Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Furien - žádost o práva

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Neumím napsat normální název žádosti

    Nikdy sem nedal pro u hrace potom admina co mel cheats "on" sem porad proti takze pro tebe taktez ne adeptu bez "on" je tu porad dost.carky u souveti si dodelej.
    Naposledy upraveno baf; 05-09-17 v 00:48.

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Ak aj nespomeniem ten ban za cheating, na furien je potrebné, ak už, tak niekoho zodpovedného. V tomto prípade to však bohužiaľ nie je.

    PROTI
    Naposledy upraveno Samco; 07-10-17 v 17:37.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Samco, nechci ukazovat na ostatní, ale tvé vyjádření je dle mě zcestné protože, zodpovědnost nynějšich adminů na Furienu, či adminů s rozšířením na furien je mizivá asi jako má šance dostat práva-téměř nulová. :—) Když napíšu hlášení než dojde admin změní se dvě mapy, a hlášený hráč je mezitím pryč. :—) Poslední tři mé hlášení nedošel nikdo, přitom to nebylo někdy v pozdních večerních hodinách, ale ve dne mezi 2-5 odpolední kdy jsou servery nejplnější bych řekl. :—) Jinak díky všem za vyjádření, hlavně těch, kteří mne poznají hlavně z povídání ostatních :——)
    0000 - INFINITY

  4. #19
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Je aktivní, hlásí mi. Na furien je někdo potřeba.
    Tvoje temná minulost ze strany cheatingu je velké mínus, ale šanci bych ti dal.
    Pro.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Danke schön
    Naposledy upraveno Tečka; 28-03-18 v 18:18.
    0000 - INFINITY

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Ahoj, od doby co tento prispevek presahl pulrocni vyroci, jsem uplne upustil od aktivity na mrtvem modu, cas se s casem secetl a uz to dela 8 mesicu, vim ze to neni nejstarsi zadost, ale nemam rad kdyz se neco tahne, za tu dobu jsem se stal ve svy praci jednim z nejvyssich postu aniz bych se o neco snazil, zajimave ze na mrtve hre tohle trva rok (vtipne) to ze je tady vsechno pozadu uz jsme si zvykli, to ze nabor trval pul roku nekteri prekousli, ale ze se muze jedna zadost vyresit za 2 mesice a jedna za 8 ne to je vazne na zamysleni, kazdopadne je to jen virtualni hra na kterou uz jsem starej, tak si tady pekne hrejte admin vs admin, hlidejte si prazdne servery a ponizujte 12tilete deti jak to nejlepe jen umite. pac a pusu :)
    0000 - INFINITY

  7. #22
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Podíval jsem se na datum založení žádosti a myslel jsem si, že to je nějaký vtip (bug), ale ono ne. To si s tím náborem tady z nás někdo střílí? Nebo se na to vědomě s prominutím sere? Mrzí mě, že jsem si té žádosti nevšiml dřív, pokusil bych se to popohnat. Každej na to nadává a pak to dopadá přesně takhle, server, kterej je už tak po uši ve výkalech přišel o dost dobrého adepta na admina. Bývalej koding? Prosím vás, tahle hra jde každým dalším dnem do háje, stejně jako ten mód. Ban za kodi si myslím, že už je dostatečně starý na to, aby si člověk uvědomil, co se má a co ne. A hlavně, tenhle člověk prokázal určité kvality v rozpoznávání ostatních cheaterů, za což by se nemusela stydět 90% vetšina z vás. Nebuďte furt věčně zarytí a zaujatí proti hráčovi, kterej "zapl" v internetové online hře, no boha jeho, zhroutí se celej portál kvůli tomu, jakoby tady nebyl nikdo v admin sekci, kdo nezapl. Byly tu mnohem horší případy, kteřé vyvedly mnohem větší prasárny, ale tenhle člověk si to už odčinil, věnoval tomu módu dost a vy ho takhle potupně necháte čekat na "barvičku" v online hře, clap clap. Stačil by blbej chh a vsadil bych se, že by pro ten server udělal dohromady víc, než pár adminů tady dohromady. Držím palce s udržováním kvality portálu tím, že budeme odmítat kvaltiní lidi, protože se jednou před pár lety zachovali "nefér" v online hře, směšný přístup a vizitka přístupu lidí, kteří si myslí, že 1.6 je vrchol herní scény a hledí se na nějakou prestiž. Už to prostě nikdy nebude jako před 5ti lety například, smiřte se s tím, potřebujeme kvalitní lidi, ale prej asi ne.

    #ggwp nábor

    btw. pokud by ses do budoucna ještě rozmyslel (ani bych se nedivil kdyby ne), že ta práva chceš zkusit a přetrpěl bys nějak ten laxní přístup k náboru, tak jsem pro.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Děkuji za obsáhlé vyjádření s nějakou hodnotou, za mě nejde jen o koding, nýbrž o to, že když se mi něco nelíbilo viz aferka s Britny, tak jsem to nenechal ležet a zbytečně špinit své jméno, ale napsal jsem svůj názor a postavil jsem se vyšší moci, kdežto jini radši špiní svůj nosanek v nečím pozadí a pak na serveru tahají ego před pěti aktivními hráči, kteří jsou závislí jako já před třemi lety.
    Chvála bohu, že mě to přešlo a tuto komunitu opouštím dřív, než mi z toho hráblo.
    0000 - INFINITY

  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Furien - žádost o práva

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •