Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Odinstalace counter striku

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odinstalace counter striku

    Zdravim cca před hodinou se mi stalo, že se mi z ničeho nic vypl notebook. Po zapnutí jsem si chtěl zahrát csgo, ale zjistil jsem, že se mi odinstalovalo jak csgo, tak i csko. Samozřejmě problém jsem vyřešil obnovením systému, ale mám dotaz.
    Dá se tomudle nějako předejít? Popř. stalo se to už někomu a ví jak na to?

    Děkuji za rady. :-)
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  2. #2


    Re: Odinstalace counter striku

    Asi nějaká chyba Steamu. Nedávno se mi stalo to samé, ale s 1.6. Rozdíl byl v tom, že se mi nevypl ntb, ale strašně začal lagovat, tak jsem ho restartoval. Potom jsem po zapnutí ntb zjistil, že mám odinstalované csko (což se mi stalo poprvé v životě). Zkus pohledat na Googlu.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Dobře, díky za radu. Zkusim se kouknout. Každopádně děkuji a vím, že v tom nejsem sám :D
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Počkej, ty jsi obnovoval PC, jenom kvůli tomu, že ti nešlo CSko ? :D
    Stalo se mi něco podobného, stačilo to jen znovu stáhnout přes steam a vše v pohodě.
    Obvyklá cesta do otroctví je
    že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek
    a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.
    -------------------------------------------------------

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Citovat Původně založeno Barounek Zobrazit příspěvky
    Počkej, ty jsi obnovoval PC, jenom kvůli tomu, že ti nešlo CSko ? :D
    Stalo se mi něco podobného, stačilo to jen znovu stáhnout přes steam a vše v pohodě.
    Raději už nic nepiš, díky.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  6. #6


    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Tvl co to je za haluz, že se ti sama odinstaluje gameska ? :D

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116


    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Kámo mě se stalo něco podobnýho jen kvůli tomu že sem přesunul složku Steamlibrary z disku D: na disk D: do složky s hrama :D Vůbec sem to nepochopil ale cajk jako :D

  8. #8
    Petr Staniševský
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odinstalace counter striku

    U hráče cska se smaže csko protože je nejméně používaný? Wtf? To mi řekni kde si na toto přišel to by mě fakt zajímalo z čeho si čerpal jestli toto máš jako vlastní zkušenost tak to musí být pěkná blbost. Jako já mám třeba skoro furt plný hdd ale toto jsem ještě nezažil.

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    V takom pripade odinstaluje menej pouzivane veci.

  9. #9
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: Odinstalace counter striku

    Díky, za info jelikož jsem s tímhle neměl nikdy problém a většinou mám oba dva notebooky téměř plné skoro na 100% tak mi to bylo divné že za 7 let používaní noťasu se mi to nestalo ani jednou. Dříve co jsem zase výhradně používal PC jsem taky nikdy s tím to neměl problém a ve starších strojích dříve jsem používal jiné winy a taky s tím nebyl problém nikdy od xp po 8mičky jsem nikdy tenhle problém neregistroval. Jestli spíše tenhle problém není na těch 10kach bo dost lidi co tu řešilo jakýkoliv problém s CSkem tak hlavně na winu 10. Takže jináč díky moc za info aspoň jsem o něco chytřejší.


    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Napisem par bodov:

    - Ak je disk plny ma to vplyv na rychlost PC. Nie ? No vidis.
    - Win ma pre seba nejaku virtualnu pamat, zalezi od... Win-u mozes priradit aj viac priestoru, no ked je disk plny tak... Asi si nikdy neriesil problemy ohladom plneho disku. Pretoze jakmile sa raz zaplni, myslim komplet zaplni, tak je to velky problem !
    - Dalsie. Je otazne jak ma vsetko nastavene v PC
    - PC robi automaticku udrzbu = Skontroluje PC a sam doporuci co odstranit, premiestnit a pod. Tu mas prehlad co a jak
    - Dalsia haluska su steam update...betaverze... Kde je neustale problem... Napr. ohladom overenia integrity suborov v medzipamate. Akurat som si to prebehol a "73 souboru se nepodarilo overit a budou znovu stazeny"

    Je este toho kopa, preco sa to mohlo stat. Povacsine to robi aj pri mozille, ktora je open-source projekt. To znamena, ze kod je skladani a preto je aj optimalizacia... Preto ma mozilla vacsie pretazenie jak napr. opera. Dalsi priklad je Eset, kde pri prechode na novsiu verziu si sam odinstaluje stare subory a nainstaluje nove. Otazka jedneho kliku !

    Atd.

    Edit // Teraz ma napadlo, ze aj malware ma dopad na rychlost pc. Mohol do cska stiahnut nejaku somarinu, ktoru antivir detekoval za podozrenie. Pri presune do karanteny sa mohla cela zlozka presunut inam.

  10. #10


    Re: Odinstalace counter striku

    Plný disk nemá vliv na rychlost PC. Záleží, co všechno se z toho disku spouští a jakou má rychlost načítání a ukládání souborů, která je konstantní. Vliv na výkon má fragmentace disku, takže se doporučuje pravidelně disk defragmentovat. Toto se ale řeší jen u HDD. SSD se defragmentovat nemá! Fragmentace disku vzniká častým ukládáním, instalováním a následně mazáním a odinstalováním různých programů a souborů.

    Pokud stránkovací soubor ztratí možnost expandování kvůli plnému disku, tak může dojít k pádu některých aplikací nebo systému, nemá to však vliv na výkon.

    Já si skutečně myslím, že ta náhlá odinstalace cska je způsobená nějakou chybou steamu a mám takový pocit, že to bude s tím programem beta testování, do kterého jsem se btw taky přihlásil, abych měl větší fpska ve hře, ale to už je jiný příběh.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 22-08-17 v 12:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •