Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 16 z 16

Téma: Nová mapa na COD: MW

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Nová mapa na COD: MW

    Mohlo by sa pridať aj náhodne viac originálnych máp, ktoré obsahuje cs1.6 de_survivor a podobné, by som hneď však vyradil, to sa hrať na tomto módu nebude.
    Tiež by som pridal mapu de_war_arena je to mapa kde sa bojuje na kombinovaný štýl de_dust2 a de_huntic
    https://gamebanana.com/maps/166659

    Potom ďalšiu mapu by som chcel poukázať na veľmi zaujímavú mapu, ktorá by mohla byť dobrá. Je to ako de_dust2 ale tato mapa ma opravené nejaké nedostatky čo ma de_dust2 pre obe strany a taktiež je pozmenená tak že to nebude ďalšia kopia de_dust2.
    https://maps.cs-bg.info/maps/cs/594/ Tato mapa ma príponu zm zm_dust2_2010_rf . Treba stiahnuť a pozrieť ako vypadá, popisovanie by bolo na 3 hodiny. Je to jedna s mojich najobľúbenejších dust_2, pretože všade kde oba tými potrebujú nejakú oporu v oblasti, tak ju tam majú. Príkladne, keď T útočia na bombové pole A tak naskáču do diery a trčia im len hlavy zatiaľ čo CT môžu vybiehať len s ľava a sú vidno cely Ta diera tam teraz nie je veď uvidíte čo tam je teraz tiež užitočné. T majú väčšiu oporu pri dobývaní bombového poľa B. Lebo tam dokážu sa dostať ešte aj cez okna miestnosti nie len cez tunel. CT tam majú ale aj malý bunker. Nedá sa doň len tak vbehnúť, musí sa tam vyskákať, ako ku okienku v stene na B (nie ťažko, rambo sa tam dostane hneď) Bunker poskytuje ochranu od brucha po chodidlá s par krabicami aby si mohli za nimi nabíjať. Taktiež je medzi bombovými poľami pri CT spawne výhodná pozícia pre snaipra a aj pre iné klassy zase dole. Ako som písal treba si tu mapu obehnúť na vlastné oči :) A skúšajte aj dvere na miestach kde sú T často prepadaný s viacerých strán môžu na malom dome otvoriť dvere a kryť sa tam pred paľbou s jednej strany. Samozrejme aj CT majú nejaké výpomoci, hlavne pri bombových poliach. a CT spawne kde im pomáha viac veci ako 1 Krabica kontrolovať ten vchod pri ich spawne :)

    Ešte by som mal mapu de_westwood_big https://gamebanana.com/maps/180961 Tato mapa by mohla byť obľúbená, lebo ma 2 možnosti cesty cez domy, 2 možnosti cesty po ulici, 2 možnosti cesty po strechách a 1 cestu podzemím. Každý hráč by na nej mohol hrať na svoj štýl, od bojov na krátku až veľmi krátku vzdialenosť v domoch a 1 bombové pokladisko je tiež v budove a da sa k nemu dostať cez strechu s ulice alebo cestovaním cez domy.. Až po ostreľovači spôsob, na strechách s držaním si súpera od tela, avšak na všetky strechy vedie viac ako len 2 cesty. + druhé bombové pokladisko je na otvorenom priestore, čo je opak toho prvého, takže každý klass a hrací spôsob by sa uplatnil.

    Všetky 3 mapy sú podľa mňa dobré a sú tiež aj dobré do hry 32 hráčov a menej. Mapa war_arena by sa dala hrať s malým počtom hráčov, až s veľkým počtom. de_west_wood_big a dust2_2010 asi ako dust 2 že by si dohodli ako pokladisko sa bude používať ak by bolo do 5 hráčov práve na serveru.
    Naposledy upraveno Military; 16-10-17 v 01:02. Důvod: Pridana mape de_westwood_big

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •