Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: CFG problem

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Thumbs down CFG problem

    Ahojte mám taký menši problém a to s cfg ked zapnem hru musím si nastavovať meno/citlivost/keys ked si to nastavím tak idem hrať po dohrani vypnem csko ale po zapnutí to mam znovu a musim tam písať to iste do okola ... len podotýkam že subor cfg mam zaškrknutý na čitanie už som na prášky s toho reštartoval som pc reinstaloval steam aj csko a stale nič neviete kde ešte može byť chyba ?



  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: CFG problem

    Dáváš spustit jako správce?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: CFG problem

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Malo info. si dal. Pravdepodobne ten .cfg nemas "len na citanie", v opacnom pripade by si to nemusel riesit. Pozri ci mas "len na citanie" spravny .cfg !

    u Non-steam
    C:/Program Files/Valve/cstrike/
    u Steam - český jazyk
    C:/Program Files/Valve/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike_czech/
    u Steam - anglický jazyk
    C:/Program Files/Valve/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike/

    Je mozne, ze pouzivas aj "userconfig.cfg" a potom ti to blbne, takze si urob "config.cfg" a potom z neho si spustaj dalsie .cfg
    Pozri aj zlozku, kde mas nainstalovane CSko ci tam mas pristup ako spravca. Nakolko niekedy sa subor neda upravit, az po potvrdeni, ze si spravca. Myslim ulozenie zmien v ".../Program Files (x86)/..."

    Daj potom vediet, popripade daj viac info.
    No ono mi to jednu dobu išlo normalne potom sa mi to stalo a ked som cfg dal iba na čitanie tak to bolo dlho v pohode teraz sa mi to stalo znovu a neviem to dať späť skušal som reinštalovať všetko dokonca mam novy pc dnes a myslel som si že už bude pokoj no nieje je to ešte horšie predtým som menil iba citlivost a odfajkoval som vertical sync v hre ale teraz musim keys nastaviť meno a aj citlivosť ako keby som mal vcfg niečo nabindovane že po vypnuti sa mi zresetuje cfg moc sa v tom nevyznam čo sa týka user config pokial ma presny nazov userconfig.cfg tak som tam nič ine nenašiel iba config cfg



  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: CFG problem

    mam steam, ale skusim reinstalovat znovu



  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: CFG problem

    Tak konečne to máááám !!!

    Do budúcna komu sa taký problém stane mne pomohlo že som reinštaloval csko išiel som do config.cfg celého som vymazal uplne všetko dal som uložiť všetko som pozatvaral zapol hru nastavil som si všetko od znova čiže meno/keys/citlivost/sprej logo/ aim. potom som náhodne dal vybrat mapu new game/random map a ked som počkal cca 10s od začiatku kola som vypol hru po cca 10s vypnutej hry som zapol csko a vuala ostali mi udaje takže do budúcna treba vymazať uplne celí cfg a nastavit ho v csku na novo hotovo problem vyriešeny dakujem za učasť a pomoc na tomto tematu velmi ste mi pomohli chalani možete lock.



  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: CFG problem

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Ehm, takze to mam chapat, ze si predtym menil config pocas zapnutej hry ? To je jedno... Hlavne je, ze si to vyriesil.
    nie maš to chápať tak že ten config som pred tým nemenil respektíve som nezmazal obsah :)



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •