Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Rád bych uspořádal turnaj, jak na to?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2016
    Příspěvky
    90

    Rád bych uspořádal turnaj, jak na to?

    Chtěl bych pořádat knife turnaj ale nvm který admin by mi pomohl nikdy jsem turnaj nedělal ale chtěl bych si to zkusit udělat takže pokud by mi nějaký admin odepsal tak bych byl moc rád za odpověď :-). PRAVIDLA TURNAJE DOKÁŽU UDĚLAT ATD ALE POTŘEBUJI POMOCI S ROZDÁVÁNÍM ODMĚN

  2. #2

    Re: Otázka

    Ahoj, napiš adminovi Unnmend. Je to momentálně jediný aktivní admin na knife serverech.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-08-17 v 18:20.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Otázka

    Ahoj, prípadne skús ešte napísať Doesovi. V organizáciach má prax, je v tom veľmi šikovný a zbehlý. Môžeš skúsiť kontaktovať aj saida, on sa taktiež inicioval v jednom z knife turnajov a možno by o knife turnaji pouvažoval.

  4. #4

    Odpověď: Otázka

    Prestaňte sa doňho navážať, týpek sem prišiel slušne a hneď ho označujete za "retarda" , tak je trochu netrpezlivý a čo teraz ? Dá sa mu to napísať aj slušne.
    Rocketman a k tebe toľko, keď niekto bude chcieť s tebou spolupracovať tak ti odpíše na PM , ja momentálne nemám záujem pretože knife sa nehrá už toľko a na ten turnaj ti nikto nepríde a ak niekto príde tak polka prihlásených nepríde, tak ako to bolo aj minule. Knife sa už nehrá ako kedysi , old hráči odišli alebo dostali permu a nový ako ty len blokujú/vlakujú.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2016
    Příspěvky
    90

    Odpověď: Rád bych uspořádal turnaj, jak na to?

    Admini tak udĚlejte nĚjaký ten turnaj !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •