapu, kam sa nikto iný nedostane a odtiaľ s hora strieľa na hlavy. Príklad môže byť mapa cs_italy, kde rambo vyskáče na balkón vedľa trhu a strieľa s 12 metrovej výšky, na nič netušiacich CT. Pretože práve tam vyskáče a CT vybiehajú spoza podchodu a smerujú si to odtiaľ k rukojemníkom. Potom mape de_nuke rambo postrieľal 6 ostreľovačov a až keď žili posledný dvaja, všimli si, že rambo je na takej textúre a trčal mu kúsok hlavy, ako keby taká hora nie ta opretá o továrenskú halu, ale tá ktorá sa tiahne až od T spawnu.
    Naposledy upraveno Military; 11-10-17 v 00:47.

  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Famas je na dálku při auto hodně nepřesný, ale má přesné 3 výstřely po sobě. Pokud stáli hráči za sebou, tak dostali díru přes prvního. Chování zbraní se určitě měnit nebude. Může se ale snížit průraznost obrany. To už jsem upravoval.

  10. #25

    Odpověď: Uprava Classy Rambo

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Famas je na dálku při auto hodně nepřesný, ale má přesné 3 výstřely po sobě. Pokud stáli hráči za sebou, tak dostali díru přes prvního. Chování zbraní se určitě měnit nebude. Může se ale snížit průraznost obrany. To už jsem upravoval.
    Ahoj Kotle, ja len k tomu OP rambovi. Má nepomerne veľa výhod a bonusov, v porovnaní z ostatnými classami. Double jump, 20HP+ za kill, ďalej plný zásobník za kill, kondíciu má rýchlejšiu ako Sniper alebo Grenadier (čo je výsmech týmto classám) a v neposlednom rade ignor obrany, čo je už fatal. To je neakceptovateľné. Pochopím, keď niektorá špecifikácia alebo item ignoruje konkrétnu špecifikáciu alebo ďalší exaktný item, ale nie je možné, aby jedna classa mala taký obrovský benefit, že všetkým, podotýkam všetkým classam ignoruje obranu a dáva damage jako prase. Čiže suma sumárum, v porovnaní s rambom, každá classa má len 3 atribúty vylepšovania a 75 stats v obrane je úplne zbytočných.
    Pre objektivitu žiadam o totálne zrušenie 5tej schopnosti, a to je ignor obrany. Myslím si, že bohate stačia 4 unikátne vylepšenia, netreba 5.
    Takto som ubral Grenadierom Rambovi:
    Trefil jsi |aFk|Jks 4x, 127 damage >> hlava: 4 ; V tomto kole: 4 zasahu, 127 damage >> hlava: 4
    ostalo mu takmer 100 HP ale tak nejak si predstavujem, že funguje obrana. Naopak mne na 2 až 3 rany som dole. Sharpshooter na 3 a Sniper už na 2 rany leží, a to v oboch prípadoch už mám max HP a max obranu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •