Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: úprava COD

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    úprava COD

    to cod by chcelo prerobiť a poriadne no lebo teraz to už pomaly vyzerá každému napakujem super schopnosti dobré zbrane a bude to jen MASO... pomaly sa z COD vytráca nutnosť spolupráce a používania taktík ... teraz to už je len nabehnem so swatom a bodka ... ja bych to prerobil ale fakt že poriadne ... nech to aspoň je zaujímavé a nie takto proste je to teraz oničom každá class je celá napakovaná vybavením a zbraňami ... malo by to byť podla skutočnosti aspoň trocha sniper to je v pohode akurát by som mu dal glock miesto deagla a 5 priebojných nábojov ktoré by dostávali bonus DMG ak prejdu cez stenu .... SS tomu by som dal len M4 lebo má to byť radový vojak a nie terminátor.... Alpha tomu by som dal USP ... granadman toto tiež mal by iba granáty a potom len deagla .... FS ten by dostal bazuku s 2 raketami a USP.... medik lekarnicka a deagle ... protektor by mohol vystreliť len max 10-15 ran za sebou lebo by sa mu prehrial gulomet napríklad ..... proste nápadov mám kopec ale koniec koncov je všetko na KOTLOVY či niečo upravý .... Comando ten by dostal niečo ako derdevil v SH ale samozrejme by nemohol mať AWP ... saper.... tiež by mal míny a pištol .... demo tiež len s dynamitom ..... a ostane kopec zbrani na nove classy aby tam bola tá pestrosť napríklad Výsadkár - mal by MP5 a padák ..... Súdruh - mal by AK a schopnosť by kradol HP napríklad každým hitom by ukradol 5 hp napríklad... potom Raptor mal by termovíziu a AUG .... potom Partizán mal by UMP a vedel by liezť po rovných stenách .... Pilot mal by deagla a nešiel by trafiť do hlavy a mal by perma otravky podla INT ... stopár mal by P90 a vydel by na 10 sec stopy ENEMY niečo ako v SH .... Agent mal deagle a dmg teraz čo swat berie a deroval by ako M4 ... Rambo by mal knife a dvojskok a každú 2-3 sec nesmrtelnosť lebo doteraz sa všetky návrhy a úpravy riešili že sa furt pridalo niečo a za rok to nebude COD ale Terminátor vs Terminátor proste COD má byť z oblasti armády a nie že doňho človek vysolí zásobník a on kráča ďalej no a ešte ma napadlol Super vojak mal by SG a ako schopnosť by mal keď stlačí E tak dostane Boost rýchlosti HP a obrany a veľké skoky na 15-30 sec a išlo by to použiť iba raz ...no toto sú návrhy čo ma napadli teraz no možno neskôr ešte pridám nejaké :D no názory a tak zdar zatiaľ:D
    Naposledy upraveno Exot; 11-08-17 v 14:16.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: úprava COD

    No, hodně změn, něco vypadá zajimavě
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: úprava COD

    alebo napríklad Hans mal by plynové granáty ktoré by uberali HP proste je xxxx class ktoré ide vymyslieť a ani by stým nebolo tolko roboty kedže to skopiruju zo SH

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Odpověď: úprava COD

    Něco je dobrý něco ne

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: úprava COD

    Mne sa celkovo tie návrhy nepáčia, uvediem dva príklady, aj keď ich je tam desiatky. Prečo by mala mať väčšina tried postáv pištoľ, zatiaľ čo druhá ma ak47 a každým zásahom si doplna 5hp Agent bol by nadopovaný aj zo snaiprom na streľbu cez steny a ešte ten guľometník, aký by mal význam, ak by jeho krycia paľba mala veľkosť 15 nábojov, keď má 100 nábojov v zásobníku. To ak by mal deagle, tak by len ten používal a nakoniec, by ho zamordoval každý, kto by mal nejakú automatickú zbraň. s viac ako 20 nábojmi.
    A ešte jedna vec helma pilota nie je nepriestrelná ale ma ho chrániť pred nárazmi a ma vybavenie pre pilota ako ochrane sklíčka proti ostrému slnku a omnoho viac. Prečo by ho nemali vedieť zabiť do hlavy.

  6. #6

    Odpověď: úprava COD

    Citovat Původně založeno Exot Zobrazit příspěvky
    to cod by chcelo prerobiť a poriadne no lebo teraz to už pomaly vyzerá každému napakujem super schopnosti dobré zbrane a bude to jen MASO... pomaly sa z COD vytráca nutnosť spolupráce a používania taktík ... teraz to už je len nabehnem so swatom a bodka ... ja bych to prerobil ale fakt že poriadne ... nech to aspoň je zaujímavé a nie takto proste je to teraz oničom každá class je celá napakovaná vybavením a zbraňami ... malo by to byť podla skutočnosti aspoň trocha sniper to je v pohode akurát by som mu dal glock miesto deagla a 5 priebojných nábojov ktoré by dostávali bonus DMG ak prejdu cez stenu .... SS tomu by som dal len M4 lebo má to byť radový vojak a nie terminátor.... Alpha tomu by som dal USP ... granadman toto tiež mal by iba granáty a potom len deagla .... FS ten by dostal bazuku s 2 raketami a USP.... medik lekarnicka a deagle ... protektor by mohol vystreliť len max 10-15 ran za sebou lebo by sa mu prehrial gulomet napríklad ..... proste nápadov mám kopec ale koniec koncov je všetko na KOTLOVY či niečo upravý .... Comando ten by dostal niečo ako derdevil v SH ale samozrejme by nemohol mať AWP ... saper.... tiež by mal míny a pištol .... demo tiež len s dynamitom ..... a ostane kopec zbrani na nove classy aby tam bola tá pestrosť napríklad Výsadkár - mal by MP5 a padák ..... Súdruh - mal by AK a schopnosť by kradol HP napríklad každým hitom by ukradol 5 hp napríklad... potom Raptor mal by termovíziu a AUG .... potom Partizán mal by UMP a vedel by liezť po rovných stenách .... Pilot mal by deagla a nešiel by trafiť do hlavy a mal by perma otravky podla INT ... stopár mal by P90 a vydel by na 10 sec stopy ENEMY niečo ako v SH .... Agent mal deagle a dmg teraz čo swat berie a deroval by ako M4 ... Rambo by mal knife a dvojskok a každú 2-3 sec nesmrtelnosť lebo doteraz sa všetky návrhy a úpravy riešili že sa furt pridalo niečo a za rok to nebude COD ale Terminátor vs Terminátor proste COD má byť z oblasti armády a nie že doňho človek vysolí zásobník a on kráča ďalej no a ešte ma napadlol Super vojak mal by SG a ako schopnosť by mal keď stlačí E tak dostane Boost rýchlosti HP a obrany a veľké skoky na 15-30 sec a išlo by to použiť iba raz ...no toto sú návrhy čo ma napadli teraz no možno neskôr ešte pridám nejaké :D no názory a tak zdar zatiaľ:D
    Exot, nič v zlom, ale ak sem chcete kopírovať postavy zo SH, tak hrajte SH a nemiešajte to s CoD. zároveň, nedokážem si predstaviť tô tvoju kooperáciu, keď 2/3 hráčov nevedia ani plantnúť C4 resp zachrániť hostages.
    A ak by sa táto teória pretavila do praxe, znamenalo by to len to, že by sa miesto hrania a strielania stala veľká chatovacia groupa, keďže 90% nepoužíva mikrofón.
    PS Nemysli si, že len kritizujem, hrávam CoD od jeho začiatkov, takže objektívne zhodnotenie toho najlepšieh oa najhoršieho som tu už spísal asi 2x

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •